Paczki do Holandii

Data dodania: 2021-08-09


Tanie przesyłki do Holandii – Nasza rekomendacja

Wysyłanie paczek za granicę może być skomplikowane, jeśli nie wiemy jak za to się zabrać. Szukanie firmy kurierskiej, wypełnianie wszelkich formalności, mierzenie i ważenie przesyłki czy sama droga do placówki. Wszystkie te elementy znacznie utrudniają wysyłanie paczki do Holandii. Ale to wszystko nie musi być takie trudne. FastPost powstał właśnie z myślą o tym, by jak najbardziej ułatwić cały etap nadawania paczki, wyceny oraz samego oddania jej w ręce kurierów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwy jest cały ten proces, dlatego korzystając z naszej strony internetowej, wszystko będzie znacznie łatwiejsze i bardziej przystępne dla każdego. Posiadamy własny kalkulator przesyłek, dzięki któremu każdy klient w intuicyjny i prosty sposób będzie w stanie określić koszt przesyłki. Ponadto wszystkie uciążliwe formalności związane z wysłaniem przesyłki do Holandii będą państwo w stanie załatwić kilkoma kliknięciami i wprowadzeniem niezbędnych danych. Resztą zajmiemy się za Ciebie!

Skorzystaj z formularza wyceny: https://www.fastpost.pl/zamow-kuriera

Tani Kurier do Holandii – Co musisz wiedzieć nt. przesyłek kurierskich do tego kraju?

Niderlandy są pięknym krajem, do którego wiele osób jeździ nie tylko, by go zwiedzić, lecz także za pracą. W takim wypadku często bywa, że chcemy coś wysłać naszemu znajomemu czy rodzinie. Wówczas potrzebny jest nam kurier do Holandii. Przy obecnym, rozwiniętym rynku znalezienie takiego nie będzie wcale wyzwaniem, jednak należy pamiętać, że właśnie przy pomocy FastPost, proces ten będzie znacznie tańszy i bardziej przystępny. Pierwszym ważnym elementem, o którym należy pamiętać, jest oczywiście wprowadzenie wszystkich niezbędnych informacji na temat paczki, którą zamierzamy wysłać. Jedynie wtedy możliwa będzie właściwa wycena paczki z Polski do Holandii. W przeciwnym wypadku, jeśli wprowadzimy niewłaściwe dane, czyli np. rozmiary paczki – mogą zostać nałożone dodatkowe koszty, których oczywiście chcemy uniknąć. Jeśli natomiast chodzi o czas transportu przesyłek, to naturalnie będzie on różny w zależności od różnych okoliczności, które zostały opisane poniżej.

Ile kosztuje kurier do Holandii - Paczki z Polski

Z racji, że Niderlandy są sporo oddalone od Polski, można by zakładać, że przesyłka w tamte strony będzie bardzo kosztowna. Jednak na szczęście nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości, gdyż przy obecnym stopniu globalizacji, wysyłka międzynarodowa jest na naprawdę przystępnym cenowo poziomie. Kurier nie jest już tak drogi, jak kiedyś, a kwota wysyłki będzie oczywiście zależna od tego, jak dużą paczkę  do Holandii chcemy wysłać oraz jak ciężka ona będzie. Na szczęście nie trzeba robić tego samemu. Na naszej stronie, oraz nieco powyżej, znajdą państwo narzędzie ułatwiające dostęp właśnie do wyceny paczki. Nasz kalkulator przesyłek pozwoli na określenie tego, jaka kwota będzie wymagana, by wysłać paczki do Holandii. Wystarczy wprowadzić wszelkie niezbędne dane, takie jak waga, długość, szerokość oraz wysokość paczki, a następnie kliknąć przycisk wyceń. Zobaczyć można wówczas firmę kurierską, która podejmie się tego zadania, oraz kwotę, jaką przyjdzie nam zapłacić za wysłanie przesyłki do Holandii. 

Kierunek firm kurierskich Polska-Holandia i Holandia-Polska

Oczywiście w zależności od rodzaju przesyłki będzie całkowicie inna kwota. Koperty naturalnie są znacznie tańsze od paczek, natomiast paczki kosztują mniej od palet. Palety to zupełnie osobny temat, gdyż te zazwyczaj wyceniane są indywidualnie i nie podlegają ściśle ustalonym „widełkom” cenowym, jak w przypadku reszty przesyłek. Euro palety są naturalnie najczęściej wysyłane w standardowych wymiarach, czyli 120 na 80 oraz 120 na 100 centymetrów. Jednak zarówno w jednym, jak i drugim wypadku śmiało można stwierdzić, że wysyłki do Holandii organizowane przy pomocy FastPost, są znacznie tańsze i wygodniejsze dla klienta, gdyż ten nie potrzebuje już sam załatwiać wszystkiego. Wszystkie potrzebne formalności można załatwić u nas. Oszczędność czasu i pieniędzy jest bardzo ważna, dlatego warto wybrać rozwiązania, które pozwolą uzyskać jedno i drugie. Kurier do Holandii wcale nie musi być drogi i trudny do znalezienia. Wszystko załatwisz przy pomocy jednej strony.

