Przesyłki paletowe do Niemiec

Data dodania: 2021-10-28


Nasi zachodni sąsiedzi mogą poszczycić się dobrze zbudowanym ekonomicznie państwem, którego handel jest na tyle korzystny, że wiele przedsiębiorców postanawia rozpocząć interesy z firmami właśnie z Niemiec. Należy również pamiętać, że jest to państwo, do którego wiele polaków wyjeżdża, by zarobić. Większe firmy bardzo często korzystać będą z wysyłek kurierskich, jednak nie paczki będą głównym przedmiotem przewozowym, a palety. To właśnie dzięki nim można transportować znacznie większe ilości dóbr w sprawny i wygodny sposób. Jednak jak szybko i łatwo nadać paletę do Niemiec? Z pomocą przyjdzie fastpost.pl! Strona internetowa stworzona z myślą o ekspresowym i innowacyjnym importowaniu i eksportowaniu przesyłek niemalże z całego świata!

Sprawdź: Kurier do Niemiec, Paczki do Niemiec, Cennik międzynarodowy przesyłek

Jak wysłać paletę do Niemiec?

Dla kogoś kto nigdy nie wysyłał palety zagranice może wydawać się, że jest to trudne, czasochłonne i kosztowne, jednak nic bardziej mylnego! Dzięki FastPost nadanie palety to zaledwie kilka minut, które należy poświęcić na wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie głównej naszej firmy. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane takie jak: waga, wymiary paczki, kraj do którego ma być nadana paleta, oraz informacje czy przesyłka będzie pobraniowa, bądź ubezpieczona. Po wypełnieniu tych pól pozostaje kliknięcie żółtego przycisku „wyceń”. Kalkulator sam wyliczy wszystkie wiążące się z wysyłką palety koszta, dzięki czemu nie trzeba martwić się o niechciane naliczane później kwoty. Następnie zobaczymy jakie firmy podejmą się takiego zlecenia, oraz jakie ceny za ich usługi będą obowiązywały za wcześniej podane w formularzu zgłoszeniowym wymiary palety.

Na naszej stronie mogą państwo skorzystać z firm: Rhenus, Raben oraz Pekaes. Są to liderzy na rynku logistycznym, dzięki czemu mają państwo gwarancje jakości oraz sprawności wykonywanych usług.

 

Ile kosztuje wysłanie palety do Niemiec?

Koszty wysłania palet nie są w obecnych czasach aż tak duże i na przestrzeni lat ceny te stosunkowo się zmniejszyły. Palety wyceniane są indywidualnie, dlatego trudno oszacować średnią kwotę. Jednak najbardziej powszechne palety Euro, to koszt kilkuset złotych za paletę. Nasza strona oferuje wysyłkę palet do Niemiec o różnych wymiarach (szerokość i wysokość palety) , nawet niestandardowych. Należy jednak pamiętać, że im większa oraz cięższa paleta, tym więcej kosztować będzie transport palety, tym bardziej poza granice państwa.

 

Ważne zasady przy nadawaniu palety do Niemiec

  1. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu i zabezpieczeniu przesyłki, gdyż w innym wypadku kurier może odmówić jej przyjęcia. Najlepiej zabezpieczyć paletę folią strecz.
  2. Paleta musi zostać umieszczona w miejscu, które pozwoli na jej odebranie i załadowanie na samochód. W innym wypadku będziemy zmuszeni do jej przemieszczenia w odpowiednie do tego miejsce.
  3. Paleta musi być w dobrym stanie umożliwiającym jej transportowanie. Jeśli będzie połamana bądź przegniła – w wypadku reklamacji może to przyczynić się do odmowy

 

 

Uwaga:

Przez naszą stronę nie ma możliwości wyceny palety międzynarodowej .

wycena na palety międzynarodowe jest przedstawiana indywidualnie po przesłaniu pełnych danych na bok@fastpost.pl

Pobranie przy paletach międzynarodowych nie jest możliwe.
 

Wyślij paletę też do innych krajów: