Paczki do USA


Koniec z czekaniem na przesyłkę zza oceanu przez kilka tygodni. Korzystając z naszych ekspresowych usług kurierskich, Twoja paczka dotrze z Polski do USA lub z USA do Polski nawet w przeciągu 2 dni roboczych. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Dowiedz się jak zamówić kuriera. 

Ekspresowe przesyłki lotnicze do USA - Dowiedz się, jak wysłać paczkę do USA

Realizujemy przesyłki do USA drogą lotniczą, korzystając z usług renomowanej firmy kurierskiej UPS Air Cargo, która posiada własne samoloty przystosowane do transportu paczek.

Wiesz, że paczka nadana z Polski może dotrzeć do USA w 24 godziny? Sprawdź nasz formularz wyceny przesyłek, w którym znajdziesz zestawienie cen dostępnych przewoźników paczek, a także możliwe terminy dostarczenia przesyłki do USA. Do odpowiedniego obliczenia ceny Twojej przesyłki, musisz jedynie wprowadzić do formularza jej wagę, wymiary oraz kody pocztowe nadawcy i odbiorcy. Zdziwisz się, jakie to proste. Jak widać, przesyłka do USA, to nie jest twardy orzech do zgryzienia. 

Stany Zjednoczone Od Los Angeles po Nowy Jork – nasz kurier dotrze wszędzie

Często nie ma Cię w domu, jesteś zapracowany i nie masz czasu samodzielnie wysłać ważnej przesyłki lub listu? Żaden problem. Wypełnij formularz online i zamów kuriera, a my zajmiemy się dostarczeniem przesyłki do USA. Za pośrednictwem naszej strony internetowej, w prosty sposób nadasz swoje paczki do Stanów, nie martwiąc się o zbędne formalności. Zapłacisz dokładnie taką cenę, jaką wygenerował nasz kalkulator. Wysyłając paczki z FastPost.pl nie wiążesz się skomplikowaną umową. W przypadku przesyłek handlowych, do końcowej ceny należy doliczyć opłaty celne.

Porady od doświadczonego kuriera - Dowiedz się, ile kosztuje paczka do USA. Oferujemy sprawdzone firmy kurierskie. 

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty wysyłki do USA, starannie zapakują ją tak, by zajmowała jak najmniej miejsca. Weź również pod uwagę, że ma przed sobą długą drogę. Jeśli nadajesz coś wyjątkowo cennego do USA, wybierz opcję ubezpieczenia paczki. Koszt przesyłki do Stanów Zjednoczonych będzie zależał od wymaganych parametrów, tj. ubezpieczenie, wartość przesyłki itp. Po odebraniu przesyłki przez kuriera, Twoja paczka do USA będzie w drodze do miejsca dostawy. Od tej chwili możesz śledzić online jej podróż. Wystarczy, że na stronie znajdź przesyłkę wpiszesz numer swojej paczki.

Zależy Ci na czasie? Wyślij paczkę do Stanów zjednoczonych w kilku prostych krokach. Przesyłki kurierskie FastPost

Najszybszym sposobem na nadanie przesyłki kurierskiej do USA jest skorzystanie z internetowego kuriera FastPost.pl. Zapomnij o długim czasie wysyłki i wypełnianiu skomplikowanych formularzy na poczcie. Wystarczy, że zamówisz kuriera online, a my dostarczymy Twoją paczkę do USA. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji osób korzystających z naszej platformy wysyłkowej w sprawie wysyłek wysyłanych i odbieranych w Stanach Zjednoczonych. 

Paczkę zagraniczną wyślesz też do innych krajów, m.in.: