Przesyłki paletowe Sosnowiec

Data dodania: 2021-05-17


Nadaj przesyłkę paletową w Sosnowcu z naszą pomocą szybko, bezpiecznie, przy minimum formalności i oczywiście w najlepszej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje również palety. Współpracujemy z firmami kurierskimi cieszącymi się zaufaniem wśród klientów. To przedsiębiorstwa działające na rynku od lat! Dlaczego lepiej nadać paczkę z naszą pomocą, a nie bezpośrednio u przewoźnika? Ponieważ zapewniamy lepsze ceny, które z tymi przewoźnikami wynegocjowaliśmy i możemy teraz oferować je naszym klientom!

Postaw na szybkość usług! Dzięki nam wysyłka palet z Sosnowca ograniczy się do kilku minut przed komputerem, czy telefonem. Pamiętaj, aby paleta była umieszczona tak, aby kurier mógł bez problemu załadować ją na samochód. Nie zapomnij także o odpowiednim zabezpieczeniu przesyłki paletowej, co będzie miało ogromne znaczenie podczas transportu, szczególnie jeśli towar jest delikatny.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak szybko nadać paletę na naszej platformie?

Przede wszystkim przygotuj sobie wszystkie dane adresowe, a także dane dotyczące samej palety. Po przejściu na naszą platformę wybierz rodzaj przesyłki, tym razem będzie to paleta. Następnie podaj jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Będziemy także potrzebować kraju nadawcy i odbiorcy. Możesz także wpisać kwotę pobrania i ubezpieczenia. Następnie kliknij „wyceń”. Twoja przesyłka paletowa z Sosnowca już prawie jest nadana!

Następny krok to oczekiwanie na przygotowanie przez nas najkorzystniejszych ofert. W tym czasie wypełnij formularz adresowy, podaj wszelkie niezbędne dane. Później sprawdź pocztę e-mail, bo prawdopodobnie będzie tam na Ciebie czekała wiadomość z naszą ofertą. Tak naprawdę to wszystko, pozostaje jedynie przekazanie palety kurierowi.

Dlaczego warto wybrać Fastpost? Sprawdź!

Gwarantujemy stałe ceny zarówno w kalkulatorze przy wycenie, jak i w samym cenniku. Masz pewność, że w przyszłości wyższe kwoty za nadanie przesyłki paletowej z Sosnowca Cię nie zaskoczą! Co więcej, z naszą platformą masz możliwość wysyłki palety z dowolnej lokalizacji. Zapewniamy obsługę 24/7, co znaczy, że bez problemu zamówisz u nas kuriera nawet w nocy. Co więcej, zrobisz to z poziomu laptopa, czy telefonu w kilka minut. Wystarczy jedynie dostęp do internetu. Zlecimy transport palet standardowych, niestandardowych i drobnicy paletowej.

Mamy także ofertę dla firm, w której transport palet z Sosnowca będzie tańszy! Czekają na Ciebie promocje i możliwość rozwoju biznesu, wkroczenia na rynki europejskie, a nawet i światowe. Proponujemy także integrację naszej platformy z Twoim kontem na Allegro. Czego oczekujemy w zamian? Każdego miesiąca musisz nadawać minimum 30 paczek. Co ważne, nie muszą to być palety, ale także koperty i przesyłki standardowe. Czekamy na Ciebie, w razie pytań zawsze możesz się z nami skontaktować!

Paletę krajową wyślesz też z innych miast: