Cennik krajowy - FedEx


Koperta z dokumentami

Waga Cena netto Cena brutto

do 2.00 kg 17,00 zł 20,91 zł

Paczka

Waga Cena netto Cena brutto

do 10.00 kg 17,00 zł 20,91 zł
do 20.00 kg 17,00 zł 20,91 zł
do 30.00 kg 17,89 zł 22,00 zł
do 40.00 kg 35,00 zł 43,05 zł
do 50.00 kg 58,00 zł 71,34 zł


FedEx - wysyłka paczki może być naprawdę prosta

Czy wiesz, że aby wysłać paczkę lub ważne dokumenty, nie musisz już wychodzić z domu? Wystarczy, że skorzystasz z naszej nowoczesnej platformy logistycznej, na której sam zdecydujesz, z usług której firmy kurierskiej skorzystasz. Wśród najlepszych znajduje się FedEx cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki nam zamówienie kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę, zajmie Ci krótką chwilę. Będziesz zaskoczony, jakie to łatwe! 

Firma FedEx należy do najbardziej znanych firm spedycyjnych na świecie, to profesjonaliści, którzy od ponad 35 lat dostarczają przesyłki na całym świecie. To amerykańskie przedsiębiorstwo cieszy się opinią niezawodnej firmy, która elastycznie dopasowuje się do potrzeb każdego klienta. Jednym z atutów marki FedEx jest cena, poznasz ją natychmiast po wypełnieniu formularza niezbędnego do nadania przesyłki. 

FedEx - zaufaj amerykańskiej jakości

Oferta FedEx to transport „od drzwi do drzwi” dokonywany za pomocą sieci dróg oraz samolotów. Firma dysponuje nie tylko flotą samochodów, ale także własnymi liniami lotniczymi, co pozwala na błyskawiczne dostarczenie przesyłek na drugi koniec świata. Globalna, elektroniczna obsługa celna sprawia, że nie musisz się samodzielnie tym zajmować. Za naszym pośrednictwem nadasz przesyłki o wadze do 50 kg. Cennik FedEx znajdziesz na stronie fastpost.pl po wybraniu zakładki z nazwą tej firmy. 

Korzystając z usług naszej nowoczesnej platformy internetowej, oszczędzasz czas i pieniądze. Samodzielnie wybierasz firmę kurierską, która spełni Twoje oczekiwania. Po wypełnieniu prostego formularza i wskazaniu firmy np. FedEX cena przesyłki kurierskiej   pojawi się automatycznie. Wystarczy, że podasz dane adresata i nadawcy oraz wymiary i wagę przesyłki, a my zajmiemy się resztą. Nie musisz kontaktować się bezpośrednio z daną firmą kurierską, nasza platforma pośredniczy we wszystkim.