Paczki do Ukrainy

Data dodania: 2021-09-20


Paczki na Ukrainę wyślesz szybko i tanio, korzystając z naszej platformy logistycznej fastpost.pl. Z naszych usług korzystają przede wszystkim przedsiębiorcy i właściciele sklepów internetowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z naszej oferty skorzystali także klienci indywidualni, którzy chcą wysłać swoją paczkę do rodzinny mieszkającej na Ukrainie. Przesyłki na Ukrainę przez FastPost to świetny wybór, a nasz wysoki profesjonalizm oraz atrakcyjnie niskie ceny potwierdzi wielu naszych klientów. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że Twoja paleta lub przesyłka dojdzie bezpiecznie do dowolnego regionu Ukrainy. FastPost to profesjonalny serwis oferujący sprawną wysyłkę międzynarodową.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Paczka na Ukrainę — z FastPost wyjdzie tanio

Dlaczego z nami zawsze wyjdzie tanio? Ponieważ w naszej ofercie skupiamy pakiety przewozowe wielu firm kurierskich. Dzięki temu z łatwością dobierzesz optymalną dla Ciebie ofertę w dobrej cenie. Powierzona nam przesyłką na Ukrainę to gwarancja, że Twój adresat w Kijowie, Odessie lub innym mieście otrzyma Twoją paczkę na czas. Wybierz już teraz z pakietów przewozowych:

  • DPD Import,
  • DPD Export,
  • UPS Export Standard,
  • UPS Import Standard,
  • UPS Export Express Saver,
  • UPS Import Express Saver.

Z nami Twoja przesyłka zagraniczna jest całkowicie bezpieczna. Jeżeli zajmujesz się sprzedażą, tym bardziej warto skorzystać z naszych usług. W jednym miejscu znajdziesz atrakcyjne ceny, profesjonalne pakiety przewozowe, a także szereg dodatkowych narzędzi logistycznych.

Paczka z Ukrainy do Polski — zamów kuriera

Zamów już teraz kuriera — DPD lub UPS. Tylko do Ciebie zależy, z której oferty chcesz skorzystać. Możemy Ci jednak zagwarantować, że za każdym razem możesz liczyć na dobry wybór. Paczka z Ukrainy do Polski przez fastpost.pl to gwarancja szybkiego dostarczenia do wskazanego adresata. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, gdzie są wyszczególnione wszystkie koszta oraz opłaty dodatkowe, które trzeba ponieść w wyniku taryf zaprojektowanych przez operatorów logistycznych. Paczki z Ukrainy do Polski najlepiej wysyłać tylko z naszym serwisem FastPost, który jest najlepszym pośrednikiem w naszym kraju. W jednym miejscu i przez całą dobę będziesz miał dostęp do najlepszych kurierów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych na terenie Polski oraz Ukrainy.

Wysłać paczkę na Ukrainę — etapy wysyłki

Jak wysłać paczkę na Ukrainę? Jeżeli już się zdecydowałeś na nasze usługi, wypełnij nasz formularz danymi adresowymi oraz wymiarami i wagą paczki — potem pozostaje Ci tylko opłata. Możesz dokonać zwykłego przelewu lub zapłacić poprzez specjalną skarbonkę. Kiedy wpłata zostanie potwierdzona, to pozostaje Ci tylko wydrukować list przewozowy i czekać na swojego kuriera. Jeżeli chcesz, to możesz udać się także do oddziału danego przewoźnika, ale musisz wtedy zaznaczyć opcję w formularzu: nie wzywaj kuriera. Paczka na Ukrainę z kurierem wezwanym przez fastpost.pl to świetny wybór. Jeżeli zależy Ci na szybkości oraz profesjonalizmie w dobrej cenie, to lepszego wariantu dla Ciebie nie ma.

Co można wysłać w paczce na Ukrainę?

Co może się znaleźć w Twojej paczce na Ukrainę? Jest to dosyć istotne pytanie, ponieważ istnieją pewne ograniczenia. Nie ma przeciwwskazań co do zwykłych przedmiotów, jedynie część przewoźników wprowadza pewne limity wagowe, których należy się trzymać. Co można wysłać w paczce na Ukrainę? Może to być nawet żywność. Jednak nie może ona być szybko psująca się i najlepiej, gdyby były to konserwy i jedzenie w postaci sypkiej. Więcej informacji na temat przedmiotów zakazanych uzyskasz w urzędzie celnym lub na oficjalnej stronie agencji celnej będącej pod kuratelą Ukrainy. Kiedy już uzyskasz pewność, to zajrzyj na naszą stronę fastpost.pl i wypełnij prosty formularz niezbędny do zamówienia kuriera na Ukrainę. Jesteśmy pierwszym wyborem dla wielu klientów!

Przesyłki kurierskie na Ukrainę — dlaczego warto z FastPost

Dlaczego tak się dzieje, że w przypadku przesyłki do Ukrainy ludzie decydują się na nasze usługi? Jest to zasługa naszego profesjonalnego podejścia i bogatej oferty pakietów przewozowych, które zostały opracowane przez najlepsze firmy kurierskie działające na rynku. FastPost z wysyłkami na Ukrainę to także możliwość ciągłego śledzenia swojej paczki, otrzymywania powiadomień oraz zamawiania dodatkowych pakietów ubezpieczeń. Jesteśmy dobrze przygotowani na wiele sytuacji, a Twoja paczka na Ukrainę będzie nie tylko pod czujnym okiem firmy kurierskiej, ale także naszych pracowników. Z naszych przesyłek międzynarodowych jest zadowolonych naprawdę wiele firm, które codziennie powierzają nam swoje pakunki.

Przewóz paczek na Ukrainę — najlepsze ceny

Wysłanie paczki na Ukrainę z FastPost jest nie tylko szybkie, ale także w bardzo atrakcyjnych cenach. Na naszej stronie masz pełen wgląd do naszego cennika — jest on podzielony na każdą firmę kurierską, która z nami współpracuje. Przesyłka kurierska na Ukrainę wysłana przez nasz serwis logistyczny to gwarancja naprawdę niskiej ceny. Z nami także nie musisz się martwić o formalności. FastPost to pełen serwis logistyczny, z którego codziennie korzysta duża ilość klientów ciesząca się wysokim poziomem naszych usług. Postaw na sprawdzone rozwiązania logistyczne i najlepsze ceny na rynku. Twój kurier na Ukrainę cały czas czeka na Ciebie w serwisie FastPost. Wypełnij formularz i zamów go już teraz!

Kurier na Ukrainę — szybka wycena

Paczka z Polski do Ukrainy dotrze najszybciej tylko przez naszą platformę internetową fastpost.pl. Naszym klientom możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania, które nie tylko pozwolą śledzić podróż przesyłki, ale także usprawniają całą obsługę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz profesjonalny kalkulator, który pozwoli Ci wycenić paczkę, a także dobierze odpowiedni pakiet przewozowy. W przypadku braku satysfakcjonującego wyniku możesz także skontaktować się z naszym biurem. Nasz doświadczony pracownik pomoże w prawidłowym wycenie paczki, a potem jeszcze raz przejrzy naszą ofertę przewozową i zaproponuje optymalny pakiet cenowy. Wysyłanie paczki na Ukrainę z FastPost to nie tylko wielka wygoda, ale także profesjonalna wycena pod okiem profesjonalistów.

Opłata celna za paczkę na Ukrainę

Ukraina nie należy do Unii Europejskie, a także do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, który zwalnia z opłat celnych. Co ciekawe, według przepisów przesyłka o łącznej wadze do 50 kilogramów oraz deklarowanej wartości do 100 euro nie podlega opłatom celnym. Kiedy przekroczysz tę wartość, musisz opłacić cło oraz stosowany podatek. Zostaniesz o tym poinformowany i opłata zostanie doliczona do łącznych kosztów zlecenia. Dbamy o swoich klientów i czuwamy nad przesyłką na każdym etapie zlecenia. O wszystkich dodatkowych kosztach celnych dowiesz się już na samym początku zamawiania kuriera. Wysyłka paczek na Ukrainę nie jest trudna. Wystarczy tylko skorzystać z pomocy profesjonalistów. W FastPost znajdziesz tylko najlepszy oferty przewozowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Paczkę zagraniczną wyślesz też do innych krajów, m.in.: