Kurier DPD — przesyłka za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


Chcemy, żeby nasi klienci byli nie tylko zadowoleni z wysokiego poziomu usług kurierskich w ramach oferty DPD, ale także korzystali z niezawodnych narzędzi logistycznych. Nasz serwis fastpost.pl cały czas poszerza swoją bazę produktów i już teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej opcji DPD wysyłka za pobraniem. Jest to bardzo ciekawa oferta, która jest także preferowana przez wielu klientów kupujących w sklepach internetowych. Jeżeli Twój klient chce skorzystać z opcji za pobraniem, to w ramach naszej platformy możesz zamówić kuriera DPD z taką opcją. DPD paczki za pobraniem to nie tylko wygoda dla klientów, ale także większy komfort dla osoby sprzedającej. Zapraszamy do FastPost — tutaj wyślesz swoją paczkę, gdziekolwiek chcesz.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
DPD wysyłka za pobraniem — co to jest?

Warto wyjaśnić czym wyróżnia się DPD wysyłka za pobraniem od zwykłego kuriera DPD. Jest to opcja kompromisowa dla klientów i sprzedawców. Klient może opłacić zakup przedmiotu dopiero w momencie jego zobaczenia — może na przykład obejrzeć czy Twój towar spełnia jego wymagania. Za to Ty jako sprzedawca masz pewność, że klient jest zadowolony, odebrał swoją paczkę, a pieniądze za nią wpłyną na Twoje konto.Kurier DPD za pobraniem jest to opcja, która mimo wszechobecnej bankowości elektronicznej dalej jest chętnie wykorzystywana w Polsce. Tego typu usługę w ramach pakietu przewozowego DPD możesz także zamówić na naszej platformie logistycznej FastPost. Mamy szerokie możliwości i w fastpost.pl możemy Ci zagwarantować wiele wygodnych rozwiązań.

DPD paczka za pobraniem — zalety

Nie wszyscy lubią robić przelewy, a klient często chce się też upewnić, że otrzymuje produkt, który widział na ekranie komputera lub smartfona. Stosując tego typu opcję, stwarzasz w nim poczucie komfortu i zaufania do sprzedawcy — czyli do Ciebie. DPD płatność za pobraniem jest też przeznaczona dla fanów gotówki, którzy nie przepadają za robieniem przelewów bankowych. DPD paczka za pobraniem to dalej chętnie wybierana opcja wśród klientów sklepów internetowych i warto, żebyś oferował ją w swoim biznesie e-commerce. My Ci w tym chętnie pomożemy — zamawiając kuriera DPD do swojej firmy, nie zapomnij o zaznaczeniu opcji przesyłki za pobraniem.

Jak wysłać paczkę za pobraniem DPD?

DPD nadanie paczki za pobraniem niczym się nie różni od zamówienia zwykłego kuriera. Wszystko załatwisz w kilku prostych krokach:

- wypełnianie formularza,

- płatność za usługę,

- wydrukowanie listu przewozowego,

- przygotowanie przesyłki do drogi,

- przyjazd kuriera.

Jednak przy wypełnianiu formularza i wybraniu pakietu przewozowego należy pamiętać o zaznaczeniu opcji za pobraniem. Nasz system automatycznie wskazuje naszemu kurierowi opcję DPD pobranie, więc wszelkie informacje będą widoczne w systemie. Kurier DPD za pobraniem to bardzo wygodna opcja dla klientów sklepów internetowych. Poprzez nasz serwis możesz skorzystać z tego typu narzędzia i nie musisz podpisywać stałej umowy z firmą kurierską.

Kiedy otrzymam pieniądze za pobraniem DPD?

Termin otrzymania środków na konto jest uzależniony od przewoźnika. Jeżeli zdecydujesz się na kuriera z firmy DPD, to czas zwrotu na konto może wynosić od 5 do 10 dni. Przewoźnik z przesyłek pobraniowych rozlicza się w cyklu tygodniowym. Istnieje także opcja Pobrania Express, która skraca ten okres do jednego dnia roboczego. DPD nadanie paczki pobraniowej to jedna z opcji preferowana przez klientów i dlatego warto do swojego sklepu internetowego dodać tego typu narzędzie. Nie musisz się obawiać o swoje środki. Po otrzymaniu paczki przez Twojego klienta zostaną one skierowana do wpłaty na Twoje konto. W FastPost możesz liczyć na wiele wygodnych i bezpiecznych rozwiązań, które także przypadną do gustu Twojemu nadawcy.

DPD płatność kartą za pobraniem

Kurier DPD wysyłka za pobraniem to także możliwość opłacenia jej przy pomocy karty płatniczej. Nie wymaga ona posiadania przy sobie gotówki, a nadawca nie jest też zmuszony do wybrania się do najbliższego bankomatu. Kurierzy DPD są wyposażeni w terminale płatnicze. Klient może płacić zbliżeniowo, wkładając kartę do terminala lub skorzystać z usługi typu Blik. DPD płatność kartą za pobraniem to bardzo wygodna opcja, więc warto poinformować swojego klienta, że może skorzystać z takiej opcji. Na naszej platformie możesz zawsze liczyć na nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwią przeprowadzenie transakcji za wysyłkę.

DPD płatność za pobraniem gotówką

Przesyłka kurierska pobraniowa to przede wszystkim opcja dla tradycjonalistów, którzy nie są przekonani do płacenie kartą lub dokonywania przelewów bankowych. DPD płatność za pobraniem gotówką jest także możliwa u każdego kuriera, który jest także przygotowany do wydania reszty. Warto zawsze wychodzić naprzeciw klientom i nie zmuszać ich bez potrzeby do płatności bezgotówkowej. Jeżeli Twój nadawca ma dalej większe zaufanie do płatności gotówką, to zamów opcję DPD płatność za pobraniem. Dzięki temu Twój klient z pewnością nabierze większego zaufania do Ciebie i Twojego sklepu internetowego.

Przesyłka pobraniowa kurierska z FastPost

Kurier DPD wysyłka za pobraniem to opcja, którą warto mieć w swoim sklepie internetowym. W naszym serwisie spedycyjnym znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Pomogą Ci one w prowadzeniu sklepu internetowego lub innego biznesu oraz w większej kontroli Twoich przesyłek. Jeżeli Twój klient będzie chciał skorzystać z opcji za pobraniem, to najlepiej wyślij przesyłkę do niego przez naszą stronę fastpost.pl. W ramach usług kurierskich DPD możemy Ci zaoferować nie tylko atrakcyjne pakiety przewozowe, ale także szereg profesjonalnych narzędzi logistycznych. Rozszerz możliwości swojego sklepu internetowego i postaw na platformę logistyczną fastpost.pl.

Przesyłki pobraniowe wyślesz też innymi firmami kurierskimi, m.in.