Paczkomaty — przesyłka za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


Twój sklep internetowy będzie dobrze działać nie tylko przez dostępność towaru i szybką wysyłkę w ciągu kilku dni. Sposób płatności też jest ważny dla klienta, więc jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-handlem, to Twój potencjalny odbiorca jeszcze nie ma do Ciebie pełnego zaufania. Warto to zaufanie zbudować i wprowadzić w swoim sklepie InPost paczki za pobraniem z opcją odbioru w paczkomacie. Wszyscy na tym zyskają, a Ty poszerzasz swoją bazę klientów. Tego typu nowoczesne rozwiązania połączone z przesyłkami kurierskimi znajdziesz w naszym serwisie logistycznym fastpost.pl. Inwestuj w dobre i sprawdzone rozwiązania, które obowiązują w e-commerce — postaw na przesyłkę kurierską z opcją za pobraniem.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
InPost wysyłka za pobraniem — odbiór w paczkomacie

Czym się różni ta opcja od zwykłej przesyłki za pobraniem z kurierem pod drzwiami klienta? Twój nadawca musi się wybrać do wybranego przez niego paczkomatu i tam odebrać przesyłkę oraz ją opłacić. InPost płatność za pobraniem — opcja w paczkomacie to jeszcze większa wygoda dla Twojego klienta. Jeżeli nie ma go w domu lub akurat chce odebrać przesyłkę po drodze z pracy, to takie rozwiązania będzie dla niego najlepsze. Jest to kolejny krok, który znacznie zwiększa wybór płatności w Twoim sklepie. Stawiaj na sprawdzone rozwiązania i łącz je z nowoczesnymi usługami kurierskimi, które znajdziesz w jednym miejscu na FastPost. To miejsce pozwoli nie tylko rozwinąć Twoje możliwości, ale także zapewni wysoki poziom przesyłek kurierskich w dobrej cenie.

InPost przesyłki za pobraniem — zalety takiego systemu

Czy późniejsze otrzymanie płatności za sprzedany przedmiot ma swoje zalety? Oczywiście — najważniejszą jest zadowolony klient, który nabierze większego zaufania do Ciebie i Twojego sklepu internetowego. InPost Paczkomaty przesyłki za pobraniem to opcja dla klientów, którzy muszą się upewnić, że otrzymają swoją przesyłkę i nie stracą na tym pieniędzy. Warto iść im na rękę w takie sytuacji. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku dni od odebrania paczki przez Twojego klienta. Postaw na rozwiązania, które zadowolą Twojego usługobiorcę. Jesteśmy przekonani, że Paczkomaty za pobraniem w paczkomacie jest sposobem na zwiększenie ilości potencjalnych konsumentów.

InPost nadanie paczki za pobraniem — dlaczego klient mówi tak?

Klienci lubią ten sposób płatności, ponieważ mają pewność, że zamówiony przez nich przedmiot zostanie dostarczony. Dodatkowo może nie mieć czasu i w godzinach pracy kuriera być poza domem. Dlatego też firma InPost, która może pochwalić się sporą ilością paczkomatów na terenie Polski, wprowadziła możliwość odbioru i zapłacenia za paczkę w jednym z takich punktów. Paczkomaty InPost za pobraniem to bardzo wygodna opcja, która umożliwia szybki odbiór. Jest to rozwiązania, które z miejsca zyskało zainteresowanie wśród wielu naszych klientów i warto, gdybyś wprowadził takie rozwiązanie w swoim sklepie internetowym. Warto budować z klientem nić porozumienia i proponować mu profesjonalne rozwiązania w dziedzinie usług kurierskich.

Jak wysłać paczkę za pobraniem InPost?

Paczkomaty InPost wysyłka za pobraniem — jak ją zamówić w naszym serwisie internetowym? Wystarczy tylko, że zamówisz kuriera zwykłym trybem przez naszą stronę internetową, a w konkretnym polu zaznaczysz interesującą Cię usługę. W systemie InPost powstanie natychmiastowo informacja, że klient przed wyciągnięciem paczki z paczkomatu musi dokonać wpłaty na konto. Może zrobić to na przykład na miejscu, ponieważ każdy paczkomat jest wyposażony w terminal płatności kartą. Warto przypomnieć, że musisz podać numer konta bankowego, na który będzie przelana cała należność za przesyłkę. Korzystaj z InPost płatność za pobraniem — niczym nie musisz się martwić, a pieniądze wrócą do Ciebie w ciągu kilku dni. W FastPost zawsze możesz liczyć na najlepsze rozwiązania w dziedzinie logistyki.

Kiedy otrzymam pieniądze z pobrania InPost?

Ile będziesz musiał czekać na zwrot pieniędzy, korzystając z usługi firmy InPost? Tak jak w przypadku usługi Paczkomaty InPost wysyłka za pobraniem pod domem, czas zwrotu rozpoczyna się od momentu odebrania przesyłki przez nadawcę. Zapłacone przez niego pieniądze powinny się pojawić do 7 dni roboczych na Twoim koncie. Każdy doświadczony właściciel działalności e-commerce dobrze wie, że zawsze warto dawać klientom wybór. Jeżeli klient chce mieć pewność, że jego paczka do niego dotrze — to umożliw mu płatność przy odbiorze. Na szczęście w FastPost możesz nie tylko liczyć na kuriera InPost bez stałej umowy, ale także zyskasz dostęp do profesjonalnych narzędzi logistycznych w bardzo atrakcyjnej cenie.

InPost płatność za pobraniem kartą

Najważniejszą różnicą pomiędzy przesyłką kurierską za pobraniem z dostawą do domu, a do paczkomatu, jest możliwość płatności tylko przez terminal kart płatności. Paczkomaty nie przyjmują gotówki, ale karta kredytowa lub zwykła płatnicza nie jest jedynym rozwiązaniem. Firma InPost inwestuje także w alternatywną płatność elektryczną i pozwala na korzystanie z aplikacji Blik. InPost przesyłki za pobraniem powstały z myślą o wygodzie Twoich klientów. Od teraz będą oni mogli odebrać swoją przesyłkę bezpośrednio w paczkomacie i płatności dokonywać przez terminal kart płatniczych lub aplikację Blik. Zainwestuj w swój biznes i korzystaj ze świetnych narzędzi w ramach usługi InPost przez serwis fastpost.pl.

Przesyłka kurierska pobraniowa w serwisie FastPost

Nasz serwis logistyczny fastpost.pl to bardzo przyjazne miejsce dla przedsiębiorców pracujących w e-handlu. W jednym miejscu masz wgląd nie tylko do najlepszych ofert przewozowych do najlepszych firm kurierskich. FastPost to także szereg nowoczesnych rozwiązań, które znacznie podnoszą atrakcyjność przesyłek kurierskich. Twój sklep zyska nie tylko na większych możliwościach w rozwiązaniach logistycznych, ale także Twoi klienci będą Ci jeszcze bardziej ufać. Dlatego właśnie warto zainwestować w InPost nadanie paczki za pobraniem. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i mamy nadzieję, że będziesz zaglądać do nas jeszcze częściej.

Przesyłki pobraniowe wyślesz też innymi firmami kurierskimi, m.in.