Ile idzie paczka do Holandii? Liczą się dni robocze. 

Jest to zdecydowanie jedno z najczęściej zadawanych pytań, jeśli chodzi o transport przesyłek zarówno międzynarodowy, jak i krajowy. Wysyłki do Holandii idą dość krótko, dzięki globalizacji oraz rozwojowi logistyki. Oczywiście wciąż nie będzie to następny dzień roboczy, lecz jasno można stwierdzić, że jest to dosyć krótko.  Wszystko będzie zależne od rodzaju przesyłki, gdyż listy idą od 1 do 13 dni. Przesyłki ekspresowe to przeważnie 1 dzień, lecz kosztują one więcej od innych. Dostawa ekspresowa natomiast będzie oscylować w granicach od 2 do 4 dni. Ekonomiczna to czas oczekiwania od 7 do 13 dni. Jak widać paczki do Holandii są transportowane bardzo sprawnie. Oczywiście lekkie „poślizgi” mogą być związane z utrudnieniem dojazdu do małych miejscowości, natomiast doręczanie paczek do dużych miast może jeszcze dodatkowo skrócić ten czas. Większe paczki oczywiście mogą również mieć utrudniony transport, lecz dalej będzie to w granicach kilku dni. Jeśli zależy nam na szybkiej dostawie, warto wziąć pod uwagę ekspresowe wysyłki.

Lokalizacja paczki do Holandii

Z pewnością każdy, kto choć raz skorzystał z wysyłek kurierskich wie, że obecnie nowe technologie pozwoliły na wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyśledzić nasze paczki, gdziekolwiek się znajdują. Jak to działa? Jest to bardzo łatwe do zrozumienia. Każda firma kurierska posiada własny system, do którego wprowadzane są numery każdej paczki – każda przesyłka dostaje taki numer przy jej nadaniu. W związku z powyższym kurier mający specjalne urządzenie to skanowania paczek – wprowadza je do tego właśnie systemu. Dzięki temu wszystko widoczne jest zarówno dla pracowników, jak i klientów, którzy są w stanie śledzić własną przesyłkę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż minimalizuje możliwość zgubienia się przesyłki. Jak wyśledzić własną przesyłkę? Potrzebny będzie do tego numer paczki oraz dostęp do internetu w urządzeniu. By sprawdzić status naszej przesyłki wystarczy wejść na stronę firmy kurierskiej i w odpowiednim polu wpisać swój numer przesyłki. Jeśli natomiast korzystają państwo z FastPost, jest to znacznie łatwiejsze, gdyż można to zrobić z poziomu naszej strony. Wystarczy wybrać firmę, która zajmuje się naszym zamówieniem, a następnie wpisać numer przesyłki. Warto pamiętać, że każda firma ma inny rodzaj numerów – u niektórych firm są to jedynie cyfry, a w innych natomiast są to cyfry pomieszane z literami. Gdy już wpiszemy zatwierdzamy nasz wybór przyciskiem i gotowe. Śledzenie przesyłki dzięki FastPost jest jeszcze łatwiejsze. Trzeba jednak wiedzieć, że aktualizacja statusu przesyłki jest robiona wyłącznie w momencie zeskanowania paczki w ważnych punktach, takich jak baza firmy, czy moment kiedy paczka do Holandii jest wydawana do doręczenia. Dlatego cierpliwość jest zdecydowanie wskazana, jeśli chodzi o aktualizacje statusu przesyłki. Oczywiście może się pojawić problem z tym, że przesyłka gdzieś utknęła, aczkolwiek jest to bardzo rzadkie. Wówczas również przyda nam się numer paczki, dzięki któremu dział pomocy będzie w stanie nam udzielić informacji.

Dzięki FastPost będziesz w stanie oszczędzić czas i pieniądze! Sprawdzone przesyłki kurierskie

Każdy dobrze wie, jak w dzisiejszym czasie trudno o chociaż chwilę dla siebie. Ciągłe załatwianie wielu rzeczy jest męczące, czasochłonne i niekiedy stresujące, dlatego warto jest jak najwięcej rzeczy załatwiać łatwo i z głową. Takie właśnie jest korzystanie z FastPost. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak zminimalizować niepotrzebne formalności, które załatwimy za Ciebie. Wystarczy, że wypełnisz formularz wraz z parametrami paczki dzięki czemu nasz kalkulator przesyłek obliczy kwotę za Ciebie! Tak, to może być tak proste. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć i podanie kilku informacji, by zamówić kuriera, który na następny dzień zapuka do drzwi, by odebrać od nas przesyłkę do Holandii. Zamów kuriera już teraz, wszystko bez wychodzenia z domu. Wszystko przy pomocy FastPost. Ponadto nasze ceny są bardzo przystępne, dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze. Stawiamy na wygodę i zadowolenie klientów, dlatego zrobiliśmy stronę intuicyjną i prostą, która pozwoli jak najszybciej wypełnić wszystkie niezbędne informacje. Resztą zajmiemy się my!

Paczkę zagraniczną wyślesz też do innych krajów, m.in.: