Poczta Polska

Data dodania: 2021-05-17


Fastpost.pl to nowoczesna platforma internetowa, za której pośrednictwem nadasz list z ważnymi dokumentami, paczkę krajową i zagraniczną, a nawet zlecisz transport paletowych ładunków o większych rozmiarach i wadze. Wszystko to dzięki współpracy z największymi przewoźnikami w Polsce, takimi jak FedEx, InPost czy DHL. Za pośrednictwem naszego serwisu możesz również skorzystać z usług Poczty Polskiej, w tym z wysyłki przesyłek na paletach. Ta i inne usługi przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Poczta Polska to firma z kilkusetletnią tradycją i jednocześnie największy operator na naszym rodzimym rynku - sieć punktów pocztowych obejmuje ponad 7,5 tysiąca placówek zatrudniających blisko 80 tysięcy osób. Ze statystyk jasno wynika, że z usług narodowego operatora pocztowego korzysta prawie 90% Polaków - każdego dnia listonosze i kurierzy Poczty Polskiej dostarczają do rąk adresatów 5 milionów listów oraz 350 tysięcy paczek. Te liczby robią wrażenie!

Sprawdź: Jak wysłać paczkę Pocztą Polską?, Cennik przesyłek, Wysyłka palet Pocztą Polską

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Obsługa przesyłek krajowych i transport paletowy

Za pośrednictwem platformy Faspost.pl szybko i bez zbędnych formalności nadasz przesyłkę o większych gabarytach. Decydując się na kuriera Poczty Polskiej, do dyspozycji masz palety w 4 różnych rozmiarach (80x60, 120x80, 120x100 oraz 120x120) - w każdym z wariantów znajdziesz różne przedziały wagowe paczek, które w dużej mierze wpływają na ostateczny koszt realizacji usługi. Szczegółowe parametry oraz cennik krajowych przesyłek Poczty Polskiej znajdziesz na naszej stronie!

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem naszego formularza skorzystasz też z szerokiego wachlarza usług dodatkowych - możesz na przykład zamówić dostawę samochodem dedykowanym, zlecić magazynowanie ładunku lub zmienić dane adresowe w trakcie trwania przewozu. Klienci Poczty Polskiej mają też możliwość skorzystania z opcji przesyłki pobraniowej oraz dodatkowego ubezpieczenia ładunku do kwoty 50 000 złotych.

Zamówienie kuriera nigdy nie było łatwiejsze!

Chcąc nadać paczkę za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej, wystarczy wykonać kilka kroków - pierwszym z nich jest wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. W puste rubryki należy wpisać dane nadawcy i adresata oraz określić zawartość przesyłki i jej dokładne wymiary. Następnie należy wybrać opcję “Poczta Polska”- na tym etapie możesz też dokonać wyboru dodatkowych usług związanych z obsługą i wysyłką Twojej paczki.

Po zaakceptowaniu wszystkich wymaganych zgód i regulaminu wybierz formę płatności - ostatni krok to potwierdzenie zamówienia kuriera. Następnie pozostaje tylko czekać na kuriera Poczty Polskiej, który odbierze przesyłkę w miejscu wskazanym w formularzu. To takie proste!