Kurier DHL — przesyłka za pobraniem

Data dodania: 2021-09-20


Jest to opcja dla klientów, którzy nie lubią płacić z góry i doceniają, że sklep internetowy ma różne możliwości. Dlatego też specjalnie dla naszych klientów oferujemy wiele opcji w ramach przesyłek kurierskich DHL. Oferta DHL za pobraniem jest dostępna w naszym serwisie, dlatego zachęcamy do skorzystania z takiego narzędzia. Zawsze inwestujemy w naszych klientów i chcemy, żeby ich biznes rozwijał się jeszcze lepiej. Znajdziesz u nas wiele ciekawych opcji, a DHL przesyłki za pobraniem z pewnością sprawdzą się w Twojej działalności e-commerce. FastPost to usługa logistyczna, która pozwoli Ci wysłać paczkę w dowolny rejon kraju lub świata i jednocześnie skorzystać z opcji za pobraniem.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
DHL wysyłka za pobraniem — na czym to polega?

Nie każdy klient ma zaufanie do bankowości elektronicznej, dlatego wiele osób jest zwolennikiem gotówki. Warto osobie kupującej przez internet dać możliwość opłacania przedmiotu dopiero w momencie przyjazdu kuriera. Na tym właśnie polega usługa DHL wysyłka za pobraniem. Klient zamawia produkt, a kurier przyjeżdża pod wskazany adres — wtedy dokonywana jest płatność gotówką lub kartą. Nic nie tym nie tracisz, a zyskujesz większe zadowolenie klienta, który potem ponownie skorzysta z Twoich usług. Zamów kuriera DHL za pobraniem na naszej stronie fastpost.pl. Ty i Twój klient będziecie zadowoleni z tego narzędzia.

Zalety z korzystania z DHL paczki za pobraniem

Podstawową zaletą korzystania z DHL paczki za pobraniem jest zadowolenie klienta. Nikt nie lubi kupować kota w worku i warto zrozumieć klienta, który chce się dodatkowo zabezpieczyć. Właśnie dlatego specjalnie dla klientów i sprzedawców powstał udany kompromis w postaci DHL paczki za pobraniem. Dzięki temu masz pewność, że klient nie tylko jest zadowolony z zawartości paczki, ale wiesz także, że do niego dotarła. Usługobiorca z pewnością poczuje się komfortowo, że może opłacić przesyłkę na miejscu oraz nie jest zmuszany do korzystania z bankowości elektronicznej. Dlatego też na naszej platformie udostępniamy Ci nowoczesne usługi, które znacznie poszerzają możliwości przesyłek kurierskich, a także zabezpieczają obie strony transakcji.

Jak wysłać paczkę za pobraniem DHL?

Nasza platforma spedycyjna jest zaprojektowana tak, że wybór firm kurierskich oraz dodatkowych narzędzi logistycznych możesz dokonać w jednym miejscu. W przypadku opcji DHL nadanie paczki za pobraniem robisz to samo, co przy zamawianiu zwykłej przesyłki kurierskiej. Wybierasz pakiet, wypełniasz formularz, płacisz zlecenie, przygotowujesz paczkę oraz czekasz na przyjazd kuriera lub udajesz się do oddziału DHL. Jeżeli interesuje Cię opcja DHL nadanie paczki za pobraniem, to zaznaczasz to w opcjach wyboru usług dodatkowych. Zamawianie kuriera w fastpost.pl nadal jest tak samo proste i jednocześnie możesz skorzystać z usług dodatkowych, które znacznie uatrakcyjnią Twoją ofertę biznesową.

DHL przesyłki pobraniowe — cena

Ta bardzo wygodna usługa dla klienta jest dostępna na naszej platformie od zaraz — wystarczy tylko przy zamówieniu klienta zaznaczyć odpowiednią opcję. Ile kosztuje wysyłka za pobraniem kurierem DHL w naszym serwisie? Nasza oferta jest zależna od cennika przewoźników, z którymi współpracujemy. Dodatkowe wyszczególnienie usług dodatkowych znajdziesz w zakładce — Cennik. Obecnie w ramach opcji pobrania są dwie opcje:

  • Express, gdzie należy do wartości zlecenie wliczyć dodatkowe 0,81%. Uwaga — stawka za pobranie nie może być niższa niż 6,15 złotych brutto;
  • Opcja standard z przesyłkami wartymi d 6 500 złotych. Koszt pobrania wynosi 5 złotych (6,15 brutto);

W przypadku zmiany cennika zostaną Państwo powiadomieni w osobnym komunikacie.

DHL czas oczekiwania na pobranie

Kiedy otrzymam pieniądze za pobraniem od kuriera DHL? Jest to pytanie, które zadaje sobie każdy przedsiębiorca korzystający pierwszy raz z tej opcji. Wszystko jest uzależnione od pakietu, który wybierzesz. W przypadku standardowego pobrania może to być do 6 dni roboczych. Wersja Express oznacza zwrot nawet w ciągu doby od odebrania przesyłki przez klienta. Pamiętaj, żeby przy wyborze opcji DHL przesyłki za pobraniem podać numer konta, na który ma być przeprowadzony przelew. Przy tego typu wariancie przesyłek kurierskich czekasz trochę dłużej na przelew środków za paczkę, ale jednocześnie zyskujesz zadowolenie klienta, który może cieszyć się większym komfortem przy zakupach internetowych. Dołącz tę opcję do swojego sklepu internetowego, a my Ci pomożemy w jej realizacji.

DHL płatność za pobraniem gotówką i kartą

Jak wygląda taka płatność w rzeczywistości? Zacznijmy od tego, że kurier przyjeżdża z przesyłką do adresata i w jego systemie wyświetla się informacja o konieczności opłaty za przesyłkę. Twój klient w ramach DHL paczki za pobraniem może zapłacić na trzy sposoby:

  • gotówką,
  • kartą zbliżeniowo lub wkładając ją do terminala,
  • opłacając przez telefon aplikacjami typu Blik.

Nastawieni na nowinki w świecie bankowości osoby mogą już nie tylko wygodnie płacić kartą, ale także korzystać ze specjalnych aplikacji telefonicznych. Warto postawić na wygodę swojego klienta i zainwestować w nowoczesne narzędzia logistyczne, które gwarantuje platforma fastpost.pl.

Kurier DHL za pobraniem — skorzystaj już teraz

Platforma logistyczna FastPost to nie tylko wygoda korzystania z kuriera bez umowy — gdzie się chce i kiedy się chce. To także wiele nowych możliwości i narzędzi, które pomogą rozwinąć Twoją ofertę, a także spełnić wymagania klientów. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę przesyłek kurierskich i z chęcią dodajemy kolejne nowinki naszych przewoźników. Postaw na DHL nadanie paczki za pobraniem, który znacznie zwiększy możliwości twojego sklepu internetowego. Jeżeli masz pytania na temat usług kurierskich oferowanych przez nasz serwis, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

Przesyłki pobraniowe wyślesz też innymi firmami kurierskimi, m.in.