Przesyłki paletowe Gdynia

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz bezpiecznie i szybko nadać przesyłkę paletową w Gdyni? Nie wiesz, z jakiej opcji w firmach kurierskich skorzystać? Może po prostu chcesz nadać paczkę najtaniej, ale nie znasz wszystkich ofert przedsiębiorstw – jest ich po prostu zbyt dużo? Co powiesz na to, że wyszukamy dla Ciebie konkretne oferty, jeśli podasz nam wymiary i wagę przesyłki? Jesteśmy przekonani, że taka oferta Ci się spodoba! Współpracujemy ze wszystkimi popularnymi firmami kurierskimi na rynku. Możesz mieć pewność, że przedstawimy Ci najkorzystniejsze oferty.

Co nas wyróżnia? Szybkość działania – bez dwóch zdań! Gwarantujemy wycenę przesyłki już w kilka minut. Wyślemy Ci ją e-mailem, ponieważ paleta wymaga indywidualnego podejścia. Decydując się na transport palet z Gdyni do innego miasta w kraju lub na świecie, nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze, ale także zapewniasz bezpieczeństwo przesyłce, która traktowana jest z należytą ostrożnością. Wystarczy kilka minut na naszej platformie, aby nadać przesyłkę paletową. Później pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera i nadanie paczki. Oczywiście, kiedy będzie w drodze, możesz ją śledzić, taką opcję również umożliwiamy. Wiesz dokładnie, gdzie się znajduje i możesz o tym poinformować odbiorcę!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać przesyłkę w platformie Fastpost?

Pierwsza rzecz, która musi zostać wykonana po wejściu na naszą platformę to wybór rodzaju przesyłki. Następny krok to wpisanie wszelkich danych dotyczących przesyłki. Musimy znać jej długość, wysokość, szerokość, ale również wagę. Nie obejdzie się bez podania kraju nadawcy i odbiorcy. Do wysyłki palet z Gdyni niezbędne są wszelkie informacje dotyczące paczki, tylko wtedy możemy precyzyjnie określić koszty, jakie czekają na Ciebie z tytułu nadania przesyłki paletowej. Co więcej? Pamiętaj o tym, że wysokość palety nie może przekraczać 180 centymetrów w przypadku towaru objętościowego. Waga to maksymalnie 1500 kilogramów. Nadając paczkę, upewnij się, że towar nie wystaje poza krawędzie palety. Wszystko to ma wpływ na poprawne nadanie przesyłki, a także jej bezpieczny transport.

Kliknij pole „wyceń”, aby przejść do wyceny. Potrwa to prawdopodobnie kilka minut, paleta wymaga bowiem indywidualnego podejścia. W tym czasie możesz wypełnić formularz, gdzie podasz wszelkie dane osobowe i kontaktowe. Jest to niezbędna formalność. Po wypełnieniu formularza sprawdź pocztę e-mail, będzie tam wiadomość z wyceną, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy i najlepszą możliwą ofertą. Zaakceptuj ją i czekaj na kuriera pod wskazanym adresem. Przesyłka paletowa z Gdyni wyruszy w podróż do innego miasta w naszym kraju lub w innym, dowolnym miejscu na świecie!

Postaw na Fastpost - poznaj zalety naszej platformy!

Najważniejszą zaletą według nas i naszych klientów jest gwarancja stałych cen. Nie musisz się obawiać, że te kiedykolwiek się zmienią. Wysyłka palet z Gdyni do innych miast zawsze będzie kosztować tyle samo. Nie spotka Cię więc przykra niespodzianka, która mogłaby pokrzyżować Twoje plany o nadaniu. Ceny pozostaną takie same zarówno w cenniku, jak i w kalkulatorze, kiedy będziesz chciał sprawdzić potencjalne koszty nadania przesyłki paletowej.

Kolejna zaleta to różnorodność. Wyślesz u nas kopertę, zwykłą paczkę, ale i paletę. Co więcej, będzie to paleta standardowa lub niestandardowa. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi kurierami na rynku, mamy możliwość zaoferowania Ci również transportu drobnicy paletowej. Co więcej, nadasz u nas paczkę, która ma zostać przetransportowana do innego miejsca w kraju, ale także poza jego granicami.

Umożliwiamy wysyłkę dosłownie do każdego miejsca na świecie. Wszystko za sprawą współpracy z wielkimi firmami kurierskimi, takimi jak FedEx, UPS, czy DPD. Nie mówiąc już o tych mniejszych, jak Poczta Polska, czy InPost.

Przesyłki paletowe w Gdyni możesz nadać za pośrednictwem naszej platformy o każdej porze dnia i nocy. Wszystko dlatego, że działa ona 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, możesz nadać paczkę z poziomu laptopa, czy telefonu - każdego urządzenia z dostępem do internetu. Zrobisz to z domu, biura, ale i ulubionej restauracji, czy nawet z plaży!

Fastpost i oferta dla biznesu

Zapewniamy także świetną ofertę dla firm. Proponujemy różne promocje, obniżki cen, a także wiele więcej! Wszystko po to, aby Twój biznes mógł się rozwijać. Z nami w końcu zautomatyzujesz nadawanie i wysyłanie paczek z Twojego konta na Allegro. Sprawisz, że firma zacznie sprzedawać za granicę! Jedyny warunek współpracy B2B to nadawanie minimum 30 paczek miesięcznie.

Paletę krajową wyślesz też z innych miejscowości: