Kurier DPD

Data dodania: 2021-05-17


FastPost.pl to platforma internetowa, na której znajdziesz najtańsze usługi kurierskie na rynku - naszym klientom oferujemy zarówno obsługę przesyłek krajowych, jak i zagranicznych. Atrakcyjne ceny, szybki czas dostawy oraz dbałość o powierzone nam paczki to przede wszystkim zasługa współpracujących z nami przewoźników - jednym z nich jest kurier DPD umożliwiający wysyłkę standardowych przesyłek i większych ładunków przewożonych na paletach.

Firma DPD powstała w 1991 roku jako spółka ze stuprocentowym kapitałem polskim - dynamiczny rozwój i rozszerzenie oferty w kolejnych latach działalności zaowocowały między innymi otwarciem na nowe, zagraniczne rynki. W 2002 roku, po ponad dekadzie działania, DPD zyskało dostęp do sieci obejmującej 30 państw Europy - jednocześnie firma poszerzyła wachlarz usług o działalność spedycyjną i celną, oferując transport paczek i ładunków drogą lotniczą, morską i lądową. Obecnie kurier DPD to ponad 1400 placówek oraz rozbudowana sieć punktów odbioru i nadań DPD PickUp. Grupa DPD, której częścią jest DPD Polska, każdego dnia doręcza 5,3 miliona przesyłek na całym świecie.
 

Warto poznać: Cennik kuriera DPD, Cennik międzynarodowy DPD, Wysyłka palet kurierem DPD, Przesyłki pobraniowe DPD, Przesyłki niestandardowe DPD
 

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Krajowe i zagraniczne usługi kurierskie dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom

Decydując się na skorzystanie z usług kuriera DPD za pośrednictwem naszego serwisu, możesz liczyć na atrakcyjne ceny i obsługę na najwyższym, światowymi poziomie. Przesyłki DPD to zarówno listy, jak i paczki o standardowych rozmiarach, ale nie tylko - firma oferuje swoim klientom także obsługę przesyłek ponadgabarytowych wysyłanych na paletach. Konkretne wymiary poszczególnych kategorii paczek i cennik wysyłki znajdziesz na naszej stronie!

DPD Import oraz DPD Export to usługi dedykowane osobom wysyłającym i odbierającym paczki z zagranicy - firma nie tylko oferuje niezawodne doręczenia, ale również zobowiązuje się do przeprowadzanej obsługi celnej i dopilnowania wszelkich formalności związanych z operacjami sprzedaży detalicznej online. Kurierzy DPD doręczają paczki i listy między innymi do 37 krajów europejskich, w tym do: Austrii, Belgii, Czech, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemiec, Szwecji czy Włoch. Pełną listę państw znajdziesz w cenniku usług międzynarodowych.

Szeroki wachlarz usług dodatkowych

Kurier DPD to nie tylko transport i spedycja, ale również cały wachlarz usług dodatkowych związanych między innymi z obsługą paczek i ładunków. Wśród najpopularniejszych znalazły się: magazynowanie, ubezpieczenia przesyłek krajowych i zagranicznych, pobranie czy zmiana adresu dostawy po nadaniu.

Za pośrednictwem naszej strony możesz również skorzystać z różnych opcji doręczenia, w tym: doręczenia do rąk własnych, dostawy przesyłki poza dniem roboczym (w sobotę) oraz potwierdzenia dostarczenia przesyłki zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej.