Przesyłki paletowe Gdańsk

Data dodania: 2021-05-17


Właśnie sprzedałeś używaną lodówkę lub pralkę na jednym z portali aukcyjnych i nie wiesz, jak ją wysłać. Może kolejny raz wysyłasz przesyłkę paletową z Gdańska do innego miasta w Polsce, ale nie jesteś zadowolony z cen, jakie przedstawiłą Ci firma kurierska. W każdym z tych dwóch przypadków jest tylko jedno rozsądne rozwiązanie - współpraca z platformą Fastpost. Dzięki temu masz możliwość wysłania towaru przesyłką paletową w naprawdę korzystnych cenach! To samo dotyczy naszych klientów biznesowych, którzy chcą współpracować z jedną z największych platform wysyłkowych w Polsce. Dlaczego właśnie my? Między innymi dlatego, że współpracujemy z największymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu masz realne szanse zwiększyć możliwości biznesowe, a jeśli jesteś klientem indywidualnym, masz okazję zapłacić za wysyłkę palety z Gdańska stosunkowo niewiele - znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Szybkie nadanie przesyłki paletowej - jak to zrobić?

Na naszej platformie czeka na Ciebie niezwykle intuicyjny system wyceny i nadania przesyłki paletowej z Gdańska do innych miast, czy krajów. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut swojego cennego czasu, a wszystko zostanie załatwione bez wychodzenia z domu. Po przejściu na naszą platformę zobaczysz niebieskie pole formularza. Zaznacz paletę jako rodzaj przesyłki. Następnie przejdź do wpisania wszelkich danych dotyczących tego rodzaju przesyłki. Chodzi głównie o jej wymiary, czyli wysokość, szerokość i długość. Następnie podaj wagę, która ma spore znaczenie podczas wyceny. Pozostaje Ci jedynie podanie kraju nadawcy i odbiorcy, a następnie wpisanie kwoty pobrania i ubezpieczenia. Na końcu klikasz „wyceń”!

W przypadku transportu palet z Gdańska może się okazać, że konieczna będzie indywidualna wycena. Nie martw się, wyślemy Ci ją na adres e-mail tak szybko jak to będzie możliwe. Wcześniej poprosimy Cię jeszcze o wypełnienie tabeli, w której znajdą się Twoje dane kontaktowe i adresowe. Tak naprawdę to wszystko, zamówienie kuriera z naszą pomocą potrwa dosłownie kilka minut. Pozostanie Ci jedynie wybór indywidualnej oferty przesłanej na maila i oczekiwanie na odbiór palety.

Zalety wyboru platformy Fastpost - dlaczego my?

Zawsze stałe ceny to bez dwóch zdań jeden z naszych największych atutów. W cenniku, czy kalkulatorze podczas wyceny zawsze pojawią Ci się stałe kwoty za daną przesyłkę. Masz więc pewność, że pewnego dnia nie spotka Cię przykra niespodzianka.

Dzięki nam masz realną szansę oszczędności nie tylko pieniędzy, ale i swojego czasu. Przesyłkę paletową z Gdańska nadasz do innego kraju w kilka minut, a wszystko to zrobisz z poziomu laptopa, czy smartfona z dostępem do internetu. Co więcej, działamy 24/7 - nadasz przesyłkę wieczorem, nad ranem i w południe! Przekonaj się o tym już teraz!

Z naszą pomocą masz szansę nadać paletę standardową, ale również tą o niestandardowych wymiarach. Umożliwiamy także transport palet drobnicowych. Zawsze znajdziemy dla Ciebie firmę kurierską, która będzie miała w ofercie taką możliwość, a następnie przygotujemy ofertę nie do odrzucenia!

Prowadzisz sklep i sprzedajesz towar na allegro? W takim razie możemy Ci zaproponować transport palet z Gdańska, integrując się z Twoim kontem na tym portalu aukcyjnym. Przyspieszy to nadawanie paczek, a Ty zapłacisz za tą usługę mniej!

Rozwiń swój biznes z Fastpost

Czy to naprawdę możliwe? Oczywiście, że tak! Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to wysyłki minimum 30 palet każdego miesiąca. Jeśli na tę chwilę towar transportujesz jedynie do miast w Polsce, może czas na rozwój biznesu? Z naszą pomocą masz możliwość wysyłki palet z Gdańska do innych krajów na świecie. Indywidualna współpraca z naszą platformą zapewni Twojej firmie szereg profitów. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty!

Paletę krajową wyślesz też Z innych miejscowości: