Przesyłki paletowe Białystok

Data dodania: 2021-05-17


Szukasz miejsca, gdzie szybko i bez zbędnych formalności nadasz przesyłkę paletową w Białymstoku? W takim razie dobrze trafiłeś, mamy dla Ciebie doskonałe oferty. Oszczędzisz sporo pieniędzy, a przy tym nie będziesz musiał martwić się wyszukiwaniem ofert firm kurierskich na własną rękę. Zapraszamy do skorzystania z możliwości nadania przesyłki paletowej również firmy. Jeśli taką prowadzisz, mamy dla Ciebie ofertę specjalną! Dlaczego warto postawić na usługi naszej platformy? W kilka minut możesz nadać paczkę, a później już tylko czekać na jej odbiór przez kuriera. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi na rynku. Dzięki temu możesz liczyć na pełen profesjonalizm podczas wysyłki, a przy tym najkorzystniejsze ceny! Wysyłka palet w Białymstoku z naszą pomocą to doskonałe rozwiązanie!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak nadać paletę na naszej platformie?

Pierwszy krok to wybranie rodzaju przesyłki. Następnie należy wpisać wszelkie dane dotyczące samej palety. Chodzi tutaj głównie o jej wymiary i wagę. Pamiętaj, że nie mogą przekraczać ustalonych norm. Na przykład dla palety objętościowej będzie to 180 centymetrów wysokości. Potrzebujemy jeszcze kraju nadawcy i odbiorcy, a następnie możesz przejść do wyceny. Będzie się ona opierać na wymiarach, wadze, ale również drodze, jaką kurier pokona do odbiorcy.

Po kliknięciu opcji “wyceń” przeniesiesz się do strony z formularzem. Wypełnij go, podając swoje dane kontaktowe i adresowe. W tym czasie będziemy przygotowywać dla Ciebie ofertę, aby wybrać dla Ciebie najlepszą możliwą. Wyślemy Ci ją na podany wcześniej adres e-mail. Wszystko potrwa dosłownie kilka minut, jeśli będziesz miał przygotowane wszystkie dane do uzupełnienia. Następny krok to oczekiwanie na kuriera, później czeka już tylko transport palet z Białegostoku do innego miasta, czy kraju!

Postaw na Fastpost z kilku powodów

Najważniejsze są ceny, to właśnie z ich powodu tak wielu klientów decyduje się na nasze usługi. Postanowiliśmy ich po prostu nie podnosić. Nie zaskoczy Cię więc sytuacja, kiedy nagle koszt nadania przesyłki paletowej w Białymstoku diametralnie wzrośnie. Cennik zawsze pozostanie taki sam.

Dodatkowo masz możliwość nadania palety z każdego miejsca, wystarczy dostęp do internetu, laptop, czy inne urządzenie elektroniczne z przeglądarką. Z nami wyślesz więc paletę z domu, biura, czy z plaży. Co więcej, zrobisz to o każdej porze dnia i nocy. Nasza platforma działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wiemy, że nasi klienci wysyłają różne palety z pomocą firm kurierskich. Z nami w jednym miejscu nadasz przesyłkę paletową standardową lub niestandardową. Co więcej, oferujemy możliwość wysyłki drobnicy paletowej. Możesz u nas nadać dosłownie każdą paletę i to w najlepszej cenie na rynku!

Fastpost z ofertą dla firm - nie przegap jej!

Chcemy pomagać klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorstwom. Z tego tytułu pragniemy zaoferować Twojej firmie stałą współpracę. Jedyny warunek, jaki musi tutaj zostać spełniony, to wysyłka ponad 30 paczek miesięcznie, nie muszą to być palety, mogą być nawet koperty! Chodzi nam o ilość przesyłek. Wiąże się to z lepszymi cenami, promocjami, a także wieloma innymi profitami. Między innymi Twój biznes będzie miał szansę szybciej wejść na rynki zagraniczne. To jednak nie koniec możliwości dla firm. Co powiesz na integrację swojego sklepu na Allegro z naszą platformą? To także przyniesie Ci wiele korzyści. Transport palet z Białegostoku nigdy nie był prostszy!

Paletę krajową nadasz też do innych miast: