InPost Paczkomaty

Data dodania: 2021-05-17


FastPost.pl to nowoczesna platforma internetowa, umożliwiająca korzystanie z usług kurierskich wielu znanych przewoźników - z jej pomocą możesz nadawać zarówno krajowe, jak i zagraniczne listy, paczki, a nawet przesyłki ponadgabarytowe. Lista współpracujących z nami firm kurierskich obejmuje między innymi InPost Paczkomaty, które od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów prywatnych i biznesowych.

Firma InPost to jeden z liderów w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i jednocześnie pierwszy przewoźnik w Polsce, który stworzył sieć paczkomatów czynnych 24/7. O sukcesie marki oraz jej ogromnych zasięgach świadczą między innymi liczby - InPost istnieje na rynku od 20 lat, zatrudnia w Polsce ponad 8 000 pracowników oraz dysponuje rozbudowaną siecią paczkomatów liczącą ponad 11 000 samoobsługowych punktów nadania i odbioru przesyłek. Ogromnym atutem jest szybkość dostaw - właściciele marki przekonują, że aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

Poznaj: Cennik Paczkomatów InPost, Jak nadać paczkę InPost

11 tysięcy paczkomatów zlokalizowanych w dużych i małych miastach

Paczkomaty InPost to najnowocześniejsza i największa tego typu struktura biznesowa w Polsce - samoobsługowe punkty nadania i odbioru zlokalizowane są bowiem nie tylko w dużych miastach, ale również mniejszych miejscowościach. Za ich pośrednictwem możesz nadawać i odbierać przesyłki krajowe o różnych wymiarach i wadze - kurier InPost obsługuje trzy wielkości przesyłek, czyli gabaryt A, B i C. Konkretne wymiary i parametry wielkościowe znajdziesz w regulaminie InPost!

Sam proces nadawania paczki InPost Paczkomaty jest dziecinnie łatwy i wymaga jedynie dostępu do Internetu. Od niedawna firma wprowadziła również opcję nadawania paczek bez etykiety wysyłkowej, dzięki czemu nie potrzebujesz już nawet drukarki, by wysłać przesyłkę!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):




InPost Paczkomaty - wiele usług dodatkowych!

Przesyłki InPost Paczkomaty mogą być nadane jako paczki standardowe, jednak firma umożliwia skorzystanie z dodatkowych usług dedykowanych zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym. Usługi dodatkowe, oferowane przez InPost Paczkomaty to m.in.: pobranie, odbiór paczki przez kuriera oraz ubezpieczenie przesyłki do konkretnej kwoty. Koszt takiego ubezpieczenia, podobnie jak w przypadku paczek nadawanych za pośrednictwem kuriera, zależy w głównej mierze od zadeklarowanej wartości przesyłki.

Wszelkie dodatkowe informacje, cenniki poszczególnych usług kurierskich oraz formularze nadania znajdziesz na stronie FastPost.pl. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta - możesz to zrobić, dzwoniąc na infolinię, pisząc wiadomość e-mail lub kontaktując się z nami za pośrednictwem czatu.