Paczki do Anglii cennik


Emigracja zarobkowa do Anglii jest dość częstym pomysłem wśród osób celujących w wyższe zarobki. Spowodowane jest to faktem, że Wielka Brytania ma znacznie lepszą sytuacje ekonomiczną i bez dwóch zdań prowadzenie interesów z firmami z Anglii będzie obustronnie korzystne. Spowodowało to spory popyt na międzynarodowe usługi kurierskie, dzięki którym można transportować towary z Polski do Anglii i na odwrót. Szukanie informacji na ten temat jest jednak czasochłonne i często niejasne, przez co trzeba się natrudzić, by dostać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jednak jest prostszy sposób. FastPost.pl to strona internetowa, która oferuje wycenę paczki, jej nadanie, zamówienie kuriera w wybrane miejsce, a nawet łatwy system śledzenia przesyłek. Wszystko za pomocą jednego portalu!

 

Jak wysłać paczkę do Anglii?

Dzięki FastPost jest to bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę główną i wypełnić formularz. Potrzebne są tam takie informacje jak: waga, wymiary przesyłki oraz to w jakim opakowaniu będzie. Następnie wybieramy kraj nadawcy bądź odbiorcy jako Anglia (w zależności, czy chcemy importować, czy eksportować paczkę). Teraz pozostaje jedynie zaznaczenie, czy paczka ma być pobraniowa bądź ubezpieczona. Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy w żółty przycisk „wyceń”. System sam podliczy wszystkie koszta, dzięki czemu nie musimy sami trudzić się wyceną. Warto dodać, że w pojawiających się potem „kafelkach” z ceną, są zawarte wszystkie opłaty, więc nie zostaniemy obciążeni jakimikolwiek dodatkowymi opłatami.

 

Ile kosztuje przesyłka do Anglii?

Transportem do Anglii zajmują się firmy DPD oraz UPS, dlatego cena jest różna w zależności od wewnętrznych cenników każdej z firm. Jednak w DPD cena za przesyłkę rozpoczyna się od 77zł, natomiast w UPS jest to cena rzędu mniej więcej 85zł.

FastPost oferuje eksport na terenie niemalże całego świata, dzięki czemu mają państwo gwarancje jakości i bezpieczeństwa wysyłanej paczki. Ceny na naszej stronie są niższe niż poprzez bezpośrednie zamówienie kuriera, dzięki czemu można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

 

Ile idzie przesyłka do Wielkiej Brytanii?

Jest to uzależnione od transportu, firmy oraz miejsca docelowego, gdzie przesyłka ma zostać dostarczona. W społeczeństwie wykreowało się przekonanie, że paczka wysyłana zagranicę jest droga i „idzie” bardzo długo. Jest to jednak przestarzałe i nie mające pokrycia w dzisiejszych czasach przekonanie, gdyż średni czas transportowania przesyłki do Anglii to 3/4 dni robocze. Oczywiście na ostateczny termin dostarczenia przesyłki mają wpływ takie czynniki jak dzień, w którym paczka została nadana. Paczka nadana w piątek będzie transportowana dłużej, niż ta nadana w poniedziałek. Spowodowane jest to oczywiście dniami wolnymi od pracy. Drugim czynnikiem wpływającym na długość dostarczania przesyłek jest miejsce docelowe. Jeśli jest to duże miasto, to przesyłka dojdzie szybciej, niż do niewielkiej miejscowości oddalonej o wiele kilometrów.