Przesyłki paletowe Bydgoszcz

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz nadać pralkę, lodówkę lub inny wielkogabarytowy towar? Potrzebujesz więc palety. Połóż na niej towar, zapakuj i przejdź na naszą platformę, gdzie nadasz swoją paletę. Możesz to zrobić, będąc klientem indywidualnym, który pierwszy i ostatni raz wysyła coś tak dużego. Umożliwiamy jednak również wysyłkę towarów na paletach firmom, które każdego miesiąca regularnie nadają palety do odbiorców w kraju i na świecie. Jak widzisz, możliwości masz wiele! Sprawdź już teraz, co na Ciebie czeka, kiedy będziesz chciał nadać przesyłkę paletową w Bydgoszczy! Dlaczego powinieneś zrobić to właśnie u nas? Przede wszystkim ze względu na fakt, że współpracujemy z cenionymi na rynku, cieszącymi się zaufaniem wśród klientów firmami kurierskimi. Jest to między innymi UPS, DPD, ale także FedEx czy Inpost. Możesz więc mieć pewność, że znajdziemy i przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać paletę w Fastpost?

To zadanie naprawdę proste, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Po przejściu na naszą platformę czeka na Ciebie krótki formularz dotyczący samej palety. Wpisujesz tam między innymi jej wagę, wysokość, szerokość i długość. Pamiętaj, że musi mieścić się w odgórnie ustalonych normach. Co dalej? Klikasz przycisk “wyceń” i przechodzisz do kolejnego etapu, w którym konieczne jest wypełnienie formularza, na którym znajdą się Twoje dane kontaktowe. To już prawie koniec.

Po wpisaniu wszelkich danych możesz przejść na pocztę e-mail, tam prawdopodobnie czeka już na Ciebie wiadomość od nas z gotową ofertą. Możesz ją przyjąć lub odrzucić. Uwierz nam jednak, współpracując z wieloma firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie przygotować ofertę, której nikt nie przebije. Wszystko za sprawą negocjacji cen. Jak widzisz, wysyłka palet z Bydgoszczy z naszą pomocą to nie tylko oszczędność czasu i nerwów, ale również pieniędzy. Będzie to widoczne szczególnie wtedy, kiedy zdecydujesz się na dłuższą współpracę z nami.

Zalety Fastpost w przypadku przesyłek paletowych

Naszą ogromną zaletą jest stabilność cen. Z nami nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Cennik, a także liczby na kalkulatorze podczas wyceny przesyłek paletowych w Bydgoszczy nigdy się nie zmienią! Masz gwarancję stałych kosztów, co na pewno miło Cię zaskoczy. Pozwoli także sporo zaoszczędzić, ceny Twoich towarów na paletach mogą rosnąć, koszt ich transportu już nie!

Oczywiście liczy się także pewność, że dana paczka bezpiecznie trafi do odbiorcy. Współpracując z profesjonalistami, wiemy, że tak właśnie się stanie. Co więcej, możesz liczyć na transport nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Chcesz nadać paczkę do Indii, Chin, a może USA? Dla nas to nie problem, znajdziemy firmę, która umożliwia taką usługę i przedstawimy Ci ofertę.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, dlatego nasza platforma działa 24/7! Możesz w każdej chwili nadać przesyłkę paletową, a my przygotujemy ofertę bez względu na porę dnia. Co więcej, jesteśmy online, więc nadawać paczki możesz z poziomu laptopa, czy telefonu - wystarczy dostęp do internetu. Możesz to więc zrobić z domu, biura, czy z plaży, dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia.

Prowadzisz sklep i jesteś na allegro? W takim razie powinieneś już teraz zastanowić się nad jego integracją z naszą platformą. Wtedy wszystkie nadania będą przechodzić przez nas, a Ty będziesz mógł spać spokojnie. Co więcej, prowadząc biznes, masz niesamowitą możliwość na rozwój z naszą pomocą. Jeśli wysyłasz więcej niż 30 przesyłek paletowych z Bydgoszczy w każdym miesiącu - mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Co powiesz na stałą współpracę? W zamian oferujemy rabaty, promocje, a także wiele innych profitów. Oczywiście masz również możliwość wejścia na rynki w innych krajach, przy naprawdę rozsądnych kosztach transportu!

Paletę krajową nadasz też z miast: