Paczki do Szwecji

Data dodania: 2021-09-20


Jesteśmy dobrze rozpoznawalnym serwisem, który oferuje przesyłki nie tylko na trasach krajowych, ale także w każdy zakątek świata. Nasze paczki do Szwecji to nie tylko dobra cena, ale także profesjonalizm na praktycznie każdym etapie. Zaufało nam już wielu klientów, którzy codziennie powierzają nam swoje paczki i chcą je wysyłać w kierunku północnym. Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się, że jesteśmy bezkonkurencyjni. W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo pakiety przewozowe opracowane przez topowych przewoźników operujących w Polsce oraz globalnie. Paczka Szwecja — najlepiej postaw na nasz serwis internetowy, który pomoże Ci znaleźć szybko dobrego kuriera w najlepszej cenie. Postaw już teraz na platformę logistyczną FastPost!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Paczka do Szwecji — zamów usługę w FastPost

Zamawianie usługi kurierskiej w naszym serwisie jest nie tylko bardzo proste, ale także możesz zrobić to o dowolnej porze. Paczka do Szwecji to świetna cena oraz profesjonalne podejście kurierów, z którymi współpracujemy. Jeżeli potrzebujesz sprawnych przewozów międzynarodowych — co dotyczy paczek oraz transportu drobnicowego, to nasz serwis internetowy będzie dla Ciebie odpowiednim adresem. Twoja przesyłka nadana do Szwecji lub ze Szwecji do Polski będzie cały czas monitorowana nie tylko przez nas, ale także firmę kurierską. FastPost to usługa logistyczna stworzona specjalnie dla Ciebie, więc jesteśmy przekonani, że zostaniesz u nas na dłużej. Paczki Polska Szwecja najlepiej wysyłać przez nasz serwis logistyczny.

Przesyłka do Szwecji — dla kogo ta usługa?

Serwis fastpost.pl to usługa specjalnie dla Ciebie. Pozwoli Ci ona na zamówienie kuriera, który szybko oraz sprawnie dostarczy Twój ładunek w dowolne miejsce na całym globie. Przewóz paczek Polska Szwecja przez FastPost to świetna oferta dla przedsiębiorców, zwłaszcza dla tych trudniących się branżą e-commerce, która czasami wymaga wysłania pakunku do jednego ze szwedzkich miast. Jesteśmy pewni, że klient indywidualny z pewnością będzie zadowolony z naszych pakietów przewozowych. Masz rodzinę lub znajomych w Szwecji i chcesz im coś wysłać? Szybko wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i zamów kuriera. Wysyłka paczki do Szwecji w naszym serwisie to najlepszy sposób na obniżenie kosztów transportu w Twojej firmie.

Przesyłki do Szwecji — zacznij od wyceny

Możesz zadawać sobie pytanie, ile kosztuje paczka do Szwecji? To jednak zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od rodzaju wysyłanego pakunku. Jakiej wielkości jest ładunek oraz na jaki typ pakietu kurierskiego się zdecydujesz? Na całe szczęście pomyśleliśmy o profesjonalnej wycenie, którą każdy klient może wykonać samodzielnie. Skorzystaj już teraz z naszego kalkulatora i wypełnij wszystkie dokładnie formularz. Powinien się wyświetlić wynik oraz propozycja atrakcyjnych pakietów przewozowych według cennika obowiązujących w firmach kurierskich, które z nami współpracują. Kalkulator dla paczki ze Szwecji do Polski to nie tylko znaczna wygoda, ale także ogromna oszczędność czasu dla Ciebie.

Kurier do Szwecji — zadzwoń do na po wycenę

Niestety może się zdarzyć tak, że kalkulator może mieć problem z wyceną Twojego ładunku i nie wybierze dla Ciebie żadnej oferty. Nie załamuj się — od tego jest nasze biuro obsługi klienta, które za każdym razem służy pomocą. Przesyłki ze Szwecji do Polski zostaną profesjonalnie wycenione przez naszego dobrze wyszkolonego konsultanta. Dodatkowo przejrzy on jeszcze raz naszą całą ofertę przewozową i postara się ją dostosować tak, żeby wyszła dla Ciebie najkorzystniej. W przesyłkach międzynarodowych do Szwecji przez FastPost zawsze możesz liczyć na pomocną dłoń od naszych wykwalifikowanych pracowników.

Wysyłka do Szwecji — krok po kroku

Kiedy już wiesz, ile i co kosztuje, to przyszedł czas na zamówienie kuriera do Szwecji. Są pewne procedury, które jednak nie zajmą Ci wiele czasu oraz nie są zbytnio skomplikowane. Właściwie zamówienie kurier Szwecja Polska sprowadza się do kilku etapów:

Etap 1 — wypełnienie formularza;

Etap 2 — zamówienie usług dodatkowych oraz ubezpieczenia;

Etap 3 — dokonanie wpłaty na konto;

Etap 4 — wydrukowanie listu przewozowego i przygotowanie paczki;

Etap 5 — oczekiwanie na kuriera;

Zamawianie kuriera do Szwecji przez nasz serwis internetowy jest bardzo proste. Na każdym etapie poinformujemy Cię o potrzebie dostarczenia dodatkowych dokumentów. Przy wypełnianiu formularza należy pamiętać o wypełnianiu deklaracji zgodnie z prawdą — w przeciwnym wypadku może się to skończyć naliczeniem opłaty dodatkowej przez firmę kurierską.

Paczki do Szwecji — cena

Ile kosztuje paczka do Szwecji? Na naszej stronie internetowej oprócz kalkulatora znajdziesz także cennik. W nim znajdziesz dokładnie rozpisaną taryfę przewozową z podziałem na przewoźników. Pozwoli Ci to na znaczne zaoszczędzenie czasu, który musiałbyś poświęcić na przeszukiwanie cennika kurierskiego w całym internecie. Paczka Szwecja Polska — chcesz się dowiedzieć, jak wygląda taryfa przewozowa każdego z przewoźników? Zajrzyj do naszej zakładki cennik. Znajduje się ona na samej górze naszej strony internetowej. Dzięki FastPost w jednym miejscu możesz nie tylko zamówić kuriera do któregoś ze szwedzkich miast, ale także sprawdzić wszelkie niezbędne informacje dotyczące ceny, warunków przewozu oraz dodatkowych opłat.

Paczka Szwecja — płatności

W FastPost stawiamy na wygodę naszych klientów, dlatego bankowość elektroniczną nie jest dla nas obca. Obecnie są trzy sposoby na opłacenie zlecenie:

  • płatność zwykłym przelewem bankowym przy pomocy serwisu tpay.com;
  • doładowanie Skarbonki poprzez serwis transferuj.pl. Przy każdym zamówieniu kuriera automatycznie będzie ściągana należność;
  • ustawienie przesyłki za pobraniem;

W momencie, kiedy płatność będzie zaksięgowana na naszym koncie, wygeneruje się list przewozowy, który trzeba wydrukować i dołączyć do przesyłki. Kurier Polska Szwecja przez FastPost to wygodny system płatności, który jest bardzo chwalony przez naszych klientów. Potrzebujesz faktury? W naszej firmie są generowane dwa razy w miesiącu — 16 i ostatniego dnia miesiąca.

Ile idzie paczka ze Szwecji do Polski?

W przypadku przesyłek międzynarodowych współpracujemy z dwoma globalnymi koncernami:

  • UPS,
  • DPD.

Oferują oni kilka pakietów w ramach usług Import i Export, które różnią się poziomami priorytetu. Najdroższe pakiety dostępne w naszej ofercie pozwalają dostarczyć przesyłkę do szwedzkiego adresata nawet w jedną dobę. Standardowy kurier Szwecja Polska powinien pojawić się pod wskazanym adresem od 4 do 6 dni roboczych. Jeżeli przedmiot ma być dostarczony na wczoraj, to najlepiej skorzystać z pakietów ekspresowych, które gwarantują naprawdę szybki czas wysyłki. Tanie przesyłki do Szwecji przez serwis fastpost.pl to szybkie dostarczenie paczki w każdy rejon szwedzkiej krainy.

Paczki Polska Szwecja — czego nie wolno wysyłać

Każdy kraj rządzi się swoimi przepisami — również Szwecja ma listę przedmiotów zakazanych, których nie tylko nie można wwieźć, ale także wysyłać kurierem międzynarodowym. Czego nie powinna zawierać paczka do Szwecji?

  • Pieniędzy,
  • broni i amunicji,
  • materiałów wybuchowych,
  • biżuterii.

Zamawiając szybki kurier do Szwecji przez nasz serwis, należy dokładnie się upewnić, czy aby wysyłany przez nas przedmiot nie jest zakazany. Tego typu listy z podziałem na kraje znajdziesz na stronach przewoźników, ale możesz zajrzeć także na oficjalną stronę urzędu celnego Szwecji.

Przewóz paczek Polska Szwecja — zamów już teraz

Warto postawić na profesjonalnego i doświadczonego gracza w świecie logistyki, którym jest nasz serwis internetowym fastpost.pl. Twoja szybka paczka do Szwecji nie tylko dojdzie na czas, ale także będzie w profesjonalnych rękach firmy przewozowej, za którą poświadczamy. Z naszych przesyłek międzynarodowych korzysta codziennie wielu klientów, więc szwedzki kierunek jest u nas bardzo popularny. Możesz nam powierzyć swoją przesyłkę, ale przed przyjazdem kuriera pamiętaj o prawidłowym jej zabezpieczeniu — nie oszczędzaj na taśmie klejącej i stretchu. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Możesz u nas zamówić kuriera przez całą dobę — siedem dni w tygodniu. Postaw na profesjonalną platformę logistyczną FastPost!

Paczkę zagraniczną wyślesz też do innych krajów, m.in.: