Przesyłki paletowe Wrocław

Data dodania: 2021-05-17


Nadanie przesyłki paletowej we Wrocławiu to dla Ciebie trudne zadanie? Z naszą pomocą będzie zupełnie inaczej. Przekonaj się o tym, już teraz sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania. Współpracujemy z firmami kurierskimi o sporym zaufaniu publicznym, to marki znane, lubiane i chętnie wybierane. Gwarantujemy korzystne ceny za nadanie, a także niezwykle prosty sposób wyceny i wyboru jednej z ofert transportu palet we Wrocławiu. Zapewniamy możliwość nadania paczki do odbiorcy w kraju i poza jego granicami, a dla klientów biznesowych oferujemy specjalne, indywidualne warunki współpracy. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzebę wysyłki towarów na palecie każdemu klientowi, bez względu na to, czy ma to być jednorazowa usługa, czy też stała, cykliczna współpraca.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać przesyłkę z pomocą Fastpost? To naprawdę proste!

Jesteś zdecydowany nadać swoją pierwszą przesyłkę paletową z pomocą naszego serwisu? To świetnie! Mimo że robisz to pierwszy raz, nie musisz się niczego obawiać, to zadanie niezwykle proste, które zajmie Ci dosłownie kilka minut. Kiedy wejdziesz na naszą stronę, Twoim oczom ukaże się formularz - pole na niebieskim tle. Wybierz paletę, a następnie wpisz wszelkie dane dotyczące tego rodzaju towaru.

Musisz podać wagę palety, ale także jej wysokość, szerokość, czy długość. Nie możesz zapomnieć o wpisaniu wartości oraz wszelkich informacji dotyczących lokalizacji samego nadania, a także odbioru. Na tym etapie dokładna lokalizacja nie jest wymagana, będzie za to później, teraz wybierasz tylko kraj. Kiedy wpiszesz wszelkie dane, wybierz opcję „wyceń”.

Po kilku sekundach Twoim oczom ukaże się tabela, a w niej dane, jakie musisz wypełnić, będą to głównie dane osobowe. Indywidualną wycenę wyślemy Ci na e-mail podany w jednym z pól w tabeli. Wysyłka palet we Wrocławiu to nie lada wyzwanie dla firm kurierskich, właśnie dlatego szczegółowa oferta zostanie przesłana dopiero e-mailem. Masz wtedy pewność, że będzie najkorzystniejsza z możliwych dla Ciebie!

Dlaczego warto postawić na Fastpost? Sprawdź zalety!

Jest kilka powodów, dla których warto wybierać platformę Fastpost. Przede wszystkim zawsze stałe, korzystne ceny! Możesz mieć pewność, że u nas cennik się nie zmieni. Co więcej, takie same ceny zostaną Ci przedstawione podczas korzystania z kalkulatora cenowego. To jednak jeszcze nie koniec zalet!

Co powiesz na możliwość nadania przesyłki o każdej porze i w każdym miejscu? Zrobisz to z poziomu swojego laptopa, a nawet telefonu o 7:00 rano czy 23:00 wieczorem! Nasza platforma działa 24/7 - sam decydujesz, kiedy chcesz z niej skorzystać. Po podaniu wszelkich danych i wypełnieniu formularza przedstawimy Ci ofertę mailowo. Sam wybierzesz najkorzystniejsze rozwiązanie - zapraszamy!

Z nami nadasz każdą paletę, bez względu na jej gabaryty. Oczywiście wszystko musi mieścić się w granicach normy. Dla nas jednak nie ma znaczenia, czy jest to paleta standardowa, czy gabarytowa. Może to być nawet paleta drobnicowa. Znajdziemy firmę kurierską, która zajmie się transportem palet we Wrocławiu bez względu na rodzaj towaru!

Pomoc dla firm - Fastpost

Pomagamy firmom wejść na rynki europejskie, a nawet światowe. Wszystko za sprawą możliwości, jakie oferujemy. To jednak nie wszystko, jako przedstawiciel przedsiębiorstwa nie tylko nadasz u nas paletę do innego kraju, ale także będziesz mógł podpisać z nami umowę indywidualną. Dzięki temu będą na Ciebie czekać specjalne oferty, niższe ceny i profity. Musisz spełnić tylko jeden warunek - Twoja firma każdego miesiąca będzie nadawać więcej niż 30 przesyłek paletowych każdego miesiąca.

Paletę krajową wyślesz też z innych miast: