FedEx — przesyłka za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


Chcesz poszerzyć swoją bazę klientów, którzy płacą gotówką? Dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-handlem? W FastPost możemy Ci zaproponować szereg dodatkowych funkcji w ramach przesyłek kurierskich z operatorem FedEx. Twój klient zyska na szerszym wyborze, co pomoże Ci w poszerzeniu bazy konsumentów. FedEx wysyłka za pobraniem powstała z myślą o klientach, którzy nie mają konta bankowego lub wolą przeprowadzać transakcję gotówką. Dzięki tej opcji Twoja firma będzie dobrze przygotowana i jeżeli zajdzie taka potrzeba, to możesz zamówić kuriera za pobraniem w naszym serwisie spedycyjnym. W FastPost pomożemy Ci w przesyłkach kurierskich oraz zaproponujemy przydatne narzędzia logistyczne.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
FedEx pobranie — zamów, kiedy jest taka potrzeba

W FastPost masz wszystko na wyciągnięcie ręki i to w bardzo atrakcyjnych cenach. W jednym miejscu znajdziesz profesjonalne usługi kurierskie FedEx, a także będziesz mógł skorzystać z wielu przydatnych narzędzi. Rozwijaj ofertę swojego sklepu internetowego i daj klientowi wybór przy płatnościach. W naszym serwisie z łatwością zamówisz kuriera z opcją FedEx przesyłki za pobraniem i będziesz bardzo zadowolony. Zresztą tak samo będzie z Twoim klientem, który zyska jeszcze większe zaufanie do Twojego biznesu i z pewnością jeszcze do Ciebie wróci na kolejne zakupy. Wykorzystaj nasze zasoby i zwiększ możliwości w handlu e-commerce — zainwestuj w skuteczne rozwiązania w ramach usług kurierskich FedEx.

FedEx wysyłka za pobraniem — klienci to lubią

W dobie płatności elektronicznej klienci często dalej korzystają z gotówki. Możliwość płatności za pobraniem zachęci takiego klienta na zakupy w Twoim sklepie internetowym. Udowodnij klientowi, że za zakupy w internecie można płacić gotówką i zaproponuj mu pakiet FedEx pobranie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba mieć konta w banku — dalej można płacić swoim ulubionym sposobem, czyli gotówką. Kurier FedEx za pobraniem to kolejne wygodne rozwiązanie, które można znaleźć w naszym serwisie internetowym. Wiele firm z nami współpracujących bardzo chwali sobie takie rozwiązania i duża część ich przesyłek jest w ten sposób opłacana. Postaw na FastPost i nowoczesne rozwiązania dla e-handlu w dobrej cenie.

Jak wysłać paczkę za pobraniem FedEx?

Warto teraz zastanowić się nad samym procesem zamawiania. Czy zamawiając FedEx przesyłki pobraniowe, coś się zmienia? Zmienia się trochę, ale nie utrudnia — dalej przechodzisz te same etapy co przy zwykłej wysyłce kurierskie. Różnice pojawiają się na etapie wyboru oferty. Trzeba zaznaczyć interesującą Cię opcję oraz wpisać numer konta bankowego, gdzie powinny być przelane pieniądze. Jest to rozwiązanie bardzo polecane i chętnie wykorzystywane przez inne firmy współpracujące z naszym serwisem logistycznym. Oferując przesyłkę za pobraniem w swoim sklepie, znacznie poszerzasz bazę swoich klientów, którzy chcą się upewnić, że na 100% otrzymają zakupiony przedmiot. FedEx nadanie paczki za pobraniem to kompromis, na którym wszyscy zyskują.

FedEX cena za pobraniem — sprawdź cennik

Ile więcej trzeba dopłacić do takiej przesyłki kurierskiej? Firma FedEx stosuje progi kwotowe, które różnią się w zależności od wartości paczki. FedEx paczki za pobraniem dzielą się na pakiety:

  • Pobranie do 1000 złotych — 4,00 zł (4,92 zł brutto)
  • Pobranie do 2000 złotych — 5,00 zł (6,15 zł brutto)
  • Pobranie do 3000 złotych — 6,00 zł (7,38 zł brutto)
  • Pobranie do 5000 złotych — 8,50 zł (10,46 zł brutto)
  • Pobranie do 7000 złotych — 10,00 zł (12,30 zł brutto)

Pamiętaj o tym, żeby podać numer konta bankowego, na który powinien być wysłany zwrot. Więcej informacji na temat ceny usługi oraz innych dodatkowych narzędzi w ramach przesyłek kurierskich znajdziesz w zakładce „cennik”. Usługę możesz zamówić już teraz w naszym serwisie fastpost.pl.

FedEx płatność kartą za pobraniem

Firma kurierska FedEx to nowoczesna organizacja, która cały czas rozszerza swoje usługi o kolejne sprawdzone rozwiązania. Twój klient chce zapłacić za paczkę kartą płatniczą? Dla nas żaden problem — każdy kurier firmy FedEx jest wyposażony w terminal kart płatniczych i przy odbiorze przesyłki można śmiało skorzystać z tego typu płatności. Co więcej, warto także skorzystać z aplikacji Blik — najpierw poprzez aplikację bankową podać specjalny kod, a następnie zatwierdzić transakcję w telefonie.FedEx płatność kartą za pobranie to niezwykła wygoda, którą możesz zaoferować swojemu klientowi. Zamów przesyłkę kurierską za pobraniem przez nasz serwis fastpost.pl i postaw na wygodną płatność kartą lub Blikiem.

FedEx płatność za pobraniem gotówką

Oczywiście opcja opłaty paczki u kuriera powstała z myślą o płacących gotówką i korzystających z zakupów internetowych. Najlepiej, gdyby klient miał odliczoną sumę pieniędzy, co znacznie skraca czas odbioru przesyłki. Jednak jeżeli klient nie ma odliczonej kwoty, to nic się nie stało. Każdy kurier FedEx ma przy sobie gotówkę i z łatwością wyda resztę. Postaw na nowoczesne narzędzia w e-handlu i rozszerz swoje usługi o FedEx płatność za pobraniem gotówką. Postaw na wysokie standardy panujące w e-commerce, a my Ci ułatwimy całą logistykę. W FastPost znajdziesz sprawdzone rozwiązania, które w połączeniu ze sprawnymi wysyłkami kurierskimi zagwarantują wysokim poziom profesjonalizmu.

FedEx — czas zwrotu pobrania

Gdy już tak zachwalamy usługę FedEx płatność za pobraniem gotówką lub kartą, to warto także pomówić o innej interesującej Cię rzeczy. Kiedy otrzymam pieniądze z pobrania FedEx? Jak wskazuje sam regulamin usługi na głównej stronie firmy kurierskiej FedEx, najczęściej do 5 dni roboczych. Warto zaznaczyć, że usługa działa tak, że termin maksymalny na wysłanie pieniędzy na konto adresata zaczyna się w momencie doręczenia paczki do nadawcy. Po tym czasie należność za zakupy w sklepie internetowym powinna być na podanym przez Ciebie koncie bankowym. Dzięki tego typu transakcji klient może zapłacić gotówką i otrzymać przesyłkę do rąk własnych, a Ty zyskujesz kolejnego zadowolonego klienta. Zadowoleni klienci wracają — dlatego warto o nich dbać i postawić na logistykę w ramach serwisu fastpost.pl.

Przesyłki pobraniowe wyślesz też innymi firmami kurierskimi, m.in.