Kurier InPost — przesyłki za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


Postaw na wygodę swoich klientów i korzystaj z usług naszego serwisu logistycznego fastpost.pl. W ramach współpracy z Inpost oferujemy szereg ciekawych dodatków — w tym InPost pobranie w bardzo atrakcyjnej cenie. Rozszerz możliwości swojego sklepu i postaw na nowoczesne usługi kurierskie, które także spełnią wysokie wymagania Twoich klientów. Przesyłki za pobraniem to dalej popularny sposób opłacania paczek i warto taką opcją zaoferować w swoim sklepie internetowym. Jest to kolejna opcja w ramach naszego serwisu, która jest przeznaczona dla przedsiębiorców, zwłaszcza trudniących się działalnością e-commerce. InPost wysyłka za pobraniem jest dostępna od zaraz w naszym serwisie spedycyjnym. Bądź na bieżąco z trendami i korzystaj z niej, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
InPost pobranie — idealne dla Twojego klienta

Trzeba zrozumieć swoich klientów i ich chęć do korzystania z bankowości elektronicznej. Jest to rozwiązanie, które pozwoli im nie tylko dalej korzystać z zakupów internetowych, ale także na wygodne płacenie gotówką u kuriera. Ty nic na tym nie tracisz, a Twój klient przed odebraniem paczki i tak musi za nią zapłacić — potem ta kwota pojawi się po kilku dniach na Twoim koncie bankowym. Kurier InPost za pobraniem to nie tylko wygodne rozwiązania dla części klientów, ale także znaczne większe pole do popisu dla Ciebie. Warto dawać klientom wybór przy płatnościach i nawet za zakupy w sklepie internetowym płacić gotówką. Postaw na nowoczesne narzędzia w ramach usług kurierskich, które znajdziesz w jednym miejscu dzięki FastPost.

InPost wysyłka za pobraniem — zalety tego wariantu

Czy InPost płatność za pobraniem ma swoje zalety? Wprawdzie później otrzymujesz płatność za zakupiony towar, jednak stajesz się bardziej prokonsumencki, a Twój klient zyskuje znacznie więcej możliwości w płatnościach w ramach Twojej platformy zakupowej. Jest to naprawdę kompromisowe rozwiązania na linii sprzedawca — klient, które dalej cieszy się całkiem sporą popularnością. Warto się nie tylko rozwijać i inwestować w bankowość elektroniczną, ale otworzyć się także na klientów, którzy mają mniejsze zaufanie do zakupów w internecie. Może z czasem zachęcisz ich zakupów w swoim sklepie i na tyle Ci zaufają, że za którymś razem zdecydują się na przelew. Klientowi zawsze warto dawać duże pole wyboru — to się zawsze opłaca.

Jak wysłać paczkę za pobraniem InPost?

InPost nadanie paczki za pobraniem niczym się nie różni od zamówienia zwykłej przesyłki kurierskiej. Na FastPost przechodzisz te same etapy zamówienia. Jedynie podczas wyboru opcji dodatkowych zaznaczasz kurier InPost wysyłka za pobraniem — pamiętaj o podaniu numeru konta bankowego, na który ma być wykonany przelew. W naszym serwisie nie musisz się martwić o nadmiar formalności — wybór dodatkowych narzędzi w ramach usług kurierskich nie zabierze Ci więcej czasu. Postaw na nowoczesne rozwiązania, które znacznie rozszerzą perspektywy Twojego sklepu internetowego. Stosuj płatność za pobraniem w swojej firmie i zamawiaj kuriera InPost przez nasz serwis internetowym fastpost.pl.

Kiedy otrzymam pieniądze za pobraniem InPost?

InPost, jaki jest czas oczekiwania na pobranie? Jak podaje oficjalna strona internetowa InPost, maksymalny czas na wpłynięcie środków na konto wynosi 7 dni roboczych. Oczywiście musisz mieć na uwadze, że termin wpłaty na konto rusza w momencie odebrania paczki przez Twojego klienta. Ponownie przypominamy, żebyś przy wypełnianiu formularza podał numer konta bankowego, na który mają wpłynąć pieniądze od klienta. Przesyłka kurierska pobraniowa to znacznie większe możliwości dla Twojego sklepu, a klient bez konta bankowego dalej będzie mógł robić zakupy przez internet. Poszerz bazę swoich klientów i inwestuje w sprawdzone rozwiązania logistyczne w ramach naszej platformy internetowej FastPost.

InPost płatność za pobraniem — gotówka czy karta?

W przypadku operatora takiego jak InPost nie ma znaczenia. Klient może skorzystać bez problemu z transakcji gotówkowej — zawsze najlepiej mieć przy sobie odliczoną sumę, skraca to znacznie czas odbioru przesyłki. A co jeśli klient chce zapłacić kartą płatniczą lub Blikiem? Żaden problem — wszyscy kurierzy InPost są wyposażeni w terminale płatnościowe przy sobie. Kurier InPost za pobraniem to jeszcze większa wygoda dla Twoich klientów, a Ty tylko poszerzasz jeszcze bardziej swoją bazę klientów. Nie wszyscy klienci doceniają bankowość elektroniczną, ponieważ preferują płacić gotówką. Warto im ułatwić tego typu transakcję i wprowadzić możliwość wysyłka za pobraniem w swoim sklepie.

InPost przesyłki pobraniowej — dla każdego sklepu internetowego

Platforma internetowa fastpost.pl powstała między innymi z myślą o właścicielach sklepów internetowych, którzy zyskali wiele przydatnych narzędzi w ramach usług kurierskich w jednym miejscu. Kurier InPost za pobraniem jest świetną opcją dla Ciebie i dla Twojej działalności internetowej. Proces zamawiania kuriera z opcją za pobraniem niczym się nie różni od zamawiania wysyłki kurierskich. Twój klient jest zadowolony, bo może zapłacić w dowolny sposób. Postaw na rozwiązania, które zadowolą Twojego klienta, a także znacznie rozszerzą możliwości w płatnościach za towar w Twoim sklepie. Postaw na InPost płatność za pobraniem na naszej platformie logistycznej FastPost. To miejsce bardzo przyjazne dla przedsiębiorców!

FastPost — przesyłka kurierska pobraniowa

W naszym serwisie zawsze możesz liczyć na najlepsze rozwiązania w dziedzinie przesyłek kurierskich. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi operatorami na polskim rynku, ale także udostępniamy ich najlepsze narzędzia logistyczne w jednym miejscu. Skorzystaj z usług kurierskich firmy InPost i postaw na opcję przesyłka kurierska za pobraniem, która znacznie poszerzy możliwości Twojego sklepu internetowego. Masz pytania i chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego typu usługi? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a nasz pracownik z chęcią wyjaśni wszystkie procedury, a także zaproponuje najkorzystniejsze opcje dla Twojego przedsiębiorstwa. Postaw na FastPost i rozwijaj swoją działalność e-commerce!

Przesyłki pobraniowe wyślesz też innymi firmami kurierskimi i metodami, m.in.