Paczki do Anglii


Coraz więcej przyjaciół i członków rodziny wyprowadza się za granicę, zwłaszcza do Wielkiej Brytanii. Z tego powodu międzynarodowa wysyłka paczek i listów stała się codziennością. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę na przewóz paczek do Anglii. Dzięki ekspresowym usługom kurierskim FastPost.pl nadasz paczkę do Wielkiej Brytanii w zaledwie parę minut. Nie trać więcej czasu – Twoja przesyłka może dotrzeć do celu nawet pojutrze! Zamów kuriera, nadaj paczkę i poczekaj na odbiór Twojej przesyłki!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Warto poznać: Cennik przesyłek międzynarodowych, Jaki kurier do Anglii?, Tani kurier do Anglii, Cennik paczek do Anglii

Wyceń swoje paczki do Anglii

Nasz kurier online działa w bardzo prosty sposób. Wejdź do formularza wyceny paczki zagranicznej, wybierz kraj „Anglia” i podaj wymiary Twojej przesyłki. Nasz kalkulator wygeneruje dla Ciebie najtańsze oferty firm kurierskich. Podejmując ostateczną decyzję, weź pod uwagę, jaka jest cena usługi międzynarodowej oraz sposób dostarczenia przesyłki – lądowy, czy lotniczy. Średni czas dostarczenia przesyłki kurierskiej do Anglii to 2/3 dni robocze.

Szybka, ubezpieczona paczk do Anglii  - Przesyłki kurierskie Polska - Wielka Brytania

Firma kurierska, z którą współpracujemy (UPS) nadaje paczki do Wielkiej Brytanii z dodatkowymi opcjami, takimi jak ubezpieczenie. Zamawiając kuriera z naszej strony możesz wybrać najtańsze ubezpieczenie paczki. To możliwie najszybsza na rynku, a także bardzo tania wysyłka paczki z Polski do Anglii przez firmę kurierską.

Import i Eksport towarów - paczki Polska - Anglia - Zagraniczne Przesyłki Kurierskie

W obrębie Unii Europejskiej nadajemy przesyłki transportem lądowym lub lotniczym. Dzięki temu Twoja paczka do Anglii dotrze do celu zaledwie w parę dni roboczych. Naszą ofertę kierujemy również do osób mieszkających za granicą. Jeśli chcesz odebrać przesyłkę znajdującą się w UK, możesz to zrobić wybierając opcję „import” w naszym formularzu. Nasz kalkulator wygeneruje dla Ciebie odpowiednią ofertę na tani import do Polski. Cały proces usługi kurierskiej nie ulega zmianie – kurier odbierze paczkę pod wskazanym adresem w Anglii i dostarczy ją do Twojego domu w Polsce

Zaskocz swoich bliskich. Wyślij prezent kurierem do UK

Szybka paczka na urodziny lub święta? Spraw bliskim przyjemność i wyślij przesyłkę-niespodziankę do Anglii. Skorzystaj z naszej opcji i zamów najtaniej kuriera online. Cały proces zajmie Ci zaledwie 3 minuty. Porównywarka kurierów wskaże Ci dostępnych przewoźników oraz najszybszy czas realizacji zamówienia. Wysyłając przesyłkę przez FastPost.pl masz pewność, że Twój prezent nie ulegnie zniszczeniu w transporcie.

Postaw na FastPost.pl – - Możesz bardzo prosto wysłać paczkę z FastPost.pl!

Od wielu lat współpracujemy z międzynarodowymi firmami, które oferują sprawdzone i bezpieczne usługi kurierskie. Z nami wyślesz międzynarodową paczkę za pośrednictwem UPS drogą kołową lub lotniczą. Zadbamy o to, żeby Twoja przesyłka dotarła do celu w nienaruszonym stanie. Dzięki wzbogaceniu naszej oferty o przewozy lotnicze, wysyłamy paczki kurierem do UK szybko i tanio. Na naszej stronie internetowej możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy, że z nami  skorzystasz z solidnej firmy kurierskiej i najtaniej wyślesz swoją paczkę do Anglii.

Paczkę zagraniczną wyślesz też do innych krajów, m.in.: