Cennik krajowy - Paczkomaty - nadanie w paczkomacieWaga Cena netto Cena brutto

Paczka
Rozmiar A
do 25.00 kg
maks. 64x38x8 cm, suma wymiarów do 110 cm
16,29 zł 20,04 zł
Rozmiar B
do 25.00 kg
maks. 64x38x19 cm, suma wymiarów do 121 cm
17,89 zł 22,01 zł
Rozmiar C
do 25.00 kg
maks. 64x41x38 cm, suma wymiarów do 143 cm
19,93 zł 24,52 zł


Cennik krajowy - Paczkomaty - nadanie w paczkomacie

Przesyłki kurierskie, które niegdyś nie były tak popularne, dziś są na porządku dziennym. Klienci i właściciele sklepów internetowych doceniają możliwość szybkiego otrzymania zamówionego towaru, w sposób bezpieczny i komfortowy. Nie zawsze jednak istnieje możliwość, aby nadać lub odebrać paczkę w domu, czy biurze. Wówczas z pomocą przychodzą paczkomaty. Zastanawiasz się jak przebiega usługa i ile kosztuje wysyłka paczki paczkomatem? Fastpost.pl to platforma logistyczna, dzięki której uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu.

Czym jest usługa paczkomaty InPost?

Usługa paczkomaty InPost to świetna alternatywa dla klasycznych przesyłek kurierskich. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim pozwala nadać i odebrać paczkę poza standardowymi godzinami pracy kurierów. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które mają bardzo dużo obowiązków lub, które wracając z delegacji muszą jeszcze tego samego dnia wysłać dokumenty do kontrahenta. Opłaty za paczkomat nie są wygórowane, co sprawia, że na tego typu usługę w naszym serwisie decyduje się coraz więcej osób. Firma spedycyjna InPost oferuje także klasyczne usługi kurierskie, dzięki czemu każdy może wybrać wariant dla niego odpowiedni. Osoby nadające paczkę w paczkomacie i je odbierające zawsze mówią o wygodzie i atrakcyjnej cenie.

Tanie wysyłki paczkomatem - do kogo skierowana jest oferta?

Usługa tanie wysyłki paczkomatem dostępna na naszej platformie logistycznej fastpost.pl, podobnie jak pozostałe usługi dedykowana jest zarówno korporacjom, firmom, jak i osobom prywatnym. Jeśli zatem forma i cena paczki paczkomat Ci odpowiada, to możesz z niej skorzystać. Nie zamykamy się tylko na duże przedsiębiorstwa. Dla nas każda paczka jest tak samo ważna. Co więcej, nie wymagamy podpisywania umów, ani deklarowania ilości przesyłek nadawanych w miesiącu, czy roku. Stawiamy na dobre relacje, atrakcyjne ceny i błyskawiczne dostawy. Dzięki temu nasi klienci zostają z nami na dłużej i rozwijają swoje biznesy razem z nami. Jeśli również chcesz dołączyć do naszych zadowolonych klientów, to koniecznie skorzystaj z tanich wysyłek paczkomatem.

Wysyłka paczkomatem - od czego zależna jest cena?

Chcesz przedstawić klientowi koszt wysyłki paczki, ale nie wiesz od czego zależna jest cena? Podobnie jak w przypadku innych paczek, głównym wyznacznikiem będzie wielkość i waga paczki. Z pewnością nie umknęło to Twojej uwadze, że w paczkomatach są skrzynki w trzech różnych rozmiarach. Cennik paczkomatu opiera się właśnie na ich rozmiarach. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy rozmiar A maks. 64x38x8 cm, suma wymiarów do 110 cm i waga do 25 kg, rozmiar B maks. 64x38x19 cm, suma wymiarów do 121 cm i waga do 25 kg oraz rozmiar C maks. 64x41x38 cm, suma wymiarów do 143 cm i waga do 25 kg. Wystarczy zmierzyć paczkę i ją zważyć, aby ustalić, do której skrzynki zamówiony towar się zmieści. Cały proces nie powinien sprawić Ci najmniejszego kłopotu.

Inpost gabaryt A, B i C - cena

Usługa paczkomaty InPost to jedna z tańszych usług kurierskich dostępnych w naszym serwisie. Cena gabarytu A oscyluje w granicach 13 zł brutto. W tym rozmiarze skrzynki mieszczą się książki, ubrania lub niewielkie artykuły gospodarstwa domowego. Gabaryt B, którego cena to około 15 zł brutto to skrzynka idealna do wysyłki kosmetyków, butów, małego sprzętu domowego, czy większej ilości ubrań. Największa skrzynka dedykowana jest do większych sprzętów kuchennych np. wysyłki ekspresu do kawy, czy tostera. W skrzynce zmieści się także nowoczesna konsola do gier, czy urządzenie do próżniowego pakowania żywności. Cena paczkomatu gabaryt C wynosi około 17 zł brutto. Cena poszczególnych paczek jest atrakcyjna, a wymiary skrzynek pozwalają na dostawę ogromnej ilości towaru.

Jak skorzystać z usługi paczkomaty Inpost?

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem na skorzystanie z usługi paczkomaty InPost jest wprowadzenie zlecenia na naszej platformie logistycznej fastpost.pl. Cały proces zajmie Ci dosłownie kilka chwil. W pierwszej kolejności wprowadź parametry paczki takie jak wysokość, szerokość i długość oraz wagę. Następnie wyznacz datę nadania oraz napisz co będzie znajdowało się w przesyłce. Kolejnym etapem jest wprowadzenie danych osobowych nadawcy i odbiorcy oraz wybór paczkomatów. Zaznacz wymagane dane i przejdź do płatności. Przyznasz, że nic w tym trudnego? Teraz wystarczy wydrukować list przewozowy, nakleić go na przesyłkę i umieścić w wyznaczonym paczkomacie. Od tej pory masz możliwość śledzenia przesyłki aż do momentu jej odbioru.

Jak przygotować paczkę, aby móc skorzystać z usługi paczkomaty InPost?

Nadając paczkę InPost z pewnością zależy Ci na tym, aby przesyłka dotarła w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie. Na estetykę i bezpieczeństwo paczki masz bezpośredni wpływ. Przede wszystkim konieczny jest odpowiedni dobór opakowania zewnętrznego. Najczęściej wybierany jest karton a ilość warstw tektury dostosowywana do typu produktu np. szklane, delikatne przedmioty warto umieścić w kartonie przynajmniej 5- warstwowym. Wewnątrz należy unieruchomić przedmiot. W tej roli doskonale sprawdzą się ścinki tektury, folia bąbelkowa, styropian, poduszki powietrzne, a nawet stare gazety. Na zewnątrz warto zastosować taśmę samoprzylepną oraz folię stretch. Im dokładniej paczka będzie zabezpieczona, tym większa pewność, że dotrze w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie.

Czy nadane w naszym serwisie zlecenie paczkomatu InPost można anulować?

Każde zlecenie niezależnie od tego, czy będzie to paczka w paczkomacie, czy klasyczna przesyłka kurierska masz możliwość anulować do momentu, w którym paczka nie wyruszy w drogę. Jeśli zatem Twoja przesyłka nie została umieszczona w paczkomacie, to masz możliwość wprowadzenia zmian i jej anulowania. Do tego typu działań najlepiej sprawdzi się nasz system. Podczas nadawania paczki będziesz mieć możliwość założenia konta w naszym serwisie. Warto to zrobić, aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nasza zaawansowana technologicznie platforma logistyczna. Zakładając konto bardzo szybko poprawisz niewielki błąd w zleceniu, czy dokonasz zmian. W razie pytań, możesz skontaktować się z naszym zespołem.

Gdzie znajdują się paczkomaty InPost?

Chcesz skorzystać z taniej przesyłki paczkomaty InPost, ale nie masz pewności, czy w okolicy odbiorcy znajduje się paczkomat InPost? Firma InPost na początku roku 2021 przekazała informację, iż dysponuje 11000 paczkomatów w całej Polsce. Przyznasz, że jest to ogromna ilość, która daje Ci niemal 100% pewność, że w okolicy odbiorcy znajdzie się przynajmniej kilka paczkomatów. Nie wiesz, który wybrać? Możesz zapytać osoby odbierającej o kod najbliższego paczkomatu lub wybrać jeden z tych, które pojawią się po wprowadzeniu w formularzu danych odbiorcy. Jeśli masz wątpliwości, to możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią podpowiemy, która lokalizacja będzie najbardziej odpowiednia.

Gdzie możesz wprowadzić zlecenie na usługę paczkomat InPost?

Jesteś osobą zabieganą? Pracujesz w nienormowanym czasie? Nasza platforma logistyczna FastPost jest zatem dla Ciebie stworzona. Z naszej platformy możesz korzystać przez całą dobę w dogodnym dla Ciebie miejscu. Oznacza to, że paczkę wprowadzisz do systemu w firmie, zaciszu domowym, czy będąc w poczekalni przychodni. Wprowadzając podstawowe dane dowiesz się jaka będzie cena przesyłki paczkomat. To jednak nie koniec korzyści. Paczkomaty podobnie jak nasz serwis dostępne są 24/7. Możesz zatem pojechać umieścić karton w skrzynce paczkomatu o dowolnej, dogodnej dla Ciebie porze. Może to być wczesny ranek, pora obiadowa, czy późny wieczór. Możesz wybrać paczkomat, który znajduje się koło marketu, w którym robisz zakupy, aby specjalnie nie jechać w inną część miasta. To duże udogodnienie, które z pewnością zostanie przez Ciebie docenione.

Jak szybko dotrze paczka nadana w paczkomacie InPost?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda paczka niezależnie od wielkości jest niezwykle ważna. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby paczki docierały w wyznaczone miejsce na drugi dzień roboczy. Zgodnie ze statystykami naszego spedytora, paczki InPost docierają na drugi dzień roboczy w 98%. Oznacza to, że masz niemal pewność, że Twój kontrahent lub klient dostanie paczkę na czas. Jak przyspieszyć lub zwiększyć szansę na dostawę paczki nawet w ciągu 24h? Jeśli masz bezpośredni kontakt z klientem zapytaj, czy wybrany przez niego paczkomat jest bardzo popularny. W całym kraju są paczkomaty, które najchętniej wybierają klienci. W ich przypadku czas umieszczenia paczki może się wydłużyć, szczególnie w okresie przedświątecznym. Warto wówczas wybrać mniej popularną lokalizację. Jeśli klient często zamawia paczki z dostawą do paczkomatu, to z pewnością będzie posiadał taką wiedzę.

Zintegruj naszą platformę z Allegro!

Allegro to portal, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zakupy internetowe są na porządku dziennym i przekonuje się do nich coraz większa część społeczeństwa. Nic w tym dziwnego zakupy są błyskawiczne, wygodne i często o wiele atrakcyjniejsze cenowo niż w sklepie stacjonarnym. Jeśli Ty również posiadasz sklep na Allegro, to możesz zintegrować go z FastPost i wysyłać paczki w ramach usługi paczkomaty InPost. Hurtowa obsługa zleceń jest bardzo wygodna, pozwala zaoszczędzić czas i spożytkować go na ważniejsze czynności. Wysyłka paczkomatem przebiega w ten sam sposób a koszt paczki również jest niewielki. Klienci, którzy skorzystali z integracji obu systemów są zgodni, że jest to usługa, która przenosi handel internetowy na wyższy poziom.

Pozostałe usługi w ramach platformy FastPost

W ramach oferty firmy spedycyjnej InPost oferujemy także usługę InPost kurier. W tym przypadku kurier przyjedzie po paczkę w wyznaczone przez Ciebie miejsce np. do firmy, czy domu. Wybierając tę usługę możesz skorzystać ze zwrotu dokumentów np. jeśli za pośrednictwem firmy InPost chcesz wysłać klientowi umowę do podpisu oraz z dostawy w sobotę, gdy przesyłka jest bardzo ważna. Proces zamówienia kuriera InPost przebiega tak samo, jak w przypadku paczkomatu, z tą różnicą, że nie jest wybierany paczkomat nadania i odbioru paczki. Cenę paczki InPost również poznasz w naszym serwisie w zaledwie kilka chwil. W ramach tej usługi możesz nadać przesyłkę o maksymalnej wadze do 50 kg. Koperta z dokumentami nie może być cięższa niż 2 kg. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie. Zachęcamy do lektury poradnika oraz sprawdzenia zakładki “pytania i odpowiedzi”.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z serwisem fastpost.pl?

Zastanawiasz się dlaczego to właśnie z nami warto nawiązać współpracę? Przede wszystkim dbamy o naszych klientów i z chęcią odpowiadamy na ich potrzeby. To bardzo ważne, szczególnie w biznesie, aby w maksymalny sposób upraszczać niezbędne czynności, zapewniając większą efektywność i wydajność pracy zespołu. Nasza platforma logistyczna to niezliczona ilość możliwości, z których z pewnością wybierzesz optymalne dla siebie i klienta. Dostęp 24h, błyskawiczna i bezpieczna dostawa, możliwość śledzenia przesyłki i zarządzania nimi w systemie, świetny kontakt z kurierami i naszymi pracownikami, to tylko część zalet, jakie dostrzeżesz współpracując z nami. Gwarantujemy, że sprzedaż internetowa z dnia na dzień będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejsza.

Jak można się z nami skontaktować?

Szczególne znaczenie ma dla nas dobry kontakt z klientem. Z tego też względu jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie korzystając z infolinii, skontaktować się z nami za pomocą Skype, bądź napisać wiadomość mailową. Dla Twojej wygody uruchomiliśmy także chat. Jest to świetne rozwiązanie, wówczas, gdy jesteś na etapie wprowadzania zlecenia i potrzebujesz błyskawicznej odpowiedzi lub podpowiedzi jak zrobić konkretną rzecz. Nasz zespół z chęcią rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, pomoże w przeprocesowaniu zlecenia i udzieli rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do współpracy.

Interesuje Cię wysyłka paczkomatem i chcesz poznać cennik przesyłek krajowych? Wejdź na fastpost.pl. Tam znajdziesz wszystkie szczegóły i wyślesz paczkę szybko i tanio!