Tani Kurier do Anglii

Data dodania: 2020-08-21


Wyspy Wielkiej Brytanii są bardzo dobrze znane z faktu, iż wiele młodych ludzi wyjeżdża właśnie w tamtym kierunku, by zarobić nieco pieniędzy. Logicznym więc jest, że jeśli nie mogą zbyt często wracać do Polski ze względu na pracę, korzystają z usług kurierów międzynarodowych, by wysłać do swojej ojczyzny różne rzeczy, lub też na odwrót – ktoś z rodziny czy przyjaciół wysyła im coś z Polski. Dlatego też potrzebne są firmy kurierskie, które zajmą się dostarczeniem przesyłki między dwoma państwami. Jednak by maksymalnie ułatwić ten proces powstał portal FastPost, gdzie kilkoma kliknięciami są państwo w stanie dowiedzieć się wszystkiego na temat wysyłki zagranicznej, tego jak zamówić kuriera oraz jak uzyskać do niego kontakt. Jest to proste, szybkie i wygodne, dzięki czemu po kilku chwilach wszystkie formalności będą już załatwione. Za pomocą naszej strony można wysłać zarówno paczki, jak i całe palety.

 

Sprawdź: Przesyłki do Anglii, Cennik przesyłek międzynarodowych, Jaki kurier do Anglii?, Cennik przesyłek do Anglii

Wysyłka paczek do Anglii

Jest to bardzo łatwe i przy tym tanie! Za pomocą naszej strony mogą państwo wysłać paczkę korzystając z usług dwóch firm kurierskich: DPD oraz UPS. Obie firmy są liderami na rynku, dzięki czemu mają państwo pewność najwyższej jakości usług świadczonych.

Cena przesyłek międzynarodowych w DPD wynosi od 77zł netto. W cenę wchodzą już wszystkie koszty, dzięki czemu nie muszą się państwo obawiać o niespodziewanie wysokie kwoty po odebraniu przesyłki.

Cena tych samych przesyłek w UPS wynoszą około 85zł netto. Na naszej stronie FastPost jest podawana cena, do której już nic nie będzie doliczane, więc nie trzeba się martwić o dodatkowe koszty.

Warto pamiętać, że wysyłając paczkę istnieje możliwość jej wysłania nawet bez wcześniejszego wydrukowania listy. Wszystkim zajmie się firma kurierska, dzięki czemu korzystając z FastPost trzeba jedynie wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Wysyłka palety do Anglii

Wysyłką palet do Anglii zajmują się głównie trzy firmy, które znajdą państwo na naszej stronie FastPost, są to następująco:

Każda z firm gwarantuje najwyższej jakości, szybką, sprawną i bezpieczną usługę, dzięki której już po kilku dniach, nadana przez nas paczka znajdzie się na miejscu docelowym. Warto dodać, że transport palet do Anglii odbywa się głównie drogą powietrzną z oczywistych przyczyn. Palety wyceniane są indywidualnie, dlatego każda paleta może mieć inną cenę końcową. Na tą kwotę składają się wymiary oraz waga palety. Najczęściej używane palety to tzw. euro o wymiarach 120cm x 80cm oraz półpalety, których wymiary to 80cm x 60cm.

 

Czy od Brexitu obowiązuje cło na przesyłki do Anglii?

Wydawać by się mogło, że wraz z wyjściem Anglii z Unii Europejskiej prawo celne się zmieni, jednak pozytywną informacją dla przedsiębiorców jest fakt, że cła dalej nie będą obowiązywały. Pozwala to na swobodny przepływ dóbr między Wielką Brytanią, a państwami należącymi do Unii Europejskiej. Dlatego też FastPost jest portalem, który ułatwi zamówienie kuriera, oraz dopełnienie wszystkich formalności. Warto również pamiętać, że jest to najbezpieczniejszy sposób wysyłki w obecnych czasach.