Dlaczego FastPost?


Dlaczego warto wybrać usługi kurierskie FastPost?

Niezmienność cen to duży atut oferty FastPost.pl. Pomimo zmieniających się cen paliw, które mają wpływ na koszty transportu, broker kurierski FastPost.pl posiada stałą ofertę. Pośród naszego cennika usług kurierskich nie znajdziesz opłat paliwowych, które mogą zmieniać ceny niemal z dnia na dzień.

Brak ukrytych kosztów – podajemy ceny końcowe ze wszystkimi dopłatami

Broker kurierski FastPost.pl pokazuje końcowe koszty usługi. Do zaakceptowanej przez klienta ceny nie doliczane są żadne dodatkowe koszty. Z góry wiesz, ile płacisz, dzięki czemu unikniesz zaskoczenia i rozczarowania po otrzymaniu faktury. Jedynie deklarowanie prawdziwych wymiarów oraz wagi przesyłki daje Ci gwarancję poznania ostatecznych kosztów oraz uniknięcia dopłat.

Zero zobowiązań

Nie wpędzamy naszych klientów w podpisywanie umów. Brak formalności podczas nadania paczki to duży atut współpracy z brokerem FastPost.pl. Z nami wysyłasz ile chcesz i tylko za tyle płacisz. Każda paczka jest dla nas ważna, a każdy klient bezcenny.

Zwrot pobrania

Opcja przesyłki za pobraniem dostępna jest u każdego z oferowanych przewoźników. Oferujemy najszybszy możliwy zwrot pobrania, bezpośrednio od kuriera. Bez pośrednich przelewów i bez oczekiwania.

Konkurencyjne ceny – paczka już od 12,60zł netto!

Wybierając Fastpost.pl otrzymujesz usługi kurierskie już od ceny 12,60 zł netto za przesyłkę paczkową. W naszej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Wachlarz naszych usług kurierskich to m.in. transport kopert, paczek, palet na terenie Polski, Europy, Świata.

Nadaj paczkę w 3 minuty!

Broker kurierski FastPost.pl pozwoli Ci oszczędzić czas oraz pieniądze. Z nami nadasz paczkę w kilka chwil. Skorzystaj z intuicyjnego kalkulatora, czytelnej propozycji cenowej oraz formularza z danymi nadawcy i odbiorcy. Następnie opłać usługę i po wydrukowaniu listu przewozowego przekaż go z przesyłką kurierowi.