Przesyłki paletowe Lublin

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz wysłać ponadgabarytowy towar? W takim razie doskonale trafiłeś. Z nami nadasz i wyślesz paczkę w dowolne miejsce na świecie - naprawdę! Co więcej, jeśli prowadzisz firmę i szukasz platformy, która zajmie się regularnym zlecaniem wysyłki przesyłek paletowych z Lublina - także trafiłeś pod dobry adres! Zapewniamy możliwość nadania każdej przesyłki paletowej. Wszystko trwa tylko chwilę, wpisujesz dane, wysyłamy Ci ofertę, a kiedy ją przyjmiesz, możesz już tylko czekać na pracownika firmy kurierskiej, który odbierze od Ciebie paletę. Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, jest to FedEx, UPS, czy DPD - oczywiście to tylko przykłady. Co za tym idzie, masz możliwość postawienia na najlepszą ofertę bez konieczności szukania jej na własną rękę!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać przesyłkę z pomocą naszej platformy?

Pierwszy krok po wejściu na naszą stronę to wybór rodzaju przesyłki. Po wybraniu palety przejdź do wypełniania danych na jej temat. Będą to standardowe informacje, takie jak wymiary, czy waga. Pamiętaj, że transport palet z Lublina nie odbędzie się, jeśli przesyłka tego rodzaju będzie przekraczać umowne normy, na przykład będzie za wysoka (w przypadku ładunków objętościowych wysokość ta nie może przekroczyć 180 cm). Wypełniłeś wszelkie dane razem z podaniem kraju nadawcy i odbiorcy? W takim razie możesz przejść dalej, klikając „wyceń”.

W czasie kiedy będziemy przygotowywać dla Ciebie ofertę, Ty musisz uzupełnić formularz, podasz w nim swoje dane kontaktowe, czy adresowe. Wszelkie informacje niezbędne do nadania paczki. Całość trwa dosłownie kilka minut. Podajesz dane przesyłki, swoje dane, a następnie akceptujesz naszą ofertę. Możesz mieć pewność, że będzie korzystna. Z nami oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas i nerwy. Przeszukiwanie ofert wszystkich firm kurierskich, wpisywanie danych paczki na każdej ze stron przewoźnika - to wszystko kosztuje Cię sporo czasu, dlatego skorzystaj z naszej platformy!

Dlaczego warto postawić na platformę Fastpost?

Przede wszystkim oferujemy ceny, które nigdy się nie zmienią. Jesteśmy pewni, że taka forma zachęci Cię do skorzystania z naszych usług. Nasz cennik, a także wyceny po wpisaniu danych w kalkulatorze zawsze będą takie same! Nie zaskoczy Cię więc sytuacja, w której nagle za nadanie przesyłki paletowej w Lublinie będziesz musiał zapłacić więcej. To jednak nie koniec powodów, dla których warto z nami współpracować. Co powiesz na możliwość nadania przesyłki w każdym miejscu na świecie? Możesz aktualnie być na plaży, w domu, biurze, korzystać z laptopa lub telefonu. Każde urządzenie z dostępem do internetu będzie dobre, aby nadać u nas swoją paletę!

Co jeszcze zyskasz, decydując się skorzystać z naszych usług? Możliwość wyceny i przyjęcia oferty o każdej porze dnia i nocy. Nasza platforma działa 24/7! Zrób to więc, kiedy tylko Ci się podoba. Dodatkowo współpraca z wieloma firmami transportowymi sprawia, że możesz u nas nadać przesyłkę paletową o standardowych lub niestandardowych wymiarach. Zapewniamy także wysyłkę drobnicy paletowej na terenie kraju, ale i poza jego granicami.

Fastpost z ofertą dla biznesu

Prowadzisz sklep na Allegro? Pomyśl o jego integracji z naszą platformą, dzięki czemu wszystkie nadania będą przechodziły przez „nasze ręce”. Przyspieszy to cały proces, a także zapewni Twoim klientom lepsze ceny za transport palet w Lublinie. To nie koniec, jeśli chcesz rozwinąć swoje przedsiębiorstwo, sprawić, aby zyskało większą popularność na rynkach zagranicznych, także wybierz naszą platformę. Czekają na Ciebie spore rabaty i promocje, a także liczne profity. Jedynym warunkiem jest wysyłka więcej niż 30 przesyłek paletowych miesięcznie. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą Twoje przedsiębiorstwo wejdzie na nowy, wyższy poziom!

Paletę krajową wyślesz też z innych miejscowości: