Kurier do Niemiec

Data dodania: 2020-08-21


Nasi zachodni sąsiedzi stali się jednym z najczęściej wybieranych państw do emigracji zarobkowej. Tutaj właśnie rodzi się główne zapotrzebowanie na eksport i import towarów między Polską a Niemcami. Oprócz firm, w których niezbędny jest międzynarodowy przepływ towarów są jeszcze prywatni zleceniodawcy, którzy będą potrzebować kuriera, by wysłać paczkę np. do rodziny. Jednak jak szybko znaleźć najtańszego kuriera, który zrealizuje takie zleceni? Otóż nic prostszego, na naszej stronie FastPost znajdą państwo kurierów do Niemiec w najniższych na rynku cenach. Warto pamiętać, że mogą państwo wysłać zarówno paczki pojedyncze, jak i całe palety, lecz bez obaw. Na naszym portalu mają państwo dostęp do jednej i drugiej opcji.

Sprawdź: Paczki do Niemiec, Cennik przesyłek do Niemiec, Przesyłki zagraniczne

Wysyłka paczek do Niemiec

W naszej ofercie znajdą państwo dwóch głównych kurierów trudniących się dostarczaniem paczek zagranicę. Są to następująco DPD oraz UPS. Ceny paczek w firmie DPD zaczynają się od 38,00zł netto, natomiast w UPS jest to koszt od 89,61zł netto. Obie firmy zapewniają najwyższej jakości usługę kurierską, która cechuje się szybkim doręczeniem, bezpiecznym transportem oraz możliwością stałego monitorowania naszej paczki dzięki numerowi zlecenia nadawanemu przy rozpoczęciu każdej usługi.

Dzięki naszej stronie FastPost w prosty i szybki sposób zamówią państwo kuriera na cały kontynent, a nawet poza jego granice, wystarczy wypełnić formularz, podać wymiary oraz wybrać gdzie chcą państwo wysłać paczkę, a resztą zajmie się nasza strona internetowa.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Wysyłka palet do Niemiec

Najważniejszą sprawą w trakcie realizacji wysyłki palet jest ich wycena. Ta odbywa się indywidualnie i nie ma tzw widełek cenowych. Wszystko zależne jest od wymiarów oraz wagi palety. Warto pamiętać, że najczęściej wybierane palety to tzw. europalety o wymiarach 120cm x 80cm oraz półpalety o wymiarach 80cm x 60cm.

Firmy, które zajmują się międzynarodowym transportem palet to następująco:

Nie ma potrzeby martwienia się o przesyłkę, gdyż każda z tych firm jest liderem na rynku logistycznym, a lata doświadczenia pokazały, że są niezawodne. Warto również dodać, że wszystkie opłaty są w cenie przesyłki, więc nie muszą się państwo martwić o dodatkowe koszty.

 

Czy na terenie Unii Europejskiej obowiązuje cło?

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, lecz na terenie Unii Europejskiej nie ma odpraw celnych i pobierania cła za jakiekolwiek importowane, lub eksportowane towary. Pozwoli to bez dodatkowych kosztów wysłać paczki na terenie całej Unii Europejskiej. Dlatego też bez niepotrzebnych komplikacji mogą państwo wysłać paczkę szybko, sprawnie i wygodnie bez wychodzenia z domu za pośrednictwem FastPost. Zapewniamy najlepsze ceny, profesjonalną obsługę oraz kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości. Postaw na innowacje i najbezpieczniejsze rozwiązania eliminujące zagrożenie epidemiologiczne. Postaw na FastPost!