Przesyłki paletowe Częstochowa

Data dodania: 2021-05-17


Prowadzisz firmę? Jesteś osobą fizyczną, która chce przetransportować sporych rozmiarów towar na palecie? Dla nas nie ma to znaczenia. Jedyne, co się liczy, to pomoc w wysyłce. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiednią ofertę jednej z firm kurierskich, szczególnie jeśli mieszkasz w mieście, w którym ofert jest naprawdę sporo. Przesyłki paletowe z Częstochowy to tego doskonały przykład. Z pomocą Fastpost dokonasz jednak wyceny i nadania w kilka minut. Po przejściu na naszą platformę wybierz przesyłkę paletową, następnie wpisz wszelkie dane dotyczące palety. Będą to między innymi wymiary i waga palety. W dużej mierze od masy zależy, jaki będzie koszt nadania i wysyłki.

Następnie pozostaje wpisanie kwoty, jaką kurier jednej z firm pobierze od odbiorcy, a także wpisanie kwoty ubezpieczenia. Ostatni etap to wybór lokalizacji nadania oraz odbioru. Transport palet z Częstochowy wycenisz u nas w kilka minut, wystarczy podanie tylko kilku informacji. Później kliknij „wyceń” i sprawdź, jakie oferty mają dla Ciebie najpopularniejsi przewoźnicy.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Dlaczego warto postawić na Fastpost?

Wysyłka palet w Częstochowie jeszcze nigdy nie była tak prosta, wszystko wykonasz z domu lub swojego biura. Wystarczy kilka minut (jeśli znasz dane palety), aby nadać u nas taką przesyłkę. Później już tylko czekasz na odbiór przesyłki przez pracownika firmy kurierskiej, którą wybrałeś. Pamiętaj, aby paleta była ustawiona tak, aby kurier mógł ją bez problemu załadować na auto. Tak naprawdę to wszystko, o czym musisz wiedzieć - prawda, że to proste i szybkie?

Skąd masz mieć pewność, że usługi, jakie świadczymy, będą dla Ciebie odpowiednie? Ponieważ współpracujemy z cenionymi na rynku, cieszącymi się zaufaniem wśród klientów kurierami. Przykładem może być firma DPD, UPS, czy FedEx. Pewnie zastanawiasz się, czy nie lepiej skorzystać bezpośrednio z oferty jednej z tych firm. Jednak nasza platforma podpisała z tymi kurierami współpracę biznesową, co niesie ze sobą naprawdę spore obniżki cen za nadanie paczek, między innymi przesyłek paletowych z Częstochowy.

Współpraca z takimi firmami pozwala nam oferować Ci wysyłkę palet na terenie naszego kraju, ale również poza jego granicami. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem będzie tutaj oferta danej firmy kurierskiej. Jednak znajdziemy dla Ciebie przedsiębiorstwo, które zapewni transport do każdego kraju na świecie! Co więcej, jeśli prowadzisz firmę i wysyłasz więcej niż 30 palet miesięcznie, zapraszamy do podpisania z nami umowy biznesowej. W ten sposób czekają na Ciebie specjalnie obniżki cen nadania, co przełoży się na rozwój Twojego biznesu! Wybierz wysyłkę palet z Częstochowy z naszą pomocą, przekonasz się, że warto!

Paletę krajową nadasz też z innych miast: