Cennik krajowy - InPost Kurier


Koperta z dokumentami

Waga Cena netto Cena brutto

do 2.00 kg 12,50 zł 15,38 zł

Paczka

Waga Cena netto Cena brutto

do 5.00 kg 12,50 zł 15,38 zł
do 10.00 kg 14,23 zł 17,50 zł
do 15.00 kg 15,82 zł 19,46 zł
do 20.00 kg 17,33 zł 21,32 zł
do 25.00 kg 17,98 zł 22,12 zł
do 30.00 kg 18,58 zł 22,85 zł


InPost kurier - szybko i tanio

To, co przemawia za wyborem usługi InPost Kurier, to cena. Jest ona niższa niż w przypadku wielu znanych firm kurierskich, a nie ustępuje im w jakości. Za pośrednictwem tego przewoźnika możesz przesłać kopertę z dokumentami lub paczkę o wadze do 50 kg. InPost to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na odbiór paczki w dowolnym momencie, nawet w środku nocy. Przesyłki umieszczone w paczkomacie są gotowe do odbioru przez określony czas. Jeżeli wolisz jednak paczkę doręczoną do rąk własnych, wybierz opcję przesyłki kurierskiej.

Wybierając usługi InPost Kurier za pośrednictwem fastpost.pl, przede wszystkim oszczędzasz czas. Nie musisz czekać na kuriera, po zleceniu usługi otrzymasz numer telefonu i umówisz się  z nim na konkretną godzinę. Ta polska marka istnieje na rynku od blisko 15 lat i w tym czasie udało się jej stworzyć sieć paczkomatów rozsianych po całym kraju. Usługa InPost Kurier to cennik, który jest konkurencyjny względem największych firm kurierskich zajmujących się transportem przesyłek. 

Nowoczesne rozwiązania spedycyjne, czyli Fastpost

Fastpost świadczy tanie usługi kurierskie na terenie Polski oraz za granicą. W ramach współpracy z InPost Kurier oferujemy Ci przesyłki w formie koperty lub paczki kurierskiej. Postaraliśmy się maksymalnie uprościć system, za którego pomocą możesz zamówić odbiór przesyłki przez kuriera InPost. Cennik usług kurierskich zależy od gabarytów przesyłki oraz tego, czy wysyłasz ją w granicach Polski.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, jakim jest platforma fastpost.pl zamówienie kuriera zajmie Ci tylko kilka minuty. Wystarczy, że podasz dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy oraz gabaryty paczki, i wskażesz InPost Kurier. Cena zostanie wygenerowana automatycznie. Po odpowiednim zapakowaniu przesyłki i jej opłaceniu w systemie wręczysz ją kurierowi, który przyjedzie pod podany przez Ciebie adres. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku dużych paczek. Może zainteresować Cię też cena usług Inpost Paczkomaty i usługa InPost Paczkomaty.