Poczta Polska — wysyłka za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


Skorzystaj z usług naszego pocztowego operatora narodowego w ramach serwisu FastPost. Poczta Polska może się nie tylko pochwalić bogatą infrastrukturą logistyczną, ale także nowoczesnymi narzędziami w ramach usług kurierskich, które doskonale sprawdzają się w branży e-commerce. Możesz już teraz skorzystać z opcji Poczta Polska wysyłka za pobraniem, która jest obowiązkowym sposobem płatności w dobrych sklepach internetowych. Bądź prokliencki i rozwijaj swój sklep internetowy o sprawdzone rozwiązania w ramach serwisu fastpost.pl. Znajdziesz tu nowoczesne narzędzia spedycyjne, które w połączeniu z profesjonalnymi usługami kurierskimi Poczty Polskiej tworzą udany tandem. FastPost to najlepszy partner dla Twojego sklepu!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Poczta Polska za pobraniem — co to jest za oferta?

Poczta Polska za pobraniem to prosty sposób dla klientów, którzy chcą uniknąć płacenia z góry za niedostarczony jeszcze towar lub takich, którzy wolą płacić gotówką. Dlatego też w swoim sklepie internetowym warto mieć różnorodne opcje płatności. Poczta Polska pobranie to bardzo popularna usługa dodatkowa w naszym serwisie internetowym, co potwierdza wielu przedsiębiorców, którzy z niej korzystają. Łatwo się ją zamawia, a obie strony nie ponoszą ryzyka braku płatności lub niedostarczenia towaru na miejsce. Usługę w ramach Poczty Polskiej możesz zamówić w naszym sklepie internetowym i gwarantujemy, że jest to bardzo przydatne narzędzie w każdym sklepie internetowym. Warto z FastPost inwestować w sprawdzone rozwiązania logistyczne.

Poczta Polska pobranie — dlaczego klient tego chce?

Poczta Polska wysyłka za pobraniem powstała z myślą o ludziach, którzy nie mają konta bankowego lub bardziej preferują płatność gotówką. Czy płacenie gotówką powoduje, że trzeba zrezygnować z zakupów w internecie? Dzięki tej opcji właśnie nie i dlatego w ramach poszerzania bazy klientów warto postawić na tego typu usługi. Dlaczego klient najczęściej decyduje się na wybór tego typu płatności? Prawdopodobnie nie ma jeszcze pełnego zaufania do Twojego sklepu internetowego lub kilka razy nie dostarczono mu przesyłki. Ty na szczęście na takim rozwiązaniu nic nie tracisz, a nawet zyskasz — kilka tego typu udanych transakcji i nabędziesz kolejnego stałego klienta.

Jak wysłać paczkę za pobraniem Poczta Polska?

Wysyłanie paczki za pobraniem przez nasz serwis fastpost.pl nie jest bardziej skomplikowane od zamówienia zwykłego kuriera. Wystarczy tylko:

  • wycenić przesyłkę i wypełnić formularz na naszej stronie internetowej,
  • zaznaczyć opcję za pobraniem oraz podać numer konta bankowego, gdzie zostaną odesłane pieniądze,
  • opłacić przesyłkę i przygotować ją do drogi,
  • wydrukować list przewozowy, który wygeneruje się automatycznie,
  • czekać na przyjazd kuriera do Twojej firmy.

Co ważne, zaznaczając opcję Poczta Polska paczki za pobraniem, system automatycznie powiadomi operatora, że kurier musi poczekać na zapłatę przez adresata. W FastPost zawsze możesz liczyć na proste i sprawdzone rozwiązania logistyczne w dobrej cenie.

Kiedy otrzymam pieniądze z pobrania Pocztą Polską?

Jeżeli już dowiedziałeś się o usłudze Poczta Polska nadanie paczki za pobraniem i jaki ma ona cel, to pewnie zastanawiasz się nad jedną rzeczą. Po jakim czasie Poczta Polska zwraca pobranie? W standardowym trybie będzie to maksymalnie 5 dni roboczych, choć większość użytkowników zwrot na konto uzyskuje już nawet po 2-3 dniach. W trybie Poczta Polska Express 24, który jest wysyłką o wyższym standardzie, przelew na Twoje konto może pojawić się w podobnym terminie do 5 dni roboczych. Jak widać, nie są to długie terminy. Jednocześnie zyskujesz nową bazę klientów, która nie mogłaby robić u Ciebie zakupów bez przesyłki za pobraniem. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie Poczty Polskiej, który znajduje się na ich głównej stronie internetowej.

Poczta Polska za pobraniem — cennik

W ramach usługi Poczta Polska za pobraniem możesz skorzystać z dwóch różnych standardów obowiązujących u naszego pocztowego operatora. Są to:

  • Zwykłe pobranie, kosztujące 23 złote (28,29 złotych brutto). Obowiązuje ono na każdy typ wysyłki niezależnie od jej wielkości i wagi.
  • Pobranie w trybie Express 24 za 4 złote (4,92 złote brutto), które pozwala na szybkie dostarczenie przesyłki w wyznaczonych obszarach.

Przejrzysty cennik wszystkich usług dodatkowych w ramach przesyłek kurierskich z Pocztą Polską znajdziesz na samej górze strony. Znajdziesz tam wyszczególnione ceny za wszystkie usługi Poczty Polskiej dostępne w ramach naszego serwisu fastpost.pl.

Poczta Polska pobranie — czym zapłacić?

Warto teraz przejść do płatności w ramach Poczta Polska nadanie paczki pobraniowej. Można to zrobić na trzy sposoby:

  • Płatność gotówką. Najlepiej, gdyby klient miał przy sobie odliczoną sumę pieniędzy.
  • Płatność kartą płatniczą. Wszyscy kurierzy mają na stanie terminale umożliwiające transakcje bezgotówkowe.
  • Płatność aplikacją Blik. Terminale są wyposażone w taką możliwość — wystarczy uruchomić aplikację, podać kurierowi specjalny kod, a potem potwierdzić płatność na telefonie komórkowym.

Jak widać, w ramach jednej usługi Twój klient ma wiele możliwości i nie jest zobowiązany wyłącznie do płatności gotówkową. Warto inwestować w rozwiązania, które ułatwiają życie klientom, a także zwiększają zaufanie do Twojej platformy zakupowej.

Przesyłka pobraniowa przez FastPost

W serwisie FastPost możesz zawsze liczyć na sprawdzone rozwiązania logistyczne, ponieważ nie jest to tylko zwykły portal spedycyjny. W jednym miejscu masz nie tylko dostęp do atrakcyjnych ofert przewozów kurierskich, ale także zyskujesz sprawdzone narzędzia spedycyjne. FastPost sprawi, że Twój biznes może się otworzyć na jeszcze większe możliwości. Zamów pakiet przewozowy Poczty Polskiej i zaznacz do tego opcje przesyłka pobraniowa. Jest to narzędzie, z którego korzysta wielu klientów, dlatego warto mieć w swojej ofercie ten sposób płatności połączony z przesyłkami kurierskimi. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a o wszystkim Ci opowiemy.