Geis godziny dostawy

Data dodania: 2020-08-19


Zamawiając przesyłkę, zawsze zastanawiamy się, jak szybko ona do nas dotrze. Jest to uzależnione od wielu różnych czynników, dlatego oczekiwanie na przesyłkę może być różne w zależności od kuriera, czy czasu nadania przesyłki. W tym tekście skupimy się na dokładnym przedstawieniu godzin dostawy jednego z największych kurierów w Polsce, czyli popularnej firmy Geis.

Warto poznać: Cennik kuriera Geis, Cennik przesyłek kurierskich

Kiedy możemy spodziewać się dostawy przesyłki kurierem Geis?

 

Informacje o godzinach dostawy w konkretnej firmie kurierskiej, są niezwykle istotne, ponieważ pozwalają zaplanować cały dzień, w którym ma nadejść przesyłka. Brak takiej wiedzy jest często bardzo problematyczny i skutkuje wielogodzinnym oczekiwaniem na kuriera. Dzięki sprecyzowanym godzinom dostawy, dokładnie wiadomo jest kiedy nadejdzie wyczekiwana przesyłka. Geis jest jedną z większych firm kurierskich działających na terenie naszego kraju. Kurierzy Geis dostarczają przesyłki godzinach od 8.30 do 18.30 w dni robocze.

 

Co się dzieje, gdy kurier Geis nie zastanie w domu adresata?

 

W przypadku, kiedy kurier nie zastanie w domu odbiorcy, zostawia awizo i ponawia próbę dostarczenia przesyłki. Jeżeli za drugim razem także nie uda się skutecznie dostarczyć przesyłki, to wówczas zostaje ona skierowana do terminala Geis, gdzie można ją odebrać w ciągu następnych 7 dni. Jednakże warto zaznaczyć, że takie sytuacje mają miejsce dość rzadko, ponieważ godziny pracy kurierów są na tyle długie, by dostarczyć wszystkie przesyłki do rąk własnych. Kurierzy Geis kontaktują się wcześniej w celu dogodnego ustalenia godziny dostawy. Dzięki temu cała procedura jest o wiele bardziej skuteczna i precyzyjna.

 

Co wpływa na czas oczekiwania na przesyłkę?

 

Warto pamiętać, że bardzo często można skutecznie skrócić czas oczekiwania na przesyłkę poprzez nadanie jej na początku tygodnia. Przesyłki, które nadawane są pod koniec tygodnia np. w piątek, zawsze mają weekendowe opóźnienie, przez co trafiają do adresata później, niż te, które nadane są wraz z początkiem nowego tygodnia.

 

Jeżeli szukasz sprawdzonego sposoby na szybkie nadawanie paczek, to koniecznie skorzystaj z usług portalu FastPost.pl. Nadanie paczki jest w nim szybkie i bardzo intuicyjne – rekordziści nadają swoje paczki nawet w 3 minuty! FastPost jest liderem w branży brokerów kurierskich, dlatego może zaoferować bardzo atrakcyjne ceny przesyłek różnych firm kurierskich, w tym wyżej opisywanego Geis.