Kurier UPS — przesyłka za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


To kolejna ciekawa opcja dostępna w ramach usług kurierskich UPS, którą można zamówić w naszym serwisie internetowym fastpost.pl. UPS przesyłki za pobraniem powstały z myślą o klientach sklepów internetowych, więc warto mieć taką funkcję płatności w swojej ofercie. Wysyłasz paczkę do klienta i życzy on sobie opcję za pobraniem? W FastPost to żaden problem! Zamów kuriera bez umowy i wybierz opcję za pobraniem, która jest dostępna w ramach dodatku do usługi kurierskiej. Tego typu narzędzie, mimo powszechności przelewów i bankowości elektronicznej, dalej cieszy się sporym zainteresowaniem. W FastPost zawsze możesz liczyć na sprawdzone dodatki w ramach przesyłek kurierskich, które znacznie zwiększą możliwości Twojego biznesu.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
UPS za pobraniem — o co tym chodzi?

Jest to bardzo prosty system płatności, który pozwala klientowi opłacić paczkę dopiero w momencie dostarczenie jej pod drzwi. Niektórzy klienci są przyzwyczajeni do tego typu rozwiązań lub mają mniejsze zaufanie do sprzedawców internetowych — ratunkiem jest UPS przesyłki za pobraniem. Dzięki temu zyskujesz większe zaufanie klienta, a on jest zadowolony, bo odbiera swoją przesyłkę i nie jest zmuszany do przelewów bankowych. Kurier UPS za pobraniem to opcja, którą warto mieć w ofercie swojego biznesu. Boisz się, że nie otrzymasz pieniędzy za wysłaną paczkę? Nic z tych rzeczy — klient obowiązkowo musi ją opłacić przy odbiorze, a po kilku dniach dostajesz zwrot na konto. W FastPost możemy Ci zaoferować najlepsze narzędzia logistyczne w dobrej cenie.

UPS wysyłka za pobraniem — atrakcyjna stawka

W ramach usług kurierskich UPS możesz zamówić przesyłkę z płatnością za pobraniem. Firma oferuje tylko jeden rodzaj usługi — w ramach opcji standard jest doliczane do paczki 0,60% kwoty w stawce brutto. Oczywiście jest możliwość doliczenia tej stawki do ceny, jaką powinien ponieść klienta za paczkę, jednak warto go wtedy wcześniej poinformować. Więcej informacji na temat usług dodatkowych w ramach UPS znajdziesz w sekcji cennik — odszukasz ją na samej górze strony. UPS płatność za pobraniem to bardzo wygodna funkcja dla klienta i możesz z niej skorzystać także w naszym serwisie logistycznym fastpost.pl. Jest to rozwiązanie, które preferuje duża część klientów sklepów internetowych.

Jak wysłać paczkę za pobraniem UPS?

Opcja UPS przesyłki pobraniowej nie utrudnia zamawiania kuriera w naszym serwisie i tak naprawdę wymaga tylko zaznaczenia odpowiedniej opcji w momencie wypełniania formularza. Reszta procedury na fastpost.pl niczym się nie różni od tej standardowej — dalej dokonujesz wpłaty na nasze konto, przygotowujesz paczkę i drukujesz list polecony. Potem pozostaje Ci tylko czekać na swojego kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę i zabierze ją do nadawcy. W FastPost cały czas rozszerzamy możliwości biznesowe naszych klientów — na przykład nie podpisując umowy z firmą kurierską, masz dostęp do wielu przydatnych narzędzi logistycznych. UPS nadanie paczki pobraniowej to opcja, którą warto rozważyć w swojej ofercie sklepu internetowego.

Kiedy otrzymam pieniądze za pobraniem UPS?

Firma UPS opcję paczki za pobraniem obsługuje tylko w wersji standard. Kiedy możesz się spodziewać pieniędzy na swoje konto? Liczy się zawsze termin od doręczenia paczki do Twojego klienta. Opcja UPS płatność za pobraniem przewiduje zwrot od 4 do 6 dni roboczych. Oferując takie narzędzie w twoim sklepie internetowym, zyskujesz nie tylko wizerunkowo — klient także ma znacznie większy wybór w sposobach płatności. Musisz pamiętać, żeby podać numer konto, na który ma być wysłana płatność za przesyłkę. Kurier UPS za pobraniem to ciekawe i kompromisowe rozwiązania dla klienta i sprzedawcy, które dalej jest chętnie praktykowane na rynku. Warto mieć taką możliwość w ofercie swojego sklepu internetowego.

UPS płatność za pobraniem — gotówką

Jest to wygodny sposób płatności, który pozwala upewnić się klientowi, że jego paczka na pewno dotrze. Obecnie firma kurierska UPS pozwala tylko na płatność gotówką. Najlepiej, gdyby za każdym razem była to odliczona suma. Niestety, jeżeli chcesz zapłacić kartą lub aplikacją bankową typu Blik, to amerykańska firma spedycyjna jeszcze nie oferuje tego typu funkcji, dlatego warto uczulić swojego klienta i podać wyraźną informację, że płatność za UPS paczki za pobraniem jest możliwa wyłącznie gotówką. Warto ułatwiać życie swoim klientom i dawać im większy wybór w sposobie płatności. Dzięki FastPost będziesz mógł z łatwością zrealizować ich większa ilość wariantów i to w bardzo atrakcyjnej cenie.

UPS pobranie — idealne dla sklepu internetowego

UPS nadanie paczki za pobraniem to jedna z wielu opcji dostępnych w naszym serwisie. Ta i wiele innych usługa w ramach przesyłek kurierskich UPS jest oferowana od zaraz w naszym serwisie. Korzystając z tej opcji, znacznie podwyższa się atrakcyjność Twojego sklepu internetowego. Każdy klient lubi mieć wybór — również w możliwościach płatności. Pamiętaj, że dalej jest spora liczba klientów, która unika płacenie kartą lub przelewami bankowymi i są bardziej przekonani do gotówki. Warto dać im taką możliwość w handlu e-commerce. Dlatego właśnie powstała opcja UPS przesyłki za pobraniem. Postaw na wiele rozwiązań w płatnościach, a w FastPost z chęcią Ci pomożemy w ich realizacji przy wysyłkach kurierskich.

UPS nadanie paczki za pobraniem w FastPost

Serwis internetowy FastPost to nowoczesna platforma logistyczna, która w jednym miejscu kumuluje najlepsze oferty przewozowe — od najlepszych przewoźników działających w naszym kraju. Nasza platforma to także szereg nowoczesnych dodatków, które znacznie zwiększą potencjał Twojego sklepu internetowego oraz pozwolą Twojemu klientowi na znacznie większy wybór opcji przy obsłudze. Zamów kurier UPS wysyłka za pobraniem i daj możliwość płacenia klientowi gotówką przy odbiorze paczki. Twoje pieniądze wrócą na konto, a Twój klient zyska jeszcze większy komfort przy robieniu zakupów przez internet. Postaw na dobre rozwiązania przy przesyłkach kurierskich i korzystaj ze świetnych dodatków firmy UPS w ramach naszego serwisu fastpost.pl.

Przesyłki pobraniowe wyślesz też innymi firmami kurierskimi, m.in.