Paczki do Turcji

Data dodania: 2021-09-20


Postaw na sprawdzone rozwiązania logistyczne i skorzystaj z nowoczesnego serwisu spedycyjnego, który zagwarantuje Cię przesyłki międzynarodowe w świetnej cenie. Paczka do Turcji zamówiona w fastpost.pl dojdzie na czas, a to zasługa nowoczesnych narzędzi logistycznych wprowadzonych przez globalnych operatorów — DPD oraz UPS. Nasza oferta jest przeznaczona zwłaszcza dla przedsiębiorców korzystających z e-commerce, którzy potrzebują sprawdzonego miejsca do wysłania przesyłek w różne zakątki świata. FastPost powstał z myślą o ułatwianiu życia i gwarantujemy, że jako klient będziesz bardzo zadowolony z wysokiego poziomu usług. Transport paczek z Turcji to dla nas drobnostka — skorzystaj już teraz z naszej nowoczesnej oferty logistycznej.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Paczka z Turcji do Polski — dlaczego FastPost?

Dzięki naszej platformie w jednym miejscu masz dostęp do najlepszych ofert firm kurierskich i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Przesyłka do Turcji zamówiona w naszym serwisie to nie tylko atrakcyjne pakiety przewozowe, ale także możliwość wykupienia ubezpieczenia i funkcja aktualnej pozycji przesyłki. W jednym miejscu będziesz mógł porównać oferty różnych operatorów logistycznych i nie musisz przeszukiwać całego internetu. Serwis fastpost.pl to ogromna wygoda i profesjonalizm, który potwierdza wielu naszych klientów. Codziennie powierza nam się wiele paczek, a my zrobimy wszystko, żeby każdy z naszych kontrahentów był bardzo zadowolony. Kurier do Turcji zamówiony przez FastPost to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej firmy.

Ile idzie paczka z Turcji do Polski?

Czas jest bardzo cenny dla każdego, dlatego warto wybrać naszą ofertę na usługi kurierskie. W ramach jednego z pakietów od firmy UPS lub DPD Twoja paczka może być dostarczona nawet w ciągu doby do jednego z tureckich miast. Oczywiście jest to opcja najdroższa. Standardowy pakiet dostępny w naszym serwisie pozwoli na wysłanie przesyłki do tureckiego adresata w 3 dni robocze. Tak krótki termin jest możliwy dzięki sprawnej logistyce oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w transporcie drogowym i lotniczym. Kurier z Turcji do Polski powinien dostarczyć przesyłkę również w podobnym terminie. W serwisie fastpost.pl możesz liczyć na świetne ceny i odpowiednio szybkie dostarczenie przesyłki w różne rejony Turcji.

Transport paczek z Turcji — zasady celne

Mimo że Turcja nie należy do grona państw Unii Europejskiej, to dzięki obopólnej umowie celnej cło na większość towarów równa się zero złotych. Korzystając z kuriera z Turcji do Polski i na odwrót, trzeba jednak się liczyć z opłaceniem podatku VAT. Może on się wahać od 8 do około 23% — w większości przypadków obowiązuje jednak ta górna stawka. W przypadku, gdy Twoja przesyłka będzie wymagać dodatkowych dokumentów, natychmiast Cię o tym poinformujemy. Korzystanie z naszych usług kurierskich to gwarancja większego komfortu i pełnego dopilnowania formalności na każdym etapie. Paczka z Turcji do Polski zorganizowana przez nas serwis to pełen profesjonalizm i świetne ceny. Warto skorzystać z naszych usług logistycznych.

Jak wysłać paczkę do Turcji?

Formalności są bardzo proste — wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wypełnij wszystkie rubryczki oraz zaznacz opcje dodatkowe, które Cię interesują. Dokonaj wpłaty na nasze konto, a wraz z potwierdzeniem płatności wygeneruje się automatycznie list przewozowy. Twoje paczki z Turcji do Polski są gotowe do drogi i wystarczy tylko poczekać na kuriera, który zabierze ze sobą także list przewozowy. Ten dobrze zoptymalizowany proces pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić czas, który w dzisiejszych czasach jest już na wagę złota. U nas w FastPost zawsze możesz liczyć na proste i szybkie formalności, które nie zabiorą Ci dużo czasu.

Ile kosztuje przesyłka z Turcji do Polski?

Jest to kwestia zasadnicza, która jest zależna od wielu czynników. Nie jest to tylko sprawa związana z pakietami przewozowymi w ramach różnych przewoźników, ale także rodzaju przesyłki. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalny kalkulator, który pozwoli ocenić ogólny koszt Twojego ładunku, a także dopasuje odpowiedni pakiet przewozowy. Z cenami możesz się także zapoznać w naszym cenniku, który jest podzielony według różnych przewoźników. Interesuje Cię paczka do Turcji, jednak kalkulator nie wyświetla żadnej oferty? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Nasz pracownik dokładnie wyceni Twój ładunek lub przesyłkę, a także postara się znaleźć najbardziej odpowiedni pakiet cenowy dla Ciebie.

Paczka z Turcji — odpowiednie zabezpieczenia

Jeżeli już wszystkie formalności są załatwione, a przesyłka międzynarodowa została opłacona, to warto przejść do kwestii zabezpieczeń ładunku. Jak wysłać paczkę z Turcji do Polski, aby była w pełni bezpieczna? Korzystaj z dobrej jakości opakowań kartonowych, kopert i materiałów zabezpieczających: stretchu, taśmy pakowej, folii bąbelkowej oraz innych dodatków. Warto wspomnieć, że kurier ma prawo odmówić przyjęcia paczki zagranicznej, jeżeli nie spełnia ona podstawowych zasad dobrego zabezpieczenia. W tej kwestii lepiej postawić na wytrzymałość materiałów do pakowania, które uchronią przedmioty przed zniszczeniem lub otarciami w trakcie podróży.

Paczkę zagraniczną wyślesz też do innych krajów, m.in.: