Przesyłki paletowe Kielce

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz nadać sprzedaną używaną pralkę lub lodówkę? Może masz kontrahenta z innego kraju, z którym podpisałeś umowę na wysyłkę kilkunastu/kilkudziesięciu palet miesięcznie? Bez względu na to, czy wysyłasz paletę jeden raz, czy chcesz to robić regularnie – zapraszamy do sprawdzenia naszej niezwykle ciekawej i bez wątpienia korzystnej oferty! Nasza platforma zapewnia możliwość nadania przesyłki paletowej z Kielc w dowolne inne miejsce na świecie. Wszystko dlatego, że współpracujemy z największymi firmami kurierskimi na rynku - FedEx, UPS, czy DPD, a także mniejszymi, takimi jak Poczta Polska, czy InPost.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Z nami nadasz paletę szybko i bezpiecznie. Co ważne, wyszukamy dla Ciebie najlepszej oferty, dzięki czemu sam nie będziesz musiał tego robić. Oszczędzasz czas, ale i pieniądze, a już na pewno nerwy! Ponadto, masz pewność, że jest to najkorzystniejsza oferta, którą udało nam się wynegocjować. Sprawdź, jak wygląda transport palet z Kielc i jak przebiega samo zamówienie kuriera.

Zamówienie kuriera w Fastpost – krok po kroku

Po przejściu na naszą platformę ukaże Ci się niebieskie pole, to formularz. Po jego lewej stronie masz do wyboru trzy rodzaje przesyłek, wybierz paletę. Następnie podaj wszelkie dane, takie jak jej długość, szerokość, czy wysokość. Pozostaje jeszcze podanie kraju nadawcy i odbiorcy, kwoty pobrania i ubezpieczenia. Następnie możesz przejść dalej, klikając „wyceń”. Wysyłka palet z Kielc to sprawa indywidualna. Koszty uwarunkowane będą między innymi wymiarami palety, jej wagą, a także kształtem towaru. Dlatego też przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę, po kilku minutach przyjdzie ona na Twój e-mail. W tym czasie możesz wypełnić wszelkie dane osobowe w formularzu, który czeka na naszej platformie. Zaakceptuj ofertę i czekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie paletę. Transport palet z Kielc jeszcze nigdy nie był tak prosty do zorganizowania!

Zalety wyboru Fastpost – sprawdź!

Naszą główną zaletą są ceny, bo te zawsze będą najniższe. Wyszukujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania cenowe za daną przesyłkę, w tym wypadku paletę. Co więcej, masz pewność, że ceny nie będą się zmieniać, cennik pozostanie ten sam, kwoty więc nie zaskoczą Cię przy następnym nadaniu. To nie koniec zalet, wysyłka palet z Kielc do innych miast w Polsce to nie wszystko. Z nami nadasz paczkę do miejsca oddalonego o tysiące kilometrów! Co ważne, nadasz paletę z telefonu, tabletu, czy laptopa, wystarczy dostęp do internetu i kilka minut wolnego czasu.

Zapewniamy możliwość integracji naszej platformy ze sklepem na Allegro. Proponujemy także naszym klientom biznesowym osobną umowę. Jeśli spełniasz warunek (30 paczek miesięcznie), możesz wnioskować o ofertę biznesową. Oznacza to liczne korzyści, na przykład niższe kwoty za nadanie, a także priorytetowe przekazywanie listów przewozowych kurierom, którzy w mgnieniu oka odbiorą od Ciebie paletę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Paletę krajową nadasz też z innych miejscowości: