Przesyłki paletowe Szczecin

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz nadać coś na palecie? Może regularnie wysyłasz towary w takiej formie? Nie ważne, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz firmę, z chęcią pomożemy! Zapewniamy możliwość nadania przesyłki paletowej w Szczecinie z pomocą naszej platformy. Wszystko dzieje się internetowo, jedyne, o czym musisz pamiętać, to odpowiednie ułożenie palety i towaru na niej tak, aby kurier mógł bez problemu załadować ją na samochód. Samo nadanie potrwa zaledwie kilka minut. Przedstawimy Ci oferty firm kurierskich, a Ty wybierzesz tę najkorzystniejszą. Dlaczego my? Współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku, znanymi firmami kurierskimi, takimi jak FedEx, DPD, UPS, czy InPost. Tak duża ilość firm w jednym miejscu sprawia, że oferty są niezwykle konkurencyjne, a Ty możesz zawsze wybrać najlepszą.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać przesyłkę paletową na stronie Fastpost?

To idealny sposób na nadanie paczki - szybko i bezpiecznie, minimum formalności. Co musisz zrobić? W pierwszej kolejności wypełnij formularz. Wybierz rodzaj przesyłki (paleta) i przejdź do wypełniania danych na jej temat. Należy podać jej wysokość, szerokość, długość, ale i wagę. Oprócz tego niezbędne jest wpisanie kraju nadawcy i odbiorcy. Pamiętaj, że transport palet w Szczecinie z naszą pomocą może odbywać się w kraju, ale również poza jego granicami!

Po wpisaniu wszelkich informacji kliknij „wyceń”. Strona automatycznie przeniesie Cię do formularza wysyłkowego, w którym wpiszesz między innymi swoje dane. W tym czasie przygotujemy dla Ciebie ofertę, którą wyślemy na adres e-mail. Wysyłka palet ze Szczecina do innego miasta, czy państwa na świecie to proste i szybkie zadanie. Wystarczy kilka minut, aby nadać paczkę, a następnie pozostaje już tylko czekać na kuriera, który ją odbierze ze wskazanego miejsca i w wyznaczonym terminie.

Zalety wyboru firmy Fastpost

Naszą zaletą jest przede wszystkim stały cennik. To coś, co bez dwóch zdań nas wyróżnia. Nie musisz obawiać się podwyżek cen. Będą zawsze te same zarówno w cenniku, jak i kalkulatorze wysyłkowym, w którym możesz szybko sprawdzić, ile zapłacisz za nadanie. Co więcej, mamy specjalną ofertę dla firm. Współpracując z nami, Twoje przedsiębiorstwo ma realne szanse wejść na rynki zagraniczne. To możliwe, ponieważ zapewniamy transport palet do wszystkich krajów na świecie! Jedyny warunek to wysyłka ponad 30 palet w miesiącu. Po podpisaniu umowy czekają na Ciebie liczne rabaty, promocje i profity z tytułu współpracy. Przekonaj się o tym!

Niewątpliwą zaletą wyboru naszej platformy jest możliwość szybkiego nadania paczki bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz. Możesz być w pracy, w restauracji, czy w domu. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe. Wysyłka palet ze Szczecina jeszcze nigdy nie była taka prosta. Pewnie się zastanawiasz, jaką paletę możesz u nas nadać? Tak naprawdę każdą, zarówno standardową, niestandardową, jak i gabarytową, czy drobnicową!

Tak jak już wspominaliśmy, współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku firmami kurierskimi. Jest to między innymi FedEx - marka, która od lat dostarcza towary drogą lądową, morską i powietrzną. Dzięki temu Twoja paleta może szybko trafić do każdego kraju! Wystarczy, że nadasz paczkę z naszą pomocą!

Prowadzisz sklep i jesteś na allegro? Co powiesz na jego integrację z naszą platformą? Wtedy wszystkie nadania będą przechodzić przez nas, a Ty będziesz mógł spać spokojnie. Sprawdź naszą ofertę transportu palet ze Szczecina do innych miejsc na świecie i wybierz tą, która Ci odpowiada. Zapraszamy!

Paletę krajową nadasz też z miast: