Kurier Rhenus

Data dodania: 2021-05-17


Fastpost.pl to nowoczesna platforma internetowa, dzięki której szybko i bez zbędnych formalności nadasz listy z ważnymi dokumentami, przesyłki krajowe i zagraniczne, a nawet zorganizujesz transport paletowy dla większych ładunków. Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z cenionymi i znanymi na rynku przewoźnikami, takimi jak DHL, FedEx czy InPost. Oferta każdego z nich skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych - jeśli należysz do tych drugich, to z pewnością zainteresują Cię również usługi realizowane przez kuriera Rhenus.

Rhenus to dostawca kompleksowych usług logistycznych i spedycyjnych o zasięgu globalnym - firma posiada ponad 750 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia blisko 33 tysiące pracowników. Grupa Rhenus jest obecna na polskim rynku od 1995 roku, świadcząc szeroki wachlarz usług obejmujący m.in.: logistykę frachtową i magazynową, usługi celne, archiwizację dokumentów, recykling, czy usługi z zakresu logistyki high-tech. O wysokiej jakości świadczonych przez nią usług świadczą otrzymane certyfikaty, IS09001 oraz IS014001.

Sprawdź: Cennik Rhenus, Cennik przesyłek krajowych

Obsługa przesyłek paletowych - szybko i bez zbędnych formalności!

Z usług kuriera Rhenus skorzystasz za pośrednictwem naszego serwisu - wystarczy, że wypełnisz formularz wysyłki i zamówisz kuriera pod wskazany adres. Z jakich opcji możesz skorzystać? Jedną z nich jest wysyłka paczek o dużych gabarytach - do dyspozycji masz przesyłki paletowe o trzech różnych wymiarach (80x60 cm, 120x80 cm i 120x100 cm). Każdy wariant obejmuje kilka przedziałów wagowych - w przypadku palet o wymiarach 120x100 cm maksymalna waga ładunku nie może przekraczać 800 kilogramów.

Koszt nadania paczki Rhenus uzależniony jest od wagi ładunku i wymiarów palety - na naszej stronie znajdziesz szczegółowy cennik przesyłek krajowych, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Za pośrednictwem naszej strony możesz też wykonać szacunkową wycenę usługi - w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Skorzystaj z szerokiego wachlarz usług dodatkowych!

Przesyłki Rhenus podobnie jak w przypadku pozostałych przewoźników możesz rozszerzyć o usługi dodatkowe, takie jak na przykład pobranie, zwrot do nadawcy czy opcja doręczenia w sobotę. Firma zajmuje się również magazynowaniem powierzonych im ładunków - koszt takiej usługi jest stały i naliczany wraz z rozpoczęciem każdego kolejnego dnia. Jedną z istotnych kwestii jest również ubezpieczenie paczki - usługa ta obejmującą 100% wartości przesyłki jest już zawarty w cenie podstawowej. W przypadku ładunków szczególnie cennych lub podatnych na uszkodzenie w transporcie warto dokupić ubezpieczenie Cargo.