Przesyłki paletowe Poznań

Data dodania: 2021-05-17


Chciałbyś wysłać towar na palecie, ale nie wiesz, która firma kurierska jest w stanie Ci pomóc? Pewnie chcesz skorzystać z najlepszej oferty, zamiast przepłacać. Może masz firmę i chcesz poszerzyć listę odbiorców nawet o dystrybutorów z innych krajów? Z platformą Fastpost to możliwe! Przesyłki paletowe w Poznaniu wysłane za naszym pośrednictwem zyskają niższe ceny nadania, a także zostaną wysłane szybciej! To naprawdę możliwe, współpracujemy bowiem z wieloma największymi firmami kurierskimi na rynku. Jest to na przykład FedEx, DPD, czy UPS. Dzięki takiej współpracy zawsze jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, której nikt nie będzie w stanie przebić. Tobie pozostaje jedynie wypełnienie krótkiego formularza na naszej stronie. Już teraz postaw na wysyłkę palet w Poznaniu za pomocą naszej platformy!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Nadanie paczki z pomocą Fastpost - krok po kroku!

Po wejściu na naszą platformę Twoim oczom ukaże się niebieskie pole. To formularz, w którym należy wybrać rodzaj przesyłki. Aby nadać przesyłkę paletową w Poznaniu z pomocą naszej platformy, potrzebne są wszystkie dane dotyczące samej palety. Chodzi tutaj oczywiście o jej wagę i wymiary, w tym wysokość, szerokość i długość. Prosimy Cię także o podanie kraju nadawcy i odbiorcy.

Po wypełnieniu wszystkich rubryk kliknij „wyceń”. Tam czekać będzie na Ciebie gotowa oferta i prośba o podanie danych adresowych, między innymi imienia i nazwiska, ulicy, czy numeru budynku/mieszkania/domu. Jeżeli przesyłka będzie niestandardowa, co wyniknie z wymiarów i wagi, na naszą ofertę będziesz musiał poczekać nieco dłużej. Wyślemy ją na adres e-mail tak szybko jak to będzie możliwe. Transport palet z Poznania do innych miast, czy nawet krajów na świecie to nie lada wyzwanie, a także stosunkowo spory wydatek. Pozwól nam znaleźć dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę spośród dziesiątek firm kurierskich, z którymi współpracujemy!

Dlaczego warto postawić na platformę Fastpost?

Przede wszystkim zapewniamy możliwość nadania paczki bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz. Pamiętaj jednak, aby poinformować swojego pracownika o przygotowaniu palety, aby kurier mógł ją odebrać w ustalonym terminie i we wcześniej podanej lokalizacji. Nadaj paczkę z poziomu laptopa, czy smartfona. Zrobisz to z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Działamy on-line 24/7!

Zawsze stałe ceny w cenniku, a także w kalkulatorze podczas wyceny przesyłki - to nasza ogromna zaleta. Nie musisz obawiać się niespodzianek, jeśli chodzi o wycenę. Koszty zawsze pozostaną te same! Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zdecydujesz się na nadanie przesyłek kurierskich w Poznaniu z naszą pomocą.

Wybierając naszą platformę, masz wiele możliwości! Nadasz u nas paletę standardową, ale również niestandardową. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nadał również paletę drobnicową. Znajdziemy dla Ciebie firmę, która zajmie się jej transportem, przy stosunkowo niskiej cenie!

Realna pomoc dla Twojego biznesu. Rozwijaj się z Fastpost!

Stawiasz na wysyłkę palet w Poznaniu? Twoje przedsiębiorstwo działa na terenie Polski? Co powiesz na ekspansję biznesu i jego rozwój? Z naszą pomocą będzie to możliwe! Pozwól, że to my zajmiemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert u największych kurierów na świecie, takich jak DPD, UPS, czy FedEx! Umożliwimy Ci tym samym wejście na rynek europejski, ale i azjatycki, czy amerykański. Co więcej, jeśli postawisz na naszą specjalną ofertę biznesową (musisz wysyłać 30 palet miesięcznie), to masz szansę zyskać spore rabaty, oferty specjalne i profity! Naprawdę warto, przekonaj się o tym sam!

Paletę krajową wyślesz też w innych miastach: