Kurier Raben

Data dodania: 2021-05-17


Nadawanie paczek, nawet tych ponadgabarytowych nigdy nie było łatwiejsze - wszystko to za sprawą platformy internetowej Fastpost.pl umożliwiającej wysyłanie listów i przesyłek bez wychodzenia z domu. Za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza możesz też nadać paczkę o dużym rozmiarze i niestandardowych wymiarach - zamówiony kurier odbierze ładunek pod wskazanym przez Ciebie adresem i dostarczy do adresata szybko i bez zbędnych formalności. Umożliwia to współpraca z największymi przewoźnikami w kraju - jednym z nich jest firma Raben specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach dla klientów biznesowych z wielu różnych branż.

Kurier Raben działa obecnie w 13 krajach Europy, w tym m.in.: w Niemczech, na Słowacji, w Czechach i na Ukrainie. Firma świadczy usługi związane z magazynowaniem, transportem krajowym i międzynarodowym, spedycją lotniczą i morską oraz transportem intermodalnym. Grupa Raben w Polsce to aż 53 oddziały zlokalizowane w różnych częściach kraju, ponad 5 000 pracowników, 4 500 środków transportu oraz 520 000 metrów kwadratowych przestrzeni magazynowej.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Warto poznać: Wysyłka palet kurierem Raben

Obsługa przesyłek paletowych na najwyższym, światowymi poziomie

Wchodząc na naszą stronę, masz dostęp do formularza, za którego pośrednictwem możesz skorzystać z usług kuriera Raben - usługa ta jest dedykowana zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W ofercie przewoźnika znajdziesz między innymi opcję nadawania paczek o dużej wadze i niestandardowych wymiarach - ładunki tego typu są transportowane na paletach, a koszt ich wysyłki w głównej mierze zależy od ich wagi. Szczegółowy cennik usług kurierskich wraz z poszczególnymi przedziałami wagowymi znajdziesz na naszej stronie!

Jeśli zdecydujesz się na nadanie paczki Raben, możesz też dokonać indywidualnej wyceny zlecenia - w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą najlepsze rozwiązanie, odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pełen pakiet usług logistycznych i kurierskich dla najbardziej wymagających klientów

Kurier Raben to firma oferująca usługi logistyczne i spedycyjne na najwyższym, światowym poziomie - jej klienci mogą liczyć nie tylko na standardowy transport paletowy, ale również związane z nim usługi dodatkowe, obejmujące m.in.: transport materiałów niebezpiecznych ADR, przewóz w temperaturze dodatniej w okresie zimowym, ręczny załadunek i rozładunek, usługę wniesienia oraz zwrot potwierdzonych dokumentów.

W przypadku wartościowych ładunków dobrym rozwiązaniem jest również dodatkowe ubezpieczenie powyżej 5 000 złotych - podstawowe ubezpieczenie jest zawarte w cenie transportu i nie przekracza 5 000 złotych (koszt dodatkowego zabezpieczania jest wyceniany indywidualnie). Pozostałe usługi wraz z cenami są zawarte we wspomnianym cenniku kuriera Raben!