Przesyłki paletowe Katowice

Data dodania: 2021-05-17


Nadaj przesyłkę paletową w Katowicach w kilka chwil! To możliwe z naszą platformą. Dla nas nie ma znaczenia, czy wysyłasz paletę pierwszy i ostatni raz, czy będziesz robić to regularnie. Współpracujemy bowiem z klientami indywidualnymi, ale i biznesowymi - jeśli więc prowadzisz firmę i regularnie nadajesz palety, to oferta dla Ciebie. Dlaczego właśnie u nas powinieneś nadać przesyłkę? Ponieważ zapewniamy najniższe ceny na rynku, porównujemy oferty firm kurierskich, takich jak FedEx, DPD, czy UPS, a później przedstawiamy Ci najlepsze propozycje. Robiąc to na własną rękę, tracisz tylko czas, ale i możliwość skorzystania z niższych cen. Nie znajdziesz tańszych rozwiązań! Jak działa nasza platforma? Współpracujemy z firmami kurierskimi i mamy z nimi wynegocjowane naprawdę dobre ceny. Sprawdź już teraz, jak wygląda transport palet z Katowic z naszą pomocą!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Nadanie palety na naszej platformie - jak to wygląda?

Przede wszystkim, nie zajmie Ci to więcej niż kilkanaście minut. Pierwsze, co musisz zrobić, to wybrać rodzaj przesyłki. W tym przypadku będzie to oczywiście paleta. Następnie poprosimy Cię o podanie wszelkich danych na jej temat (wymiary i waga). Po tym pozostaje już tylko wybranie kraju nadawcy, odbiorcy, a także wpisanie kwoty pobrania, czy ubezpieczenia, jeśli takie występują. Przesyłka paletowa w Katowicach jest już prawie nadana. Pozostaje tylko jedna kwestia, a więc wycena i wybór oferty, w tym celu musisz wybrać opcję „wyceń”.

Następnie przygotujemy indywidualną ofertę, którą wyślemy na adres e-mail. W tym czasie poprosimy Cię o wpisanie wszelkich danych kontaktowych i adresowych. Potrzebujemy ich, aby w Twoim imieniu nadać przesyłkę, która następnie trafi w ręce odbiorcy. Wysyłka palet w Katowicach z naszą pomocą to naprawdę proste i szybkie zadanie! Możesz mieć pewność, że robiąc to indywidualnie, stracisz sporo czasu, nerwów, a oferty firm kurierskich będą mniej atrakcyjne.

Dlaczego warto postawić na naszą platformę?

Decydując się na wybór naszej platformy, możesz oczekiwać sporych korzyści. Przede wszystkim stałe ceny. Nie mamy w planach żadnych podwyżek cen naszych usług. Cennik pozostanie ten sam. Wysyłając regularnie u nas palety, w żadnym momencie nie zaskoczy Cię wyższy koszt nadania. Przekonasz się o tym przy długofalowej współpracy. Jesteśmy pewni, że transport palet w Katowicach w tej samej cenie przez cały czas to spory ukłon w stronę naszych klientów.

Kolejna zaleta to możliwość nadania palety z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia i nocy. Nie ważne, czy jesteś w biurze, w domu, czy w restauracji, wystarczy Ci laptop, smartfon, czy tablet i dostęp do internetu - to wszystko! Działamy 24/7, sam zdecyduj, kiedy chcesz nadać swoją przesyłkę paletową z Katowic do innego miasta lub kraju na świecie.

Wybierając nas, możesz nadać paletę standardową, niestandardową, ale również drobnicę paletową. Wszystko za sprawą naszej współpracy z największymi firmami kurierskimi, działającymi na terenie naszego kraju, ale również poza jego granicami. Tak więc nie zwlekaj, tylko już teraz postaw na platformę z najniższymi cenami na rynku!

Fastpost z ofertą dla firm - zapraszamy przedsiębiorców

Z naszą pomocą możesz skutecznie wkraczać na światowy rynek ze swoimi produktami. Przetransportujemy dla Ciebie palety w najniższych cenach. Jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę z naszą platformą, czekają na Ciebie promocje i profity. Mamy jeden warunek, musisz wysyłać minimum 30 przesyłek miesięcznie. Z nami wyślesz przesyłki do różnych krajów, nawet do USA, Chin, czy krajów afrykańskich.

Paletę krajową wyślesz też z innych miast: