Przesyłki paletowe Rzeszów

Data dodania: 2021-05-17


Szukasz sposobu na nadanie pralki lub lodówki, którą właśnie sprzedałeś? Może chcesz zlecić danej firmie kurierskiej cykliczne nadawanie palet, bo prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć działalność? Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. Z nami nadasz każdą paletę bez względu na to, czy będzie to jednorazowe zlecenie, czy stała współpraca B2B. Dlaczego warto wysyłać przesyłki paletowe z Rzeszowa z naszą pomocą? Czy nie lepiej zwrócić się bezpośrednio do przewoźnika? Oczywiście, że nie! Mamy bowiem wynegocjowane najkorzystniejsze stawki z wieloma firmami kurierskimi i możemy je zaoferować Tobie!

Współpracując z nami, możesz liczyć na niskie koszty zamówienia kuriera, szybki sposób nadania palety, a także możliwość wykonania tego z dowolnego miejsca. O wszelkich zaletach wyboru naszej platformy dowiesz się nieco później. Sprawdź teraz, jak szybko i bez zbędnych formalności zamówić kuriera!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać paletę z Fastpost? To naprawdę proste!

Pierwszy krok to wybór rodzaju przesyłki. Tym razem będzie to oczywiście paleta. Następnie musisz podać nam wszelkie dane dotyczące palety. Będzie to jej rozmiar, a także waga. Podaj także kraj nadawcy i odbiorcy, a także kwotę pobrania i ubezpieczenia. Przesyłka paletowa z Rzeszowa będzie już prawie zamówiona i nadana. Kliknij teraz „wyceń” i poczekaj kilka minut na indywidualną wycenę, jeśli jest to paleta niestandardowa, w innym przypadku od razu pojawią się konkretne propozycje z najkorzystniejszymi cenami. Będą to oferty różnych firm kurierskich, działających na terenie naszego kraju, z którymi współpracujemy. Następnie wypełnij formularz, podając wszelkie dane kontaktowe. Tak naprawdę to wszystko, pozostaje jedynie oczekiwanie na przyjazd kuriera. Wysyłka palet z Rzeszowa nigdy nie była prostsza!

Zalety wyboru platformy Fastpost

Zalet naszej platformy jest kilka, przede wszystkim niezmienne ceny. Tyle samo przyjdzie Ci zapłacić zarówno teraz, jak i za miesiąc lub rok. To jednak nie koniec, decydując się na transport palet z Rzeszowa z naszą pomocą, możesz liczyć na możliwość zamówienia kuriera o dowolnej porze dnia i nocy. Nasza platforma działa 24/7. Z nami nadasz paletę bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz, wystarczy dostęp do internetu i kilka wolnych minut.

Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwinąć? Doskonale trafiłeś, z nami będzie to możliwe! Proponujemy integrację platformy z Twoim kontem na Allegro! Zapewniamy także możliwość podpisania z nami umowy B2B, gdzie czekają na Ciebie liczne promocje i mocno obniżone ceny wysyłki palet z Rzeszowa. Oczekujemy tylko jednego: wysyłki minimum 30 paczek miesięcznie do odbiorców z Polski lub innych krajów.

Paletę krajową wyślesz też z innych miast: