Kurier InPost

Data dodania: 2021-05-17


Fastpost.pl to nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca nadawanie listów i przesyłek bez wychodzenia z domu. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu przewoźników. Jedną z takich firm jest InPost działający na polskim rynku od 2006 roku - na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych InPost zadebiutował z kolej prawie dekadę później, w 2015 roku. Firma znana jest przede wszystkim z tego, że jako pierwsza w Polsce zaoferowała klientom możliwości odbierania i nadawania paczek w samoobsługowych punktach działających 24/7. Dzisiaj paczkomaty InPost znaleźć można nie tylko w dużych miastach, ale również w niewielkich miejscowościach.

InPost to jednak nie tylko rozbudowana sieć paczkomatów, ale również wysokiej jakości usługi kurierskie realizowane na terenie całego kraju. Kurier InPost oferuje między innymi tradycyjne dostarczanie przesyłek pod wskazany adres, ekspresowe doręczenia tego samego dnia oraz jedną z najnowszych usług, czyli Smart Courier umożliwiającą szybkie i bezpieczne przesyłanie poufnych dokumentów.

Warto poznać: Cennik Kuriera InPost, Cennik InPost Paczkomaty

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Obsługa krajowych listów i paczek dla klientów indywidualnych i biznesowych

Za pośrednictwem platformy internetowej Fastpost.pl możesz skorzystać z usług kuriera InPost, nie wychodząc z domu. Jedną z dostępnych opcji jest wysyłanie przesyłek krajowych o maksymalnej wadze do 50 kilogramów. Koszt takiej usługi zależy od wagi paczki i jej wymiarów - wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w cenniku przesyłek dostępnym na naszej stronie. Paczki InPost to również przesyłki listowne - kurier dostarczy do wybranego adresata w Polsce również koperty z ważnymi dokumentami o wadze nieprzekraczającej 2 kilogramów.

Jako nasz klient możesz również skorzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych - znajdziesz wśród nich m.in.: pobranie, zwrot dokumentów, serwis SMS i e-mail oraz opcję zmiany adresu doręczenia po wysłaniu przesyłki. Za dodatkową opłatą możesz również skorzystać z opcji doręczenia paczek krajowych w sobotę.

Wiele opcji wysyłki i minimum formalności

Przesyłki InPost to zarówno paczki nadawane bezpośrednio dla kuriera, jak i te wysyłane za pośrednictwem jednego z paczkomatów firmy. Samoobsługowe punkty odbioru i nadawania paczek znajdziesz w najbliższej okolicy! Paczki nadawane kurierem i w paczkomacie InPost możesz dodatkowo ubezpieczyć - takie rozwiązanie jest szczególnie zalecane, w sytuacji gdy nadajesz przesyłkę o dużej wartości. Wysokość opłaty za taką usługę zależy w dużej mierze od zadeklarowanej wartości przedmiotów znajdujących się w paczce.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta - możesz to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub dzwoniąc na numer infolinii podany na stronie. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości!