Kurier FedEx

Data dodania: 2021-05-17


Dzięki nowej platformie internetowej FastPost możesz w szybki, bezpieczny i bezproblemowy sposób nadawać paczki do różnych zakątków świata - wszystko to dzięki współpracy z największymi przewoźnikami działającymi na terenie kraju. Korzystając z naszego serwisu, możesz wysyłać listy i przesyłki o różnych gabarytach. Wybierz kuriera FedEx - pełna oferta firmy obejmuje między innymi obsługę listów, paczek oraz przesyłek paletowych. Zlecenia realizowane są zarówno na terenie kraju, jak i w innych państwach Unii Europejskiej oraz poza jej obszarem.

Kurier FedEx to firma działająca na rynku kurierskim od ponad 35 lat - jej centrala znajduje się w mieście Hoofddorp w Holandii. W Polsce pierwsze oddziały FedEx pojawiły się w 1990 roku. Na początku lat 90. XX wieku firma uzyskała certyfikat ISO 9001 dla swoich globalnych działań operacyjnych – jest pierwszym ważnym przewoźnikiem, który uzyskał ten standard jakości. Obecnie kurier FedEx dociera do 220 krajów na całym świecie - firma zatrudnia ponad 50 000 tysięcy osób, obsługuje 78 lotnisk oraz dysponuje ogromną flotą pojazdów, w skład której wchodzi 25 000 samochodów dostawczych i busów. Te liczby robią wrażenie!

Warto poznać: Cennik kurierski FedEx, Jak szybko nadać paczkę FedEx?, Wysyłka palet kurierem FedEx

 

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Obsługa przesyłek krajowych i zagranicznych

Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie nadać list lub paczkę do adresata w kraju lub za granicą, to kurier FedEx z pewnością Ci w tym pomoże! Za pośrednictwem przewoźnika możesz wysyłać zarówno koperty z ważnymi dokumentami o wadze do 0,50 kg, jak i paczki o różnych wymiarach - cennik krajowych paczek FedEx znajdziesz na naszej stronie.

To jednak nie wszystko! Głównie z myślą o klientach biznesowych firma oferuje wysyłkę paczek o większych gabarytach - są one transportowane na paletach. Waga tego typu przesyłki może wynosić maksymalnie 700 kilogramów - koszt nadania paletowej przesyłki FedEx zależy w głównej mierze od jej przedziału wagowego. Za pośrednictwem kuriera FedEx nadasz paczkę do jednego z 26 krajów, w tym do Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Niemiec, Irlandii, Holandii, Francji, Hiszpanii oraz Czech.

Skorzystaj z szerokiego wachlarz usług dodatkowych!

Obsługa przesyłek FedEx to nie tylko usługi związane z nadawaniem i odbieraniem przesyłek, ale równie wiele dodatkowych opcji, z których możesz skorzystać za dodatkową opłatą. Do najpopularniejszych należą m.in.: awizacja dostawy SMS, pobranie do określonej kwoty, potwierdzenie doręczenia oraz dostawa w sobotę.

Każda paczka FedEx objęta jest standardowym ubezpieczeniem w cenie wysyłki, jednak w przypadku przesyłek o dużej wartości warto skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia - jego wysokość zależy od zadeklarowanej wartości ładunku. W przypadku klientów biznesowych świetną opcją jest też usługa związana z magazynowanie przesyłek - opłata jest stała i naliczana z każdą kolejną rozpoczętą dobą magazynowania.