Firmy kurierskie


Nasza platforma spedycyjna to nie tylko bogaty wybór pakietów przewozowych i nowoczesne usługi kurierskie krajowe oraz międzynarodowe. Tego wszystko by nie było, gdyby nie nasi przewoźnicy, którzy od samego początku z nami współpracują i tworzą usługę fastpost.pl. Firma kurierska pracująca w ramach naszego serwisu musi spełniać wysokie wymagania, a także musi być wyposażona w nowoczesną flotę pojazdów. Nasi przewoźnicy to także globalne przedsiębiorstwa, które we flocie posiadają także własne samoloty. Dzięki temu przesyłka do sąsiadującego z nami kraju może pojawić się pod wskazanym adresem w ciągu 24 godzin. Najlepsza firma kurierska w kraju — znajdziesz ją na naszej platformie logistycznej fastpost.pl.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Firmy kurierskie w ramach platformy FastPost

Nasza firma opiera się na współpracy różnych przewoźników. Część z nich operuje na kilku gałęziach logistycznych i łączy w sobie kilka usług. W ramach fastpost.pl możesz zamówić:

 • zwykłe przesyłki kurierskie na trasach krajowych i międzynarodowych;
 • profesjonalny transport drobnicowy także w ramach przesyłek krajowych oraz międzynarodowych;

Każdy klient kontaktuje się z naszym serwisem i na podstawie dostępnego cennika wybiera pakiet przewozowy opracowany przez każdą z firm kurierskich. Kontakt i zamówienie kuriera należy już do naszych kompetencji. Firmy kurierskie w ramach platformy FastPost to profesjonaliści, którzy doskonale znają się na logistyce, dlatego można im zaufać. W FastPost możesz liczyć na najlepsze oferty przewozowe w dobrej cenie.

Największe firmy kurierskie

Wszystkie firmy kurierskie pracujące w ramach FastPost, muszą spełniać określone standardy. Jeżeli ciekawi Cię nasza oferta, to obecnie współpracujemy z następującymi jednostkami:

W ramach przewozów krajowych:

 • DPD,
 • Geis,
 • UPS,
 • FedEx,
 • InPost,
 • DHL,
 • Poczta Polska,
 • EronTrans,
 • Rhenus,
 • Raben,
 • Ambro Express.

W ramach przewozów międzynarodowych:

 • DPD,
 • UPS.

Podane nazwy firm kurierskich operujących w Polsce pewnie są Ci dobrze znane. To dobry znak, bo oznacza to, że przykuły Twoją uwagę rozmachem swojej pracy, a także wysokim poziomem usług. Największe firmy kurierskie — znajdziesz je w ofercie naszej platformy spedycyjnej, która pozwoli Ci wysłać przesyłkę w dowolny rejon na całym globie. Przejrzyj <a href="https://www.fastpost.pl/cennik-przesylek">cennik naszych pakietów przewozowych</a> i wybierz ten optymalny dla Ciebie.

Porównywarka firm kurierskich

Jako że współpracujemy z tak dużą ilością przewoźników, to warto porównać ich oferty. Porównywarka firm kurierskich na naszej stronie zasugeruje Ci różne pakiety przewozowe. Dowiesz się z niej nie tylko o cenach, ale także czy firma kurierska będzie w stanie podjąć się Twojego ładunku. W ofercie fastpost.pl znajdziesz w jednym miejscu najatrakcyjniejsze pakiety przewozowe, więc nie będziesz musiał już więcej chodzić po różnych stronach firm kurierskich. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę. Określ w porównywarce rozmiar swojego ładunku, wagę, jego typ oraz ilość, którą chcesz przewieźć. Gdyby wycena nie doszła do skutku, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Tam nasz konsultant pomoże w wyborze firmy kurierskiej.

Tanie firmy kurierskie

Dlaczego nasza oferta na fastpost.pl cieszy się taką popularnością wśród przedsiębiorców? To nie tylko kwestia wygody, ale także atrakcyjnych cen. W jednym miejscu czekają na Ciebie tanie firmy kurierskie oraz ich atrakcyjne pakiety przewozowe. Dobre firmy kurierskie czekają na Ciebie w ramach naszej profesjonalnej platformy logistycznej. Możesz skorzystać z porównywarki lub zajrzeć do zakładki cennik. Tam masz wyszczególnione nie tylko ceny za pakiety cenowe z podziałem na przewoźników. Dowiesz się także, ile kosztuje ubezpieczenie i dodatkowe usługi logistyczne działające w ramach danej firmy kurierskiej. Zajrzyj do FastPost i przekonaj się, że nasza oferta jest idealna dla Ciebie i Twojej firmy.

Zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej

Zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej to bardzo prosty proces, który zajmuje ledwie kilka sekund. Wystarczy tylko, że wybierzesz interesujący Cię pakiet przewozowy w ramach danego przewoźnika oraz wypełnisz formularz. W dokumencie powinny się znaleźć nie tylko dane adresowe adresata i nadawcy, ale także informacje dotyczące Twojej przesyłki. Potem pozostaje Ci tylko dokonanie przelewu na nasze konto lub wybranie opcji przesyłki za pobraniem i przygotowanie swojej paczki do dalszej drogi. Oczywiście pamiętaj o prawidłowym zabezpieczeniu przesyłki przed wyruszeniem w drogę — kurier może odmówić przyjęcia źle przygotowanego pakunku. Nasze firmy przewozowe to prawdziwi profesjonaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Firmy kurierskie za granice

Wybór firmy kurierskiej jest podyktowany wieloma względami — dla naszych klientów ważne jest także czy operują za granicą i na jakich zasadach. W ramach przewozów zagranicznych współpracujemy z dwoma globalnym partnerami. UPS i DPD to duże koncerny, które mogą się pochwalić nowoczesną flotą pojazdów, ale operują również w ramach lotnictwa towarowego. Duży zasięg tych firm kurierskich oraz dobrze opracowane metody logistyczne pozwolą na dostarczenie paczki do zagranicznego adresata nawet w ciągu jednej doby. W FastPost czeka na Ciebie profesjonalny kurier bez umowy — formalności zawsze są po naszej stronie. Skorzystaj z platformy logistycznej fastpost.pl i zamów swojego kuriera za granicę w dobrej cenie.

Dobra firma kurierska z FastPost

Dobre firmy kurierskie operujące na terenie Polski oraz za granicą — znajdziesz je w ofercie naszej platformy. W FastPost chcemy oferować naszym klientom profesjonale przesyłki kurierski oraz przewozy drobnicowe bez umowy. Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy w jednym miejscu chcą mieć wgląd do atrakcyjnych cenowo pakietów przewozowych. Postaw na profesjonalne i tanie firmy kurierskie, które dowiozą Twoją przesyłkę w dowolne miejsce na całym świecie. W FastPost możemy Ci zagwarantować, że będziesz zadowolony nie tylko z naszych usług, ale także pracy firm przewozowych z nami współpracujących. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z nasza bogatą ofertą i cennikiem operatorów logistycznych pracujących w ramach platformy fastpost.pl.

Kontakt do kuriera

Kurier DPDkontakt

Kurier DHLkontakt

Kurier FedExkontakt

Kurier InPostkontakt

Kurier Rhenuskontakt

Kurier UPSkontakt

Kurier RABENkontakt

Poczta Polskakontakt

Kurier Ambro Express – kontakt

Pocztex Ekspres 24 – kontakt

 

Jeśli zastanawiasz się, która firma kurierska realizuje najtańsze przesyłki krajowe lub zagraniczne, to skorzystaj z naszej opcji zamawiania i wyceny kuriera . Fastpost to szybkie przesyłki i profesjonalna obsługa! Polecamy również ofertę kurierską dla firm.

 

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):