Przesyłki paletowe Kraków

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz wysłać używaną pralkę lub lodówkę osobie, która kupiła ją od Ciebie? Może regularnie wysyłasz towary do kontrahentów w kraju i za granicą? Dla nas nie ma znaczenia, jak często i jakiej wielkości paczki wysyłasz. Oferujemy bowiem możliwość nadania za naszym pośrednictwem przesyłek paletowych w Krakowie. Z pomocą naszej platformy zrobisz to przede wszystkim szybko, ale i bezpiecznie. Wszystko dlatego, że współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku firmami kurierskimi, takimi jak FedEx, czy DPD. To gwarantuje jakość świadczonych usług, ale także możliwość nadania u nas paczki do odbiorcy w kraju i poza jego granicami. Tak naprawdę z naszą pomocą wyślesz paczkę w dowolne miejsce na świecie. Postaw na transport palet w Krakowie za pośrednictwem Fastpost i przekonaj się, jakie to proste!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać przesyłkę paletową w naszym serwisie?

Po przejściu na stronę główną przed oczami ukaże Ci się formularz. Należy wpisać tam wszystkie dane o przesyłce paletowej. Będzie to między innymi jej wysokość, szerokość, długość, a także waga. Oprócz tego należy podać miejsce nadania i odbioru. Po wypełnieniu nastąpi wycena przesyłki. Prześlemy Ci wtedy listę możliwości, a mianowicie najciekawsze oferty firm kurierskich, które mogą przewieźć przesyłkę paletową z Krakowa do innego miasta w Polsce, czy innego kraju. Całość zajmie Ci dosłownie kilka minut. Wybierzesz najlepszą ofertę indywidualną, którą przygotujemy i wyślemy Ci na adres mailowy. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony.

Dlaczego warto zdecydować się na wysyłkę palet z pomocą Fastpost?

Przede wszystkim możliwy jest transport palet z Krakowa do wielu innych miast i krajów na świecie. To bez dwóch zdań nieoceniona pomoc dla Ciebie, jako klienta indywidualnego, ale również Twojej firmy. To możliwość ekspansji biznesu na przykład na obszar Unii Europejskiej. Sam wybierasz miejsce odbioru, ale i nadania. Pamiętaj jednak, żeby paleta była w miejscu łatwo dostępnym dla kuriera. Musi ją bowiem odpowiednio załadować do auta.

Stałe ceny to kolejny atut, którym możemy się poszczycić. Możesz mieć pewność, że ceny za nadanie i wysyłkę paczek, kopert, a nawet palet będą stałe. Nie zmienią się w cenniku, ale i na kalkulatorze podczas wyceny przesyłki. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty!

Z naszą pomocą wyślesz palety z Krakowa do innych krajów, czy miast świata bez względu na to, jaką paletą będziesz dysponował. Znajdziemy firmę, która zajmie się transportem palet standardowych, niestandardowych, ale również palet drobnicowych. W przypadku tych ostatnich niezwykle trudno znaleźć rzetelną firmę kurierską, która zajęłaby się tego typu transportem - na szczęście z nami to bardzo proste!

Wiemy, że nie zawsze masz czas stać w kolejce na poczcie. Na szczęście wszystko można załatwić online i to 24/7. Tak właśnie działa nasza platforma. Wyceń i nadaj przesyłkę nawet w środku nocy. Oprócz tego będziesz mógł skorzystać z usług jednej z dziesiątek partnerskich firm kurierskich, co przekłada się na gwarancję najniższych cen!

Realna pomoc dla biznesu - Fastpost

Chcesz rozwijać swój biznes szybciej i bardziej dynamicznie? Wejście na rynku zagraniczne jest więc nieuniknione. Zrób to z pomocą naszej platformy Fastpost. Zapewniamy stałe, najkorzystniejsze ceny za nadanie przesyłek paletowych w Krakowie. To jednak nie koniec - dla klientów biznesowych, którzy z naszą pomocą nadają ponad 30 palet miesięcznie, mamy specjalną ofertę. Zyskasz jeszcze lepsze ceny, a przy tym profity. To sprawi, że Twój biznes się rozrośnie, bez znacznego nadwyrężania budżetu przedsiębiorstwa. Jeśli prowadzisz swoją firmę i sprzedajesz na allegro, możesz się zintegrować z tym portalem poprzez nasz serwis, dzięki czemu zyskasz wiele możliwości sprzedaży.

Paletę krajową nadasz też do innych miast: