Kurier UPS

Data dodania: 2021-05-17


Szukasz sposobu na szybkie i bezproblemowe nadawanie przesyłek? Prowadzisz firmę i nie masz czasu na stanie w kolejkach na poczcie? A może zajmujesz się handlem detalicznym i wysyłasz paczki za granicę? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że świetnie trafiłeś - platforma internetowa FastPost.pl powstała po to, by umożliwić Ci szybkie, niezawodne i bezproblemowe nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych za pośrednictwem znanych w Polsce firm kurierskich, takich jak UPS.

Początki firmy UPS sięgają 1907 roku - oficjalnie weszła ona jednak na rynek amerykański dopiero w latach 50. XX wieku i jako pierwsze przedsiębiorstwo w Ameryce oferowała swoim klientom wysyłanie przesyłek drogą lotniczą. Przez kilka ostatnich dekad działalność firmy weszła na wyższy poziom - kluczem do sukcesu okazało się otwarcie na nowe rynki, w tym rynek europejski. Obecnie firma UPS oferuje swoje usługi na terenie 220 krajów, zatrudniając blisko 500 tysięcy pracowników, którzy każdego roku dostarczają do nadawców 5,5 miliarda paczek. To robi wrażenie!

 

Warto poznać: Cennik kuriera UPS, Cennik międzynarodowy UPS

 

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
 

Przesyłki krajowe i zagraniczne

Kurier UPS to szybki i niezawodny sposób na to, by nadane przez Ciebie przesyłki dotarły do rąk adresata szybko i bezpiecznie. Pełen zakres usług przewoźnika obejmuje między innymi paczki UPS krajowe nadawane przez serwis UPS Standard - zarówno koperty z dokumentami, jak i paczki o różnych wymiarach. Cennik przesyłek krajowych znajdziesz na naszej stronie!

Zagraniczne przesyłki UPS realizowane są w dwóch systemach - Standard i Saver, przy czym druga opcja zakłada ekspresową wysyłkę. Klienci decydujący się na usługę realizowaną przez tego przewoźnika mogą nadawać i odbierać paczki do wielu krajów należących do Unii Europejskiej, w tym m.in.: Włoch, Portugalii, Niemiec, Irlandii, Grecji czy krajów Beneluxu. Pełna lista dostępnych destynacji wraz z cennikiem również dostępna jest na stronie FastPost.pl!

Usługi dodatkowe

Usługa nadawania przesyłek krajowych i zagranicznych to tylko niewielka część oferty firmy UPS - jej ogromnym atutem jest również szeroki wachlarz usług dodatkowych obejmujący m.in.: opcję doręczenia paczki do rąk własnych adresata, potwierdzenie dostarczenia przesyłki w formie elektronicznej lub pisemnej, dostawę w soboty, paczkę za pobraniem czy dokumenty zwrotne. Klienci kuriera UPS mają również możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zawartości przesyłki zarówno krajowej, jak i zagranicznej - kwoty ubezpieczenia mogą się różnić w zależności od rodzaju i zadeklarowanej wartości paczki.

Firma UPS zajmuje się również transportem przesyłek ponadgabarytowych wysyłanych na paletach - przedsiębiorstwo oferuje usługę ich magazynowania za dodatkową opłatą. Więcej informacji dotyczących cen poszczególnych usług i ich szczegółowy zakres znajdziesz na stronie internetowej FastPost.pl. Zapraszamy!