Cennik przesyłek międzynarodowychPowiększenie sieci kontaktów, rozwój biznesu i zwiększone zapotrzebowanie na produkty polskiej produkcji sprawiły, że transport międzynarodowy stał się bardzo popularny. Na fastpost.pl tanie wysyłki zagraniczne realizowane są codziennie, z należytą starannością i dużą dbałością o każdą paczkę. Jeśli zatem poszukujesz platformy logistycznej, która dostarczy Ci kompleksowych usług w atrakcyjnej cenie, zachowując przy tym maksimum swobody, to jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy porównywarkę cen paczek zagranicznych oraz krajowych. Na każdym etapie realizacji zlecenie możesz także skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Paczki zagraniczne - gdzie będzie najtaniej?

Do tej pory wydawało Ci się, że przesyłki zagraniczne są bardzo kosztowne i czasochłonne? Chcesz dowiedzieć się gdzie paczki zagraniczne można wysłać najtaniej? Tego wszystkiego dowiesz się na naszej platformie logistycznej fastpost.pl. Stworzyliśmy ją z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą wysyłać bezpieczne, szybkie i tanie paczki do swoich zagranicznych kontrahentów i klientów. Jeśli zatem interesuje Cię tania paczka zagraniczna, to z pewnością nadasz ją na naszej platformie. Jak poznać ceny przesyłek zagranicznych? To bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z formularza dostępnego na stronie. Cały proces zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Do najpopularniejszych usług należą te realizowane przez DPD i UPS zarówno w wariancie lądowym, jak i lotniczym.

Firmy kurierskie zagraniczne i ich oferta

Firmy kurierskie zagraniczne współpracujący z naszą platformą oferują usługi importu i eksportu. Dzięki temu handel zagraniczny jest o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy. Każdy kraj rządzi się swoimi prawami. W przypadku importu i eksportu obowiązują różne regulacje i dokumentacje, jakie należy wypełnić. Z nami cały proces wysyłki kurierskiej paczki zagranicznej nie będzie pochłaniał zbyt dużo czasu. Oznacza to, że Twoi pracownicy nie będą obarczeni zbyt wieloma obowiązkami a swoją wydajność będą mogli przekierować na inne niezbędne czynności do wykonania. Ceny importu i eksportu są zróżnicowane i zależne od wielu czynników takich jak kraj do którego lub z którego będzie wysyłana paczka zagraniczna, jej waga oraz strefa, w jakiej znajduje się konkretna miejscowość. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jak błyskawicznie nadać paczkę zagraniczną?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz i wiemy, że nasi klienci oczekują, że najtańsze przesyłki kurierskie zagraniczne będą mogli nadać w zaledwie kilka minut. Wychodząc naprzeciw wymaganiom przygotowaliśmy prosty i niezwykle intuicyjny formularz rejestracji paczki. Do wypełnienia jest zaledwie kilka pól odnoszących się do kraju nadania i dostawy paczki, jej parametrów (waga, szerokość, wysokość, długość) oraz rodzaj opakowania. Wśród krajów obsługiwanych w ramach przesyłek międzynarodowych znajdziesz między innymi takie państwa jak Szwecja, Hiszpania, Rumunia, Francja, Portugalia, Finlandia, Czechy, Szwajcaria, Niemcy, Grecja, Serbia, Łotwa, Bułgaria, Austria, Wielka Brytania, Norwegia, Słowenia, Monako, Irlandia Północna, Włochy, Estonia, Węgry, Dania, Litwa, Chorwacja, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Słowacja, Belgia oraz Łotwa. Koszty i dopuszczalne ciężary paczek możesz sprawdzić także w opublikowanych na naszej stronie cennikach przesyłek zagranicznych.

Jak przygotować paczkę zagraniczną do wysyłki?

Proces przygotowania paczki zagranicznej do wysyłki w zasadzie nie różni się niczym od przesyłek krajowych. Najważniejszą rzeczą jest poprawne zabezpieczenie przesyłki zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kluczowe jest dopasowanie rodzaju materiału zabezpieczającego do zawartości paczki kurierskiej zagranicznej. Rekomendowanym materiałem jest karton, którego ilość warstw dopasowana będzie do zawartości np. artykuły szklane warto pakować w kartony 3 lub 5- warstwowe oraz zabezpieczyć je taśmą samoprzylepną, książki można spakować w tekturę 5-warstwową, zabezpieczyć taśmą, narożnikami i taśmą bindującą. Do zabezpieczenia towaru wewnątrz doskonale nadadzą się poduszki powietrzne, styropian, czy ścinki kartonowe. Bardzo dobrym wyborem są materiały nadające się do recyklingu.

Kto może skorzystać z usługi przesyłek międzynarodowych?

Z naszej platformy logistycznej w głównej mierze korzystają firmy stacjonarne oraz e-sklepy, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby naszym klientem była także osoba prywatna. Nie stosujemy wiążących, długoterminowych umów, czy limitów paczek, jakie należy zrealizować. Dajemy pełną swobodę i komfort. Zlecenie zamówienia kuriera możesz wprowadzić o dowolnej porze, co znacznie ułatwia codzienną pracę i realizację obowiązków służbowych i prywatnych. Dbamy o każdego klienta a przesyłki traktujemy z tą samą starannością niezależnie od tego, czy klient realizuje u nas pojedyncze zlecenia od czasu do czasu, czy wysyła z nami najtańsze zagraniczne paczki codziennie, w dużych ilościach. Mamy także system rabatowy dla naszych stałych klientów!

Wygodne i tanie przesyłki online w kraju i za granicą

W ramach platformy logistycznej fastpost.pl oferujemy nie tylko najtańsze przesyłki zagraniczne, ale również skrojone na miarę przesyłki krajowe. W ramach przesyłek krajowych współpracujemy z największymi spedycjami takimi jak DPD, Rhenus, Geis, UPS, FedEx, Inpost, DHL, EronTrans, Poczta Polska, czy Raben. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie z dostawą nawet na drugi dzień roboczy. Wyróżnia nas szybkość w działaniu, atrakcyjne ceny i fachowość. Transport „od drzwi do drzwi” dotyczy zarówno przesyłek kartonowych, palet, jak i dokumentów. Dysponujemy ogromną flotą zarówno lądową, jak i lotniczą, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom. Sprawdź nas! Zleć pierwszą paczkę zagraniczną i dołącz do grona zadowolonych klientów FastPost.

Baza wiedzy, czyli narzędzie pomocne każdemu klientowi

Jeśli to początek Twojej przygody z przesyłkami zagranicznymi i krajowymi, to koniecznie zapoznaj się z materiałami umieszczonymi w naszej bazie wiedzy. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji i wskazówek, dzięki czemu cały proces nadania przesyłki kurierskiej będzie jeszcze łatwiejszy. Znajdziesz tam informację o naszym portalu, materiały udostępnione przez firmy kurierskie, jak również stworzone przez nas poradniki. Na bieżąco aktualizujemy wpisy, tak aby wiedza była rzetelna i użyteczna. Jeśli masz jednak jakiekolwiek pytania dotyczące opłaty za paczki zagraniczne koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Udogodnienia dla nowych i stałych klientów fastpost.pl

Fastpost.pl to platforma logistyczna wychodząca naprzeciw wymaganiom klientów. Dążymy do maksymalnego ułatwienia korzystania z platformy. Wiąże się to z wprowadzaniem licznych udogodnień. Dobrym przykładem jest automatyczny system generowania listów przewozowych, który znacznie ułatwia i usprawnia codzienną pracę. Nie bez znaczenia są także wygodne i bezpieczne płatności internetowe, które sprawiają, że proces zamówienia kuriera trwa zaledwie kilka minut. Niezależnie czy korzystasz z usługi kurier za granicę, czy na terenie kraju do Twojej dyspozycji pozostawiamy bezobsługowe fakturowanie, rozbudowany kalkulator oraz atrakcyjne ceny. Dzięki nam usługi kurierskie są dostępne dla wszystkich.