Kurier DHL

Data dodania: 2021-05-17


Współczesny rynek usług kurierskich i spedycyjnych oferuje klientom wiele możliwości - nadawanie i odbieranie paczek czy listów nigdy nie było szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze. Serwis internetowy Fastpost.pl powstał po to, by cały proces nadawania przesyłek usprawnić jeszcze bardziej - za jego pośrednictwem możesz wybrać konkretnego przewoźnika, wysłać list bądź paczkę i zapłacić za wybraną usługę. Do wyboru masz kilka znanych firm kurierskich, w tym kuriera DHL, który od wielu lat jest dostępny na polskim rynku.

Firma DHL została założona w 1969 roku przez trzech znajomych - Adriana Dalseya, Roberta Lynna oraz Larry'ego Hillbloma. Jej usługi nie ograniczają się jedynie do obsługiwania przesyłek krajowych i zagranicznych - DHL oferuje swoim klientom również zaawansowane rozwiązania logistyczne i spedycyjne. Umożliwia to globalna sieć DHL, na którą składa się ogromna liczba oddziałów znajdujących się w 220 krajach i zatrudniających ponad 380 000 pracowników. Wrażenie robi również liczba przesyłek dostarczanych w ciągu roku - 1,5 miliarda!

Warto poznać: Cennik DHL, Jak zamówić kuriera DHL?, Wysyłka palet kurierem DHL

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Obsługa przesyłek krajowych i szeroki wachlarz usług dodatkowych

Za pośrednictwem naszego serwisu możesz nadawać przesyłki DHL do każdego zakątka Polski, nie wychodząc z domu - usługa obejmuje zarówno wysyłkę kopert z ważnymi dokumentami o wadze nieprzekraczającej 0,5 kg, jak i nadawanie standardowych paczek o maksymalnej wadze do 50 kg. Waga paczki jest ważna, ponieważ to od niej zależy cena wysyłki - szczegółowy cennik przesyłek  znajdziesz na naszej stronie.

Jeśli planujesz nadać paczkę DHL o wadze przekraczającej maksymalną wagę regulaminową lub przesyłkę o niestandardowych wymiarach, to możesz skorzystać z opcji przesyłki paletowej. W tym wariancie również obowiązuje kilka grup wagowych - największe przesyłki nadawane w tym wariancie nie mogą jednak przekraczać 700 kilogramów. Może jednak się zdarzyć, że waga palety wraz z ładunkiem przekroczy 1000 kilogramów - w takiej sytuacji należy odwołać się do cennika przewoźnika, który nalicza cenę zgodnie z przedziałem kilometrowym.

Szybkość dostawy, atrakcyjne ceny i minimum formalności

Kurier DHL to również szeroki wachlarz usług dodatkowych, z których możesz skorzystać, zamawiając kuriera za pośrednictwem naszego serwisu. Nadając paczkę DHL, możesz na przykład skorzystać z opcji potwierdzenia dostarczenia przesyłki, zamówić preawizację SMS lub wybrać paczkę za pobraniem. Każdą paczkę, w tym również paletową możesz dodatkowo ubezpieczyć - tego typu usługę warto wybrać, w sytuacji gdy zawartość przesyłki stanowią przedmioty o dużej wartości.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Możesz to zrobić na kilka sposobów - z naszej strony preferujemy jednak kontakt telefoniczny lub rozmowę na czacie.