Przesyłki paletowe Radom

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz nadać przesyłkę na palecie? Dobrze trafiłeś, z nami tego dokonasz w sposób prosty, szybki i bez zbędnych formalności. Twoja paleta trafi do odbiorcy tak szybko, jak to możliwe! Jak działamy? Na naszej platformie czeka na Ciebie możliwość wyceny palety, a następnie wyboru jednej z ofert firm kurierskich, z którymi współpracujemy. Pewnie zadasz pytanie, czy nie lepiej samodzielnie sprawdzić ofertę i nadać paczkę bezpośrednio u przewodnika? Oczywiście, że nie! Współpracujemy z kurierami, mamy więc umowę partnerską, która pozwala nam negocjować stawki, na czym korzystają nasi klienci. Co więcej, współpracując z największymi firmami kurierskimi na świecie, umożliwiamy wysyłkę do innych państw w Europie, Azji, czy Ameryce! Dlatego też już teraz nadaj z nami przesyłkę paletową z Radomia do innego miasta w kraju.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać paletę na platformie Fastpost?

To bardzo proste i na pewno nie zajmie Ci więcej, niż kilka minut. Musisz znać wymiary i wagę przesyłki, co będzie potrzebne do wyceny. Przejdź na naszą platformę, wybierz rodzaj paczki, w tym przypadku będzie to paleta. Następnie podaj nam jej wysokość, szerokość, długość i wagę. Pamiętaj o limitach, jakie odgórnie są narzucone na palety, między innymi maksymalna wysokość 180 centymetrów w przypadku towaru objętościowego. Następnie wybierz kraj nadawcy i odbiorcy i przejdź do wyceny. Transport palet z Radomia to sprawa indywidualna, uwarunkowana wymiarami i wagą palety. Dlatego na e-mail z wyceną będziesz musiał chwilkę poczekać. W tym czasie wypełnij formularz kontaktowy, konieczne są bowiem Twoje dane osobowe do wysyłki palety na terenie kraju lub poza jego granice. Później pozostaje sprawdzenie i zaakceptowanie najkorzystniejszej oferty, jaką udało nam się dla Ciebie znaleźć.

Korzyści płynące z wyboru platformy Fastpost!

Przede wszystkim gwarantujemy stały cennik. Koszty się nie zmieniają, a co za tym idzie, nie spotka Cię niemiła niespodzianka podczas kolejnej wysyłki palety z Radomia. Ceny będą takie same zarówno w cenniku, jak i w kalkulatorze podczas wyceny. To nie koniec zalet! Co powiesz na platformę działającą 24/7? Masz możliwość nadania palety o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, zrobisz to z poziomu swojego tabletu, laptopa, czy telefonu – wystarczy dostęp do internetu!

Z nami nadasz dosłownie każdy rodzaj palety. Może to być ta tradycyjna, czyli standardowa, ale i niestandardowa. Nie brak u nas osób chętnych nadać drobnicę paletową, taką możliwość również zapewniamy! Mamy świetną ofertę dla firm. Wystarczy, że wysyłasz minimum 30 paczek miesięcznie, aby skorzystać z naszej oferty biznesowej. Czekają tam na Ciebie liczne rabaty, promocje, a także możliwość automatyzacji procesu nadania i wysyłki za sprawą integracji naszej platformy z Twoim sklepem na Allegro. Wysyłanie palet z Radomia jeszcze nigdy nie było tak proste! Przekonaj się o tym!

Paletę krajową nadasz też do innych miejscowości: