Jaki kurier do Anglii?

Data dodania: 2020-08-19


Wyspy Brytyjskie są jednym z najpopularniejszych miejsc emigracji zarobkowej. Dzieje się tak, ponieważ sytuacja ekonomiczna Wielkiej Brytanii jest bardzo dobra, a zarobki są o wiele większe niż w Polsce. Z tego powodu zarówno praca, jak i interesy z Anglią są niezwykle opłacalne. Coraz większa ilość osób zainteresowana jest wysyłką paczek do Anglii, ze względu na prowadzony biznes, czy przesyłki dla swoich bliskich na wyspach. Okazuje się, że wysyłka paczek do Anglii wcale nie jest skomplikowana i droga, szczególnie jeżeli robi się to za pomocą naszego serwisu FastPost.pl!

Warto poznać: Cennik przesyłek międzynarodowych, Tani kurier do Anglii, Cennik paczek do Anglii, Przesyłki do Anglii

W jaki sposób wysłać przesyłkę do Anglii?

 

Wydawać mogłoby się, że wysyłka przesyłki na Wyspy Brytyjskie jest niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem, które jest dodatkowo bardzo kosztowne. Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ wysyłka przesyłki do Zjednoczonego Królestwa jest cenowo porównywalna do wysyłki krajowej. Bardzo wiele osób ciągle uważa, że nadanie paczki do Anglii, to duża fatyga, jednakże dzięki FastPost.pl wysyłka paczki do Wielkiej Brytanii jest bardzo prosta. Z FastPost.pl nadanie przesyłki (nawet tej międzynarodowej) jest szybkie, tanie i bezpieczne. Wystarczy wpisać odpowiednie rozmiary paczki, czyli długość, szerokość i wysokość, a także dodać takie opcje jak pobranie, czy ubezpieczenie. Następnie wystarczy kliknąć w żółty przycisk „wyceń”, na którym widnieją dwie monety ze symbolem dolara. Wycena następuje już w kilka sekund i co ważne, zawiera już w sobie wszystkie niezbędne opłaty.

 

Warto zaznaczyć, że procedura jest dokładnie tak samo prosta, w przypadku wysyłki palet do Anglii. Palety wyceniane są indywidualnie, dzięki czemu mamy pewność, że jakość usług będzie na najwyższym poziomie. Wycena przygotowywana jest niezwłocznie.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Ile kosztuje wysyłka paczki do Anglii?

 

Koszt wysyłki paczki do Anglii z FastPost uzależniony jest oczywiście od gabarytów i wagi konkretnej przesyłki. Ceny u przewoźników takich jak DPD, czy UPS z FastPost zaczynają się już od 76,98zł netto. Wysyłką palet do Anglii zajmują się firmy kurierskie Rhenus, Raben, Pekaes, a cena konkretnej palety ustalana jest indywidualnie, jednakże wysyłka standartowej palety euro kosztuje około xxx. Warto pamiętać, że ostateczna cena ma wliczone wszystkie niezbędne opłaty, dzięki czemu klienta nie obchodzi już nic poza nadaniem paczki i oczekiwaniem, aż zostanie dostarczona.  Z FastPost możliwy jest eksport na terenie niemalże całego świata, dlatego wysyłka do Anglii jest szybka, sprawna i bezpieczna. Długoletnie doświadczenie sprawia, że wszystkie procedury, to tylko wymagane minimum, dzięki czemu wysyłka jest błyskawicznie szybka.

 

Ile idzie przesyłka do Anglii?

 

Dość trudno odpowiedzieć na pytanie, jak szybko przesyłka dotrze do Wielkiej Brytanii. Standardowo potrzeba na to około 3-4 dni, jednakże na ostateczny termin dostarczenia przesyłki ma wpływ wiele różnych czynników. Kluczowe jest w tym wypadku to, kiedy przesyłka zostaje nadana. Jeżeli jest to w poniedziałek, to do końca tygodnia przesyłka dotrze na miejsce docelowe. Jeśli jednak wyślemy przesyłkę w dzień taki jak piątek, to czas doręczenia przesyłki z pewnością się wydłuży. Warto pamiętać także, że na czas dostawy wpływa także to, gdzie mieszka adresat przesyłki. Jeśli jest to większe miasto, takie jak Londyn, Liverpool, czy Leeds, to przesyłka trafia szybciej, niż jest to w przypadku prowincji.