Przesyłki paletowe Toruń

Data dodania: 2021-05-17


Chcesz, aby przesyłka trafiła do odbiorcy szybko i bezpiecznie? Nie chcesz samodzielnie wyszukiwać najlepszych ofert firm kurierskich? Co powiesz na naszą platformę, która praktycznie wszystko zrobi za Ciebie! To możliwe, nawet w przypadku przesyłek paletowych wysyłanych z Torunia. U nas nadasz każdą paczkę, wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę jednego z kurierów działających na terenie naszego. Wysyłka palet z Torunia jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi na rynku. Cenimy jakość, szybkość i brak zbędnych formalności. Nasza platforma do minimum ogranicza formalności. Niezbędne jest tylko podanie kilku informacji o przesyłce, a także o nadawcy i odbiorcy. Przekonaj się, że transport palet z Torunia to wcale nie jest trudne zadanie! Wystarczy kilka minut, aby to osiągnąć!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać paletę z pomocą naszej platformy?

Przede wszystkim musisz znać dane palety, takie jak wysokość, długość, szerokość. Nie obejdzie się także bez wagi palety. Podczas wypełniania pól na naszej stronie poprosimy Cię także o kraj nadawcy i odbiorcy. Podaj również kwotę pobrania oraz ubezpieczenia. Następnie będziesz mógł kliknąć „wyceń”, a my przejdziemy do wyszukiwania najlepszej oferty! Przesyłka paletowa z Torunia już prawie została nadana. Pozostanie jedynie wypełnienie krótkiego formularza, w którym znajdą się Twoje dane, a także zaakceptowanie oferty, którą otrzymasz na maila. Całość potrwa zaledwie kilka minut, możesz liczyć na brak zbędnych formalności. Wymagamy tylko konkretnych, niezbędnych informacji.

Dlaczego warto postawić na Fastpost?

Przede wszystkim dlatego, że masz możliwość nadania palety z każdego miejsca. Jedyne, co może Cię ograniczyć, to dostęp do internetu. W celu nadania użyj laptopa, czy nawet smartfona. Zrobisz to z domu, biura, pokoju hotelowego, czy z plaży! Co ważne, nasza platforma działa 24/7 - dla niej nie istnieją strefy czasowe i sztywne godziny pracy! Decydując się na wysłanie przesyłki paletowej z Torunia do innego miasta lub kraju, możesz liczyć na najniższe ceny, które nie ulegną zmianie! Nasz cennik i kalkulator takie same kwoty bez względu na to, czy nadajesz paletę dzisiaj, czy za pół roku. Z nami wyślesz palety standardowe, niestandardowe, ale i drobnicę paletową.

Co więcej, mamy dla Ciebie świetną ofertę biznesową. Transport palet z Torunia może odbywać się na zasadzie współpracy B2B. Jedyny warunek to nadawanie minimum 30 paczek miesięcznie. Masz wtedy możliwość skorzystania z licznych promocji i profitów. Co ważne, nie muszą to być jedynie palety, ale także paczki standardowe i koperty. Oferujemy także możliwość integracji z Twoim kontem biznesowym na Allegro, aby zautomatyzować proces nadawania przesyłek. Zapraszamy do współpracy!

Paletę krajową wyślesz też z innych miast